Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 127431 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

McSloniu

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #260 dnia: 05 Sierpień 2008, 14:21:48 »
Ja zostałbym cieniem, może potem strażnikiem, ale nie pałałbym się do Tego robiąc super zadania. Wolałbym w spokoju poczekać jak bezimienny rozwali barierę  ;D Sekta odpada. Potem Nowy Obóz....hmmm.. moze jak bym był silnym wojownikiem to zostałbym, kurierem magów bo po zniszczeniu bariery otrzymałbym ułaskawienie.

Offline Lord_of_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #261 dnia: 05 Sierpień 2008, 18:59:39 »
A ja tez zostałbym cieniem bo stary obóz jest fajny i jest najsilniejszy z wszystkich obozow i ma fajne zbroje :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #261 dnia: 05 Sierpień 2008, 18:59:39 »

Offline Malak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja zawsze dbam o zysk...
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #262 dnia: 07 Sierpień 2008, 10:10:08 »
Ja bym wybrał Nowy obóz może nie jest tak dobrze ufortyfikowany, ale na większość ludzi można tam polegać. ( np. Gorn,Lee) 

Offline Necs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #263 dnia: 08 Sierpień 2008, 12:42:30 »
Ja wybieram Obóz na bagnie. ÂŚniącego oczywiście nie ubóstwiam, ale podoba mi się to miejsce ze względu na ÂŚwiątynnych Strażników :p Mają bardzo ciekawe pancerze no i są dobrymi wojownikami. Drugi obóz, który wybieram to Nowy obóz, ze względu na Magów Wody, a to dlatego, że lubię parać się magią w serii Gothic.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #264 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:54:03 »
Ja bym się przyłączył do nowego obozu zakolegowałbym się z szkodnikami potem zostałbym najemnikiem albo magiem okradałbym konwoje z wszystkim jest dobrze ufortyfikowany i tam można poczuć wolność.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #265 dnia: 16 Sierpień 2008, 23:30:22 »
Obóz na bagnie według mnie byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Bym dostarczał Gomezowi ziela a on za to oddał mnie dużooo rudy. Z pełzaczami mógłbym walczyć i co najważniejsze wszędzie mnie miło witają. No, prawie wszędzie. Tak bym zbierał rudę że mógłbym się wymienić z Robarem 2 jakimś towarem (w SO i NO za dużą sumkę rudy powiesiliby mnie na jakimś drzewie a rudę wzięli sobie. W OÂŚ nie dbają zbytnio o rudę. Oczywiście wybieram OnB czyli inaczej OÂŚ.

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #266 dnia: 18 Sierpień 2008, 13:11:47 »
Ja robie wlasny obóz[oczywiscie kodami(nie uzywam kodów ale gdy mi sie nudzi lub chce cos zrobic dla zabawy to tak) tam gdzie jest opuszczony oboz mysliwych(kolo starego obozu)]

Offline Rhobar XXIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #267 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:07:11 »
Ja wybrałbym Sekte bo tam nie trzeba pracowac dostaje się ziele za darmo i jest najbezpieczniej.

Paweł I

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #268 dnia: 30 Sierpień 2008, 11:39:59 »
Ja od razu poszedłbym do Starego Obozu i został bym cieniem.Stary Obóz jest bardzo dobrze strzeżony przez strażników i ma silne fortyfikacje niż inne obozy

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #269 dnia: 10 Październik 2008, 22:47:45 »
Na początku było to dla mnie wielkim dylematem :(.

Stary Obóz - Największy i podobno najpotężniejszy. Chyba najbezpieczniejsze miejsce w Kolonii (ale nigdzie nie możesz czuć się całkowicie pewny jutra). Panuje tam porządek, jest sporo towarów ze świata zewnętrznego, mundurowi żądający haraczu :o i takie tam inne. Wspomagają króla w wojnie więc powinienem czuć jakiś obowiązek służenia ojczyźnie, ale kopacze żyją jak pracownicy w wielkiej fabryce chipsów. Mała płaca (efekty przeludnienia i chciwości Gomeza) i zero wygód. Jednak jeszcze jest...

Nowy Obóz - to alternatywa Starego Obozu. Żyją tam ci, którzy wolą wydostać się z pod Bariery. Jednak jeśli nie masz nic przeciwko mieczowi wbitemu w plecy to cóż... . Jest to schronienie dla wszelakiej maści złodziei, zabijaków i tym podobnych oprychów. Ale ta tania siła robocza do czegoś się nadaje. Można powiedzieć że to najwięksi frajerzy w Kolonii, bo harują całymi dniami kiedy w tym samym czasie cały Stary Obóz pałaszuje wszystkie zdobyte dobra :D.

Obóz Bractwa - Zupełnie inna szkoła jazdy. Wyznają jakiegoś bożka który objawia im się po "wypaleniu odpowiedniej ilości ziela" ::). Jednak właśnie na nim zbili już niemałą fortunkę. Ogólnie walą pokłony przed tymi najbardziej naćpanymi. Ale darmowe ziele ;D...

Mój wybór jest zależny od aktualnego nastroju. Raz chcę być rycerzem, innym razem łotrem, a niekiedy mam nastrój na małego skręta...
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2008, 22:49:23 wysłana przez Crayer »

Offline AbukSmok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #270 dnia: 18 Październik 2008, 04:49:28 »
Gdybym był w takiej sytuacji wybrał bym stary obóz.Choć nie przepadam za nim z powodu Gomeza.

Offline diegoziom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #271 dnia: 23 Październik 2008, 21:00:54 »
Myśle że najbezpiecznej jest w starym obozie i najczęściej tam jestem ale też Nowy Obówz ma zalety np jak się zostanie szkodnikiem można odrazu zostać najemnikem a w obozie sekty odrazu nauczyć się 4 kręgu magii.

Lord_Mud

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #272 dnia: 08 Listopad 2008, 13:06:23 »
Ja bym wybrał nowy obóz bo tam jest gorn, Lee, Lares, Mają fajne zbroje. Taniej się płaci u Corda za walkę mieczem. Jest tawerna a u innych obozów tego nie ma. Także jest własna kopalnia, jeszcze łatwo dołączyć Jedyne co mi sie nie podoba to zachowanie niektórych szkodników np. Lewus albo Krzykacz po za tym większość szkodników to ćpuny i tak naprawdę to tylko najemnicy dbają o ?porządek?

Offline Jane Doe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nie będzie pomysłu - nie będzie tekstu. Ot co!
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #273 dnia: 08 Listopad 2008, 20:00:47 »
Chryste, co za kompromitacja. Przepraszam za spam, ale nie wiem, jak usunąć wiadomość. Gdyby jeszcze jakiś mod to czytał - proszę o usunięcie tej wiadomości :)
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2014, 12:23:11 wysłana przez Jane Doe »

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #274 dnia: 12 Listopad 2008, 21:38:31 »
Ja wybrałem Nowy obóz ponieważ tam się najlepiej czułem ponieważ był tam dobry przywódca Lee. starego obozu nie lubię ponieważ władcą tego obozu jest Gomez i jego śmieszni magnaci a nienawidzę świrów z sekty ponieważ oni by tylko ciągle bakali i modlili się do śniącego

Offline Sabumatva

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRAWA DRAWA DRAWA
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #275 dnia: 13 Listopad 2008, 12:34:16 »
ja tą grę przeszłem z 50 razy W każdym obozie czułem się dobrze ale najtrudniej jest wejść do sekty dają pokręcone zadania

Offline Szeregowiec Kabanos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: -78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jeśli mnie widziałeś to NIC juz cię nie zdziwi
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #276 dnia: 17 Listopad 2008, 17:07:51 »
Ja po wrzuceniu do kolonii od razu pobiegłbym do Starego, tam znalazł mordaraga i powiedział bym zeby mnie zaprowadził do Nowego, wyminął lewusa, i dołączył do bandy Laresa, a reszte życia bym se odpuścił(może zbierał bym tylko na zwykły pancerz szkodnika bo to moja ulubiona zbroja):)
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2008, 19:32:52 wysłana przez Dzag_Manafa »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #277 dnia: 20 Listopad 2008, 16:16:53 »
Ja bym wybrał Nowy obóz bo lubię najemników i chętnie skopie dupę lewusowi :) Ogólnie jest spox,pełna samowolka :) A w SO trzeba płacić i gomez wkurza -.-. W bractwie to już inna bajka bo oni tylko palą :)

Offline master25

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #278 dnia: 20 Listopad 2008, 19:28:45 »
Według mnie najlepszy jest nowy obóz. W starym jest fajny klimat ale nie tak fajny jak w nowym obozie, a sekta jest też fajna i te skręty, ale tam sie da nauczyć tylko do 4 kręgu ale i tak tam lubie przebywać.

None

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #279 dnia: 06 Grudzień 2008, 20:00:14 »
Ja wole Nowy Obóz jest to najlepszy obóz w koloni przynajmniej w 4 rozdziale nie wykopią nas z obozu tak jak stary obóz tylko zyskamy przyjaciół :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #279 dnia: 06 Grudzień 2008, 20:00:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything