Tawerna Gothic > Serwis

8 urodziny Tawerny Gothic

(1/9) > >>

Isentor:
Dzisiejszego dnia 8 lat temu, na świat przyszła Tawerna Gothic. Była wtedy młodym portalem, który wzbił się na tyle wysoko, by przetrwać. Nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu. Za co z góry dziękujemy naszym czytelnikom. Trudno w to uwierzyć, że istniejemy już tyle lat, tworząc kolektyw fanów gier z serii Gothic, że trzymamy się razem, znamy osobiście i nadal utrzymujemy kontakt w tym trudnym dla marki okresie. Chciałbym życzyć sobie i wam więcej wspólnych lat razem na łamach Tawerny Gothic. I przede wszystkim, świetnej gry z serii Gothic!


Pragnę podziękować za ubiegły rok naszym Mistrzom Gry, którzy są z nami i poświęcają swój prywatny czas na prowadzenia wypraw oraz rozbudowywanie systemu RPG Marant. Dziękuje Aragornowi, za ciężką pracę nad wyprawami i przykładanie się do wątków, choć wiem, że nie jest mu łatwo i zajmuje mu to dużo czasu. Dziękuję Blazowi za rozbudowywanie mechaniki zabójców. Dziękuję Devristusowi, że jest z nami od początku istnienia Marantu i przez tyle lat wniósł tak wiele od siebie do systemu. Dziękuję Gunsesowi, za zbudowanie praktycznie od zera historii i kultury wampirów na Valfden, oraz za rozbudowane wyprawy, których posty mogą spokojnie posłużyć za zbiór opowiadań. Dziękuję Mogulowi, który jest z nami na tej funkcji od niedawna za chęć pomocy w rozwijaniu systemu i wielki zapał do pracy.

Wielkie podziękowania należą się również naszym redaktorom. Patty za zajęcie się strefą Arcania.  Ikkowi za ogarnięcie strefy Gothic 2 i Gothic 3. Nocturnowi za przygotowanie działu modyfikacje na stronie jak i na forum, oraz przepisaniu downloadu od dosłownego zera. Brawa dla Monka, który nadal czuwa bacznie nad swoim skryptem, który napisał specjalnie na rzecz Tawerny Gothic.

Dziękuje raz jeszcze wszystkim tym, których wymieniłem z nicku, oraz tym, o których zapomniałem wspomnieć. Dziękuję wszystkim użytkownikom forum i czytelnikom portalu. Wszystkiego najlepszego dla was, wszystkiego najlepszego dla Tawerny.

Julian:
W przeciągu roku dużo się pozmieniało. Miałem okazję być MG, byłem swiadkiem rozkwitu naszego forumowego systemu "Marant", oraz mogłem brać udział w epickich wyprawach pod wodzą Aragorna. Z tego miejsca chciałbym podziękować ludziom, którzy mimo prywatnych spraw starają się udzielać w naszej forumowej rodzince. Która mam nadzieje się wkrótce powiększy (NASZE WÂŁASNE ROYAL BABY).
Parafrazując Orka z modu Bumshack, krzyknę
"ZA TAWERNE"

Gunses:
Buziaki dla TG :*

Dragosani:
Niestety nie byłem tutaj od początku "Początku", ale prawie, więc łączy mnie z tym forum pewien sentyment. Szybko zleciały te lata. Osiem lat to taki najgorszy wiek dla dziecka, bo paskuda jest wtedy jeszcze bardziej paskudna niż zwykle. Całe szczęście, Tawerna to tylko metaforyczne dziecko. Chyba, że ktoś tak nazwie swoją córkę, czy coś. W sumie dobry pomysł. Ale do rzeczy, życzę aby Tawerna trwała jeszcze długo. Już zawsze. I aby Isentor już nigdy nie uwolnił się od zarządzania nią, nawet gdy już będzie starym dziadem, aby się wciąż użerał z bezczelnymi użytkownikami. Całej reszcie życzę pierogów.

GaroK:
Moglibyście co rok urządzać jakiś konkurs z okazji urodzin,w końcu 8 lat to nie jest mało.


Wierszyk:
Z okazji 8 urodzin tawerny
życzę jej by trwała jak najdłużej,
administracji posyłam życzenia w ilości dużej,
także administratorom tawerny na emeryturze słusznej,
do dzisiaj tawerna i forum przetrwała aż do magicznej,liczby ósmej.
Pozdrowienia od GaroK'a,którego boli dzisiaj noga,co zamieszkała u mnie foka,co niechcący prawie mi nie wydłubała oka.[/color]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej