Autor Wątek: Kupię Gothic Universe PL  (Przeczytany 2534 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Suchoklates

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Kupię Gothic Universe PL
« dnia: 17 Sierpień 2013, 17:53:44 »
Witam,

Kupię Gothic Universe PL wersja pudełkowa ze wszystkimi dodatkami w każdej części!, wie ktoś gdzie mogę taką edycję znaleźć?, obchodzi mnie tylko i wyłącznie wersja Polska!. Kupię nawet używaną (byle nie była uszkodzona ani nie były w niej porysowane płyty!, jeśli ktoś jest chętny sprzedać proszę pisać na PW, najlepiej jak by sprzedawca dał ofertę na Allegro.pl i nie miał zbyt dużej ilości negatywnych komentarzy i nie był to oszust :)), używanego Gothic Universe PL.

Suchoklates ;]
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2013, 18:04:06 wysłana przez Suchoklates »

Offline Borys333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: -235
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2013, 10:33:59 »
ja też szukam od ponad tygodnia. Wypytałem wszystkie sklepy i fora też przeleciałem. Można powiedzieć, że mi się w końcu udało po wielu próbach i wielu godzinach szukania. Co prawda jeszcze jej nie mam, ale to tylko kwestia czasu. Czekam także na wiadomość od pewnego dostawcy, który powiedział, że jest nadzieja. Jeśli sie uda to podam ci namiary. Jeśli oczywiście jeszcze jej nie zdobyłeś, a wydaje mi się, że chyba nie :D Dziś bardzo ciężko ją dostać.

"Szukajcie a znajdziecie" - co za motywacja do zdobycia ważnej edycji  ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2013, 10:33:59 »

Offline Suchoklates

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2013, 11:42:42 »
Dzięki :), szukam wszędzie gdzie się da na Googlu by zdobyć tą edycje Gothica Universe PL ale nigdzie jej nie mogę znaleźć ;/, jedynie Angielskie lub Polską cyfrową wersje od CDP.PL :|, lub Gamebooki które wcale interesująco nie wyglądają :<.
Będę ci wdzięczny jak by się Tobie udało załatwić jeszcze jedną sztukę tej edycji, bo jestem chętny bardzo zakupu chcę sobie tą grę na urodzinki kupić czyli do 14 Września :D

Offline Borys333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: -235
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpień 2013, 13:54:33 »
rozumiem. Dla mnie ta edycja też jest bardzo ważna i czekałem aż mi się uda, starałem się być cierpliwy. Postaram się pomóc, ale już teraz wiele ode mnie nie zależy. Musimy czekać na odpowiedź. Zobaczymy co czas pokaże. Jeśli w tym tyg. nie dostanę odpowiedzi to wyślę wiadomość z zapytaniem do  tego dostawcy.


Offline Henseld

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 10
Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Październik 2013, 10:59:26 »
Raczej nie znajdziesz... Ale możesz poszukać na tablicy lub allegro, może ktoś sprzedaje. Sądzę jednak że będziesz musiał zadowolić się sześcioma wersjami pudełkowymi, chyba że zdecydujesz się na sagę trzech pierwszych części, wtedy mniej ;p

Offline Borys333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: -235
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Październik 2013, 15:56:41 »
Temat właściwie do zamknięcia. Grę udało mi się zdobyć chyba jedyną sztukę jaka była dostępna w ogóle! :) Trochę za nią zapłaciłem ale choć gra używana to jak nówka! Było warto. Szukałem wiele wiele dni godzinami, zależało mi bardzo i się udało. JEDNA SZTUKA! :) Mały cud :)

Offline LOLO UMC

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Listopad 2013, 16:02:46 »
A pozwolisz że spytam gdzie ją dorwałeś też mi się marzy posiadać taką wersję  <rycerz>

Offline sezam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 72
Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Styczeń 2016, 12:08:43 »
Jak aktualne to posiadam tę wersję i jestem w stanie sprzedać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kupię Gothic Universe PL
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Styczeń 2016, 12:08:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything