Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 127078 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kampor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #280 dnia: 07 Grudzień 2008, 11:23:39 »
Ja wole Nowy Obóz jest to najlepszy obóz w koloni przynajmniej w 4 rozdziale nie wykopią nas z obozu tak jak stary obóz tylko zyskamy przyjaciół :)

A właśnie że w starym obozie by cię nie wykopali, chyba że trzymałbyś z magami ognia ;)

Gdybym był w koloni karnej wybrałbym nowy obóz, nikt nas nie zaczepia i można zdobyć dobrych kumpli, a poza tym co wieczór impreza w karczmie :D

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #281 dnia: 07 Grudzień 2008, 13:09:43 »
Ja doszedłbym do Nowego Obozu ponieważ lubię tamtejszy klimat, ich zajęcie oraz najemników. Obóz na bagnie jest strasznie wnerwiającym obozem. Nie dość, że baalowie się do ciebie nie odzywają to musisz im usługiwać, być łysym, nosić durne szaty oraz wcale nie jest bezpieczny. Są tam węże błotne i przy ataku orków pierwsi by padli. Stary obóz jest niczemu sobie prócz tego, że jeśli ktoś zapłaci za ochronę i Cię zaczepi, a ty go pokonasz to strażnik Cię zabije. Oraz taki Bloodwyn który karze nam dać kasę za ochronę, a jak nie to spiskuje. Oraz Gomez...psychol i tyle nie chciałbym być na usługach takiego kloca, a w Nowym Obozie wszystko tętni życiem. Szkodniki zaopatrują obóz w dobra Magnatów, a Najemnicy go bronią. Jedyne co tu nie pasuję to początek zbieracza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #281 dnia: 07 Grudzień 2008, 13:09:43 »

Offline Kampor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #282 dnia: 13 Grudzień 2008, 10:30:50 »
Ja bym poszedł do Sekty.Spokój,nikt się nie czepia można expić na błotniakach.Lester ci pomoże Ballowie cię nauczą.Ziółko Fortuno za darmo daje.ÂŻyć nie umierać...

Ale gdyby cie zesłali do koloni raczej nie dałbyś sobie rady z błotnym wężem.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #283 dnia: 10 Styczeń 2009, 15:21:04 »
Ja od razu poszedłbym do Starego Obozu i zostałbym na początku Cieniem ,ale później bym awansował i zostałbym Strażnikiem Obozu.Stary Obóz jest bardzo dobrze strzeżony przez strażników i ma silne fortyfikacje niż inne obozy.

Offline #Milten#

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #284 dnia: 19 Styczeń 2009, 08:32:31 »
A ja na początku dołączyłem do stsarego obozu później kupiłem strój kreta a następnie lekkie i pozniej już normalne spodnie kopacza. I awaansowałem na cienia miałem zbroję cienia i ciężką zbroję cienia. Później zostałem magiem ognia miałem szatę ognia a później zdobiobną szatę ognia następnie zostałem magiem wody i mam szatę wody a później miałem zdobioną szatę wody. I to tyle na razie, ale już mi się szykuję zbroja z pancerzy pełzacza.  A stary obóz ?! Dlaczego go wybrałem ? Bo byłem już w nowym i bractwie ale jak narazie to lubię stary (po nim jest nowy) a na końcu bractwa (sekty, na bagnie).

Pozdrawiam.

Offline Lee Mocny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #285 dnia: 24 Styczeń 2009, 15:08:21 »
Ja zdecydowanie zapisałbym się do obozu Najemników, ponieważ lubie ich zbroje, ciekawe pomysły i misje...

Offline Matiz79

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #286 dnia: 24 Styczeń 2009, 20:57:42 »
Dołączyłbym do nowego obozu ponieważ ich obóz jest ukryty jakby... ee... w jaskini ;D
ale też najemnicy i szkodnicy mają dobre zbroje

Offline Dziudix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #287 dnia: 31 Styczeń 2009, 15:40:57 »
Ja wybrał bym obóz na bagnie można tam się łatwo dostać i jest bezpiecznie 

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #288 dnia: 13 Luty 2009, 22:16:35 »
Ja dolaczyl bym do nowego obozu. Bycie szkodnikiem to cos w sam raz dla mnie. Juz widze te napady na konwoje...

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #289 dnia: 12 Marzec 2009, 20:57:17 »
Bractwo mi się podoba ze względu na dyscyplinę tam panującą (no może prócz Harloka). W Nowym Obozie goście sprawiają kozaków i mają trochę niewyparzone gęby, a w Starym Obozie jest za dużo ludzi (z czego każdy chce czego innego). W Bractwie wszyscy mają określony cel: Przychodzę, zostaję nowicjuszem, odsłużę swoje, zostanę strażnikiem świątynnym, będę wybitnym mago-wojownikiem zostanę Guru. Taka opcja odpowiada mi najbardziej. U Najemników nigdy nic nie wiadomo, a i Gomezowi może się odwidzieć.

Offline _-Morghar-_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #290 dnia: 19 Kwiecień 2009, 11:53:17 »
Hmm.. Ja akurat teraz gram w Gothica 1: mroczne tajemnice. Zawsze wybierałem Stary obóz. ( bo najłatwiej się dostać. ) Ale teraz wybieram "  Strażnik Kopalnii " ÂŁatwo nim zostać. Wystarczy być cieniem. Robić misje dla Kaloma z tymi jajami. Zabijasz królową i idziesz do Kazzimira. I już jesteś strażnikiem kopalnii. ;d

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #291 dnia: 19 Kwiecień 2009, 12:03:49 »
Nie musisz być cieniem... Kazz mówi przecież coś w stylu "nie interesuje nas dla kogo pracowałeś do tej pory, ale od teraz pracujesz tylko dla nas", czy jakoś tak. xD

Offline McSloniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zakon Płonącej Róży
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #292 dnia: 19 Kwiecień 2009, 12:36:20 »
Ja dołączyłbym do Starego Obozu ponieważ jest najbardziej liczącym się obozem w Kolonii. Będąc w Starym Obozie, możemy otrzymywać towary ze świata zewnętrznego.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #293 dnia: 19 Kwiecień 2009, 12:38:52 »
Wybaczcie, że znowu się wtrącam, no ale czy dołączając do NO albo sekty, to nie bedziemy mogli kupować towarów u róznych kupców? ^^
Będziemy mogli kupować u wszystkich kupców dopóki mamy rudę:)
To było pytanie retoryczne Augst. ;]
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2009, 13:03:29 wysłana przez Stolec »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #294 dnia: 19 Kwiecień 2009, 12:41:21 »
Będziemy mogli kupować u wszystkich kupców dopóki mamy rudę:)

Offline Akasemis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #295 dnia: 19 Kwiecień 2009, 13:41:06 »
Zależy kimbym był. Jeżeli sobą to najprawdopodobniej poszedłbym do nowego obozu, dlaczego?
Zaiste każdy z nas grał i wie że tam są tylko "koksy", ale ogólnie w obozie panuje miła atmosfera, jest tylko kilka osób które czepiają się nas. Nikt nie wymusza haraczy i mówi wprost a nie owija w bawełnę próbując coś ukrywać. Tamtejsi ludzie prowadzą luźny tryb życia jednak potrafią się wsiąść w garść, Lee jest chyba jedynym przywódcą do którego aby się dostać nie trzeba wykonywać misji i testów.
Z tych wszystkich powodów dołączyłbym do NO.

Offline Xardas Necromancer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #296 dnia: 20 Kwiecień 2009, 21:00:38 »
Ja osobiście dołączyłbym do Nowego Obozu i chętnie zostałbym najemnikiem. Wyuczyłbym się od Lee albo Torlofa walki i żaden szkodnik by mi nie podskoczył. Od Wilka załatwiłbym sobie jakiś fajny topór. Całymi dniami przesiadywałbym z Gornem przy ognisku i zająbym chatę blisko ogniska. NO jest najlepszy

Offline Gamal96

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #297 dnia: 03 Czerwiec 2009, 11:03:27 »
Ja wybrałem Nowy Obóz jest dość dobrze ufortyfikowany (kręte, wąskie ścieźki prowadzące do bram) a poza tym jest tam luz, i nie trzeba się wiele narobić ;)

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #298 dnia: 06 Czerwiec 2009, 13:43:47 »
No ja nie wiem czy na bagnie jest bezpiecznie skoro tam nawet dobrej ochrony nie ma wystarczy że węże z bagien przyjdą i po tobie ja zdecydowanie wolałbym być w Starym Obozie może tam są mordercy i psychopaci ale ja nie dałbym sobą pomiatać ;)

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #299 dnia: 06 Czerwiec 2009, 17:24:50 »
A ja wybrałbym NO. Atmosfera podobna do piratów z G2, karczma na jeziorze, ciepła chata, wygodna jaskinia, dużo alkoholi i dystrybucja skrętów od Bractwa. Bezpieczny teren. Czego chcieć więcej ?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #299 dnia: 06 Czerwiec 2009, 17:24:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything