Tereny Valfden > Dział Wypraw

Zadanie Szkoleniowe KacperGraczPL

<< < (2/4) > >>

Devristus Morii:

--- Cytat: KacperGraczPL w 07 Sierpień 2013, 16:28:39 ---Uzupełnione

--- Koniec cytatu ---
//Nadal nie są uzupełnione w Twojej karcie postaci.

KacperGraczPL:
Jakie umiejętności rasowe ?

Devristus Morii:
//Kolega zaznajamiał się w ogóle z zasadami gry? Proszę skopiować do swojej karty te umiejętności rasowe należące do człowiek: http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_rasowe#Cz.C5.82owiek. Wszystkie 5. Proszę uzupełnić "Udźwig" wpisując tak łączną wagę noszonych przedmiotów. A tu przedstawiam link do:

ZASAD GRY

KacperGraczPL:
OK uzupełnione

Devristus Morii:
Respev spokojnym krokiem poszedł za Kacprem w stronę zagrody. Pomyślał w duchu. Nie wygląda mi na wojaka, ale powinien sobie poradzić ze zwykłym zwierzakiem.
- Młody, czeka Cię walka. Wyposażenie masz? Gotów żeś?

Tak opisujemy wydarzenia, narracje.

Tak opisujemy myśli.

--- Kod: ---[b]Tak opisujemy myśli.[/b]
--- Koniec kodu ---

- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.

--- Kod: ---[i]- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.[/i]
--- Koniec kodu ---

//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walkę.

--- Kod: ---[b]//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walkę.[/b]
--- Koniec kodu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej