Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 126187 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Twój wybór obozu
« dnia: 05 Lipiec 2006, 20:19:25 »
Załóżmy że wpadłeś w niezłe tarapaty i wylądowałeś w koloni karnej, do którego obozu byś się zapisał?


Ja zdecydowanie do obozu na bagnie, nie że ubustwiam ÂŚniącego   ale jak dla mnie jest tam najbespieczniej. Nikt cie nie uderzy czy zabije, nad wszystkim mają kontrole strażnicy świątynni   ale bycie Cieniem też nie jest złe bo nie musi pracować ani nic  
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:30:41 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2006, 21:15:25 »
Chernel, mylisz się i to bardzo. Wskazany obóz może i jest bezpieczny od zewnątrz, ale nie należy zapominać że jest on słabo a właściwie w ogóle nie ufortyfikowany. Do tego beznadziejne ulokowanie. Nie należy zapominać również o wężach błotnych, w końcu garstka nieśmiertelnych strażników świątynnych nie może nieustannie bronić obozu i kiedyś "wykorkują", lub zostaną zabici.

Odnośnie mojego wyboru.
Wybrałbym Stary Obóz, gdyż jako jedyny ma szansę na warunki w realnym oblężeniu. Co prawda pierścień zewnętrzny to palisada, a właściwie płot na którym zawieszono jakies szmaty, tak więc z podpaleniem/zniszczeniem nie ma największego problemu o czym doskonale uświadamiają nas skutki oblężenia orków na ową lokacje w G2.

Niemniej jednak główna warownia ma dobre i trwałe mury. Do tego dochodzi masywna brama z podwujnymi kratami, oraz zestaw nie małych wieżyczek.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:37:11 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2006, 21:15:25 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2006, 21:50:05 »
To chyba nie podlega dyskusji. Od razu udaje się do starego obozu i zostaje tam cieniem.
Jednym z powodów będzie oczywiście dobre ufortyfikowanie obozu, ale głównie dołączy?bym do niego z powodu  zostania magiem ognia. Jeśli miałbym wybierać z pośród magii ognia a wody bez zastanwienia wybiorę magię ognia. Dodatkowo magowie mają pełne uznanie i żaden byle kopacz do nich nie podskoczy.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:38:19 wysłana przez Arthas »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2006, 22:45:01 »
Ja także poszedłbym do starego obozu jest dobrze ufortyfikowany ma wiele towarów tylko gomez głupi i ten Bulit poza tym wszystko OK.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:38:44 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipiec 2006, 12:34:24 »
Gdyby zaistniała taka sytuacja, bez zastanowienia skierowałbym się i wybrałbym Stary Obóz. Jest to największy, najpotężniejszy i najwspanialszy obóz w Kolonii. Król dostarcza Gomezowi i jego podwładnym wszystko, czego zażądają i zechcą. Największe szychy obozu pławić się w bogatctwach, luksusach i dobrach, żyją jak wielcy królowie i mają wszystkiego pod dostatkiem. Sam obóz jest doskonale ufortyfikowany i broniony przez elitarne oddziały strażników i cieni. Nie sposób się do niego dostać i go zdobyć. Możemy też w nim spotkać ciekawych i interesujących ludzi i kumpli, którzy chętnie nam pomogą i nas czegoś nauczą. Stary Obóz jest bardzo obszerny i znajdziemy w nim niemal wszystko. Jeśli już dostałbym się w szeregi np. cieni, chciałbym zosta? strażnikiem i sprawować swoją funkcję pod kierownictwem znakomitego wojownika - Thorusa, a może w przyszłości awansowałbym i zostałbym magnatem :P.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2006, 09:00:26 wysłana przez Arthas »

Offline PREEzess

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lipiec 2006, 12:56:21 »
Ja natomiast poszedłbym do Nowego bozu gdyż wiem że są tam ludzie którzy nie odmówiliby pomocy...po prostu kumplae. Mimo że w Starym Obozie jest Diego i Milten to są tam także Bloodwyn, Thorus, GOMEZ oraz Wrzód...
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:39:18 wysłana przez Arthas »

Offline Serpentes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lipiec 2006, 18:11:51 »
Ja bym poszedł do Nowego Obozu, ze względu na wolność, przywileje i tak dalej... Starałbym się tylko nie wchodzić w drogę Lewusowi   Do roznoszenia wody mnie nie ciągnie...
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:40:03 wysłana przez Arthas »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lipiec 2006, 12:52:48 »
Gdybym mial taka okazje, z pewnoscia udalbym sie do Starego Obozu. Jest on najwiekszym, najlepiej polozonym i najbardziej bogatym ze wszystkich obozow. Niekiedy mozna spotkac jakiegos qmpla ktory nauczy i poradzi...w Starym obozie praktycznie nie brakuje niczego a jego mieszkancy wioda spokojne i bezpieczne zycie [kasa dla straznikow za ochrone]. Jedynym problemem sa Magnaci w 4 rozdziale dla Magow.

Z wyrazami szacunku...

Offline Lord Zielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lipiec 2006, 22:09:27 »
Ja wybrałbym Stary Obóz dlatego ze:
Palisada
Róznego typu wojownicy
Duża ilość wojowników
Nikt dam nie daje sobie dmuchać w kasze
(no tylko kopacze dają)
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:40:42 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lipiec 2006, 19:13:44 »
Ja tak samo jak Serpentes poszedłbym do Nowego Obozu dla tego co on wypisał w swoim poście. W Nowym Obozie nie ma przynajmnie Wrzóda(chyba  ) a także jest tam bespiecznie ponieważ najemnicy tcy jak Gorn przyjmą Cię z chęcią i pomogą Ci. Są tam magowie wody którzy są dobrzy w czarach i nie czeka ich ten sam los co magów ognia  .
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:41:34 wysłana przez Arthas »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipiec 2006, 20:25:38 »
Ja wybrałbym NO ponieważ na początku trochę bym popracował dla Laresa. Potem zostałbym szkodnikiem i bym potem sobie wszystko olać. Kupiłbym sobie dużo bagiennego ziela i wina. Poszedłbym w krzaki i się przyjarać i upić.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:42:28 wysłana przez Arthas »

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lipiec 2006, 20:41:29 »
Ja osobiście tak jak zapewnie wiekszość zebranych tu wstąpiła do Starego Obozu. Poniewasz to Diego nam pomógł i złożył propozycję. W obozie było kilka nieprzyjemnych incydentów ale jakoś to jest ;) Pozatym kręci mnie Zbroja Cienia.

Obóz na bagnie - hmm raczej nie :P nie chce spędzić reszty życia paląc ziele i modląc sie do ÂŚniącego.

Nowy Obóz - no nawet, nawet. Jesli ktoś lubi się nawalać nie mam nic przeciwko.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:43:44 wysłana przez Arthas »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Sierpień 2006, 12:09:21 »
Jak zawsze wybrałbym Stary Obóz. Według mnie jest dla mnie najbardziej taki charakterystyczny dla czasów średniowiecza. Podobają mi się ciężkie zbroje strażników oraz większość ich broni. Posiadają swój zamek oraz kopalnię (większą od kopalni Nowego Obozu). Każdy posiada własne miejsce w obozie i może czuć się bezpieczny za drobną opłatą.
Jest tam melodia też, która najbardziej mi się spodobała z całej gry i sagi (jeszcze z intra G1 jest fajna).

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Sierpień 2006, 19:24:29 »
Po zrzucie do kolonii udałbym się do SO poznać ludzi. Wstąpilbym jednak do OB, poniewarz tam mógłbym rozwijać zarówno swoje umiejętności magiczne jak i walke bronią. Bardzo podoba mi się w tym obozie i tam właśnie zapisałbym się. Oprócz tego jarałbym ziela ile tylko dadzą. W NO nawet nie pokazałbym się do puki nie byłbym pewny że pokonam Lewusa.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sierpień 2006, 20:59:38 »
Obozu powiadasz? Hmm


Zawsze mnie fascynowało(w swiecie gier oczywiście), miecze, król itp. I może dlatego własnie grając w którą kolwiek sage, za pierwszym razem dołączałem się własnie do tej organizacji. Tak samo było z Gothic I. Lubie, wykonywać i zadawalać mojego przełożonego(króla). Zawsze mnie to ciągneło i będzie ciągnąc(mam taką nadzieje). Sam klimat starych chat i rycerzy, przyciaga.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpień 2006, 23:01:05 »
Ja bym wybrał Nowy Obóz, gdyż tam nikt nie ma prawa mówić nam co ma się robić, można robić co Ci się tylko podoba, no i towarzycho jest dużo lepsze, wole Gorna od Diega, oraz Lee od Gomeza...

Offline Bezimienny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Wrzesień 2006, 20:21:45 »
Najleprzy jest nowy obóz dlaczego jusz muwie:
1.masz blisko do karczmy i można się upić i palić ile chcesz  
2.Są leprze zbroje szczególnie zbroje najemników i są spoxix ludzie
3.są bogatsi i mądrzejsi  







Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2006, 11:24:19 »
Ja bym bez chwili zastanowienia szedl odrazu do Mordraga i poszedl bym z nim do Nowego Obozu. A dlaczego akurat tam? Oczywiscie zakladajac ze juz mam rozeznanie o wszystkich 3 obozach:
- Jestem rowniez czlowiekiem impulsywnym dlatego nie odpowiadalo by mi siedzenie w Starym Obozie lub tez modlenie sie na bagnach. W Nowym Obozie caly czas cos sie dzieje jakas zadyma czy to skoki na karawany Starego obozu cos takiego mi odpowiada lubie ryzyko.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2006, 11:24:51 wysłana przez Shaol »

Offline Cronos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Wrzesień 2006, 12:02:20 »
Ja bym odrazu zaszedł do SO i zaczął pomagać Cieniom żeby dołączyć do tej gildi i bym kuł miecze w kowalni Huna i bym został szychą :P

Offline DarkArthas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:15:11 »
Zdecydowanie jest to Nowy Obóz. Są tam najlepsze gildie oraz fajny klimat


Następnym razem rozwiń swoją wypowiedź. [Arthas][/color]
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 14:34:32 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:15:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything