Autor Wątek: Pierwsze wrażenia  (Przeczytany 1687 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Pierwsze wrażenia
« dnia: 16 Lipiec 2013, 22:28:11 »
Mówimy tutaj o tym jak po pierwszym odpaleniu gry zareagowaliśmy na świat i elementy gry
Ja na początku gry z twarzy trudno mi było rozpoznać bohaterów z pierwszej i deugiej częsci.
Gdy zobaczyłem orków(umysł mi podpowiedział że to orkowie) to się zdziwiłem na widok tej mutacji,ale gdy usłyszałem podczas walki Chodź tu mora!,Nie jesteś dla mnie żadnym przeciwnikiem(zbyt ''inny'' głos zeby to był człowiek)
Sam silnik wydawał się dobry ale po dłuższym graniu trochę zaczeło mi brakować ZenGin.

a co z wami?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2013, 21:31:07 »
Na początku wielki zachwyt, który po pewnym czasie zmienił się w spore rozczarowanie. Fabuła jest częściowo nudna, grafika nie zachwyca, niedopracowany system walki pozwala bezproblemowo zabijać grupki silniejszych przeciwników, zwiedzanie tak wielkiego świata jest dość monotonne. Wolałbym ujrzeć Gothic 3 na silniku G2NK.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2013, 21:31:07 »

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2013, 22:18:33 »
Klasyk że wszyscy przyzwyczaili się do ZenGin niż do Genome.QP 4 zwraca nam przynajmniej część poprzednich gothiców,ale lepsze g***o w garści niż Wrzód w domu.Co do systemu walki to się zgadzam,ale bezustannie się cofają przed atakiem i trzeba czekaj aż oni podejdą,zaatakują(robimy unik) i możemy dopiero wtedy trafić.Bezi na dodatek zapomniał jak się nurkuje,bohaterowie na statku mają jakieś inne pancerze,których na Khorinis nie można nabyć.troche zrąbane ale da się grać

cancel

  • Gość
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpień 2013, 14:00:53 »
grafika nie zachwyca

Grafika, to nawet dzisiaj bardzo ładnie się prezentuje, a w 2006 był przełom wizualny. Tyle, że bezpośrednio po G3, wyszedł Crysis, i przyćmił tego pierwszego, "efektami specjalnymi". Niemniej natenczas były, to pozycje sztandarowe, przynajmniej w kontekście graficznym - a po premierze tych dwóch tytułów, był stosunkowo długi marazm, i szybko nie ujrzeliśmy ładniejszych gier.

A jeżeli o pierwsze wrażenia, to bez wątpienia były bardzo intensywne. Trzeba twórcom przyznać, że nie spieprzyli tego ustawicznie rzeczonego Myrtanowskiego świata. Jedyną zauważalną wadą - wówczas - była fatalna optymalizacja. Pamiętam, że miałem wtedy jakiego słabego dwurdzeniowego procka + 7900 GTS, grałem na najniższych detalach, w stosunkowo niskiej rozdzielczości, i miałem pokaz slajdów. Ale to już chyba zostało względnie poprawione.

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopad 2013, 22:46:27 »
Moje wrażenia ? Zachwyt. Grafika była wtedy na dobrym poziomie. Ale oni teraz to czekają na śmierć (orkowie). System walki jest ok.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2013, 01:03:38 »
Na początku Gothic 3 wydawał się fajny pod względem graficznym ,potem jednak stawało się to coraz bardziej notoryczne ,coraz bardziej nudne ,szczerze to wole pozostałe części ,ale w końcu to Gothic i muszę w niego grać :D

Offline irask2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2013, 15:48:21 »
Lokacja startowa budziła we mnie pozytywne emocję, jak i pierwsza walka z Orkami. Zdziwił mnie tylko zmieniony ich wygląd. Fajnie, że chcieli jakoś to zobrazować bardziej naturalnie, ale teraz wyglądają jak dziecko Yeti i niedźwiedzia o rysach człowieka, potrąconego przez bizona. Porażka.

Po przyzwyczajeniu się, przestają jednak przeszkadzać.


Jednak, gdy już się oswobodzi lokację startową z Orków, euforia i zachwyt ustępują miejsca rozczarowaniu. Gra z każdym przebytym krokiem robi się słabsza, a finał, to już kompletne rozczarowanie.

Dlatego już do niej nie wrócę.

Offline dunio1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 40
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2013, 11:51:40 »
Kolega odkopal temat to tez dodam od siebie coś .

1 Wrazenie, zdziwienie, a potem rozczarowanie. Zupelnie inny silnik, niedopracowany system walki, tekstury zbyt jasne,  potwory wygladajace jak ,, pokemony" , zbyt duzy swiat, caly gothic zmieniony na. - dla mnie. Pozniej w miare odkrywania bylo coraz gorzej

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2013, 11:51:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything