Autor Wątek: 8 urodziny Tawerny Gothic  (Przeczytany 17700 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Henseld

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 10
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #40 dnia: 18 Październik 2013, 10:36:07 »
ÂŚwietnie, gratuluje!

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Październik 2013, 00:21:07 »
No kurwa pamiętam jak dzisiaj ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Październik 2013, 00:21:07 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Luty 2014, 22:15:03 »
Kiedy ja się tu rejestrowałem strona miała 3 lata istnienia, więc było to prawie 6 lat temu. W tym roku będzie to już drugie tyle, czyli aż 9 lat wkrótce będziemy obchodzić. Szybko leci ten czas. W tamtym okresie było właśnie największe zainteresowanie Gothikiem i tym samym tej strony. Później już zainteresowanie malało, bo gra się wypalała powoli, a teraz każdy nowy użytkownik tu zagląda z sentymentu do starego Gothica (może też ktoś czasem zarejestruje się tu ze względu na Risena), a weterani - z sentymentu do tego forum. :) Sam się zresztą do nich zaliczam. Zanim odszedłem stąd, zdążyłem być zwykłym userem, moderatorem, redaktorem, a na końcu newsmanem. Najbardziej na tym forum utkwiły mi w pamięci akcje Rycha, potem wiadomo był też Proglan... ;] Trochę się działo trzeba przyznać... Cóż, Jurek Owsiak powiedział, że WOÂŚP będzie prowadził do końca świata i o jeden dzień dłużej. Miejmy nadzieję, że Isentor będzie lepszy i będzie prowadził tę stronę do końca świata i o DWA dni dłużej, co najmniej. Amen!

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Luty 2015, 20:04:47 »
No cóż, niedługo stuknie wam 10 latek, a ja bardzo lubię sobie ostatnimi czasy wspominać, także tego ;].
Przybyłem tutaj z gothic zyw - gdy to właśnie tawerna połączyła się z tym serwisem. Miałem może z 11 lat wtedy i przyznaje, świat się dla mnie zawalił, gdyż nie podobała mi się ta cała fuzja ;d. Jakby ktoś ze starych wyjadaczy to czytał, na Gothic Zyw miałem jakże oryginalny nick 'Ronaldhinio'. No ale jako że na G.net bodaj dostałem bana i nie było gdzie siedzieć to zacząłem pisać tutaj no i w gruncie rzeczy trochę tych postów się uzbierało. Pamiętam, że jako dzieciak marzyłem o tym by zostać tutaj moderatorem, chociaż gdy czytam teraz moje posty z tamtego okresu.. no cóż ;d. Ale bardzo miło wspominam tamte czasy, może dlatego, że były takie beztroskie? Szkoła podstawowa, zero stresu, że tak powiem wyj*bane na wszystko ^^. Tak jakoś wyszło, że odszedłem z tego forum, sam nie wiem dlaczego <może zapomniałem pasów, a o takiej opcji jak 'przypomnij hasło' nie wiedziałem? xd> i kiedyś w sumie niedługo zarejestrowałem się na G.up no i tam do tej pory jestem w miarę aktywny, choć niestety era for internetowych odchodzi do lamusa <przynajmniej te Gothicowskie>. A było ich swego czasu sporo, zaczynając od Gothic Site, gdzie dostałem bana po 1 dniu za spamerskie tematy, poprzez Gothic Zyw, Gothic Net, Gothic Khorinis <gdzie byłem moderatorem> Gothic All, Gothic Revolution, Gothic World i w końcu Gothic Up <gdzie obecnie jestem moderatorem, lecz bądźmy szczerzy, że moderator nie ma już tam żadnej pracy >.
Swego czasu nie lubiłem waszej strony/forum, bo wiadomo - konkurencja, nawet był jakiś incydent, iż oskarżyłem was o plagiat ble ble, tak czy siak po latach można się z tego śmiać, a tak naprawdę tęsknie za tymi czasami Kogo najbardziej zapamiętałem tutaj? Pewno większość osób które przeniosły się z Gothic Zyw, ale również postacie 'stąd'. Także pozdrowienia dla takich ludzi jak IsentoR, Boba Fett, Arthas, Arkhan, Sir William, Lord Sado, Casano, Thor <?>..  Fajnie byłoby wrócić do tego 2006 roku, bo aż łezka się w oku kręci jak czytam moje stare posty :D..

Pozdrawiam wszystkich!

Forum Tawerny Gothic

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Luty 2015, 20:04:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top