Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 128012 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #80 dnia: 31 Maj 2007, 22:12:39 »
Dołączyłbym do SO. Dlaczego? Potężny obóz i jak będziesz tam kimś będziesz równiez wysoko w koloni. Mili ludzie i w miare struktura wojska. Następne miejsce zająłby NO ze względu na wolność wyboru i klimat takiej swoistej grupy fanatyków jeee :D Ostatnie miejsce Sekta. Słabe fortyfikacje dość mało straży ale wieczna dostawa zioła ! ^^

Offline Serafin_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:37:01 »
Gdybym trafił do Kolonii, to wybrałbym Nowy Obóz. A czemu? Przede wszystkim - cenię sobie wolność, a tam nikt (czytaj: żaden Magnat czy Guru) nie zmusza Cię do wykonywania poleceń, cały obóz jest dobrze ufortyfikowany (druga brama, tama do pomocy, góry). Jeśli chodzi o przyszłość, to piąłbym się w górę hierarchii w obozie i zostałbym Najemnikiem, a potem Magiem Wody.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:37:01 »

Offline Fortuno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #82 dnia: 22 Czerwiec 2007, 18:05:20 »
Ja nie zdecydowałbym się na zamieszkanie w SO.
Po pierwsze są tam strażnicy, którym trzeba płacić za ochronę.
Po drugie w SO na początku zostaje się kopaczem, którzy nie mają zbyt wiele do powiedzenia, chyba że chce sie wam latać od kolesia do kolesia i im pomagać żeby zostać Cieniem...

W NO mieszka większość szaleńców i złodziejów. Nie czuł bym się tam bezpiecznie mimo, iż są tam Magowie Wody i PARU uczynnych ludzi

Obóz na bagnie byłby najlepszym wyjściem, ponieważ Straż ÂŚwiątynna czuwa nad wszystkim, a ja zostałbym Nowicjuszem i bym se tylko popalał;] a co do błotnych węży to one są tylko na bagnie a nie w obozie:D tylko ciekawe co by mnie czekało po upadku bariery? Poszukiwacz?:D

Offline Xarak Bunt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #83 dnia: 27 Czerwiec 2007, 11:33:53 »
Ja osobiście wybrałbym Nowy Obóz, gdyż jest tam swoboda ruchu, każdy sam dba o swoje szanowne cztery
litery   Nowy Obóz też może się obronić przed atakiem: zamknąć bramę i ostrzeliwać wroga z góry,
a w ostateczności rozwalić tamę (choć to by nie było świetne rozwiązanie   ). Natomiast psioniki z Bractwa ÂŚniącego to źródło bagiennego ziela (mój ulubiony zawód- palenie zielska). Gdyby natomiast nie istniał      Nowy Obóz, to wybrałbym Bractwo ÂŚniącego, gdyż klimat tamtego obozu wywołuje we mnie falę zastanowień nad grą.    

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

XARAKUS BEZIUS

P.S. Musze właczyć G I bo padnę. BAGIENNEGO ZIELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Elrond15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #84 dnia: 10 Lipiec 2007, 09:18:22 »
Osobiście to ja bym wybrał nowy obóz, bo:

- nie ma tam Gomeza   ani Bullita,
- jest tylko jedna brama do wejścia i jak się cały Nowy Obóz weźmie, to nikt ich nie pokona  
- jest blisko do obu kopalń,
- magowie wody,
- no i mają tam wódę i ziele.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Lipiec 2007, 17:18:04 »
Ja osobiście wybrałbym Nowy Obóz ponieważ:
-Jest tam luzik nikt ci nie rozkazuje i jeśli będziesz spokojny nie pchał się do roznoszenia wody(tutaj przypadek z Lewusem  ) to nie będą cię też zaczepiali
-Ufortyfikowanie nie jest zbyt dobre ale po co to komu jeśli i tak wojen tam raczej nie ma ale jakby były np.z orkami to nie jest źle bo przecież nie da się wydostać z kolonii i tak byś tam umarł.Ale gdyby już zaatakowali to przecież są tam magowie wody najemnicy(a przecież najemnicy to są doświadczeni wojownicy)szkodniki- chociaż są to początkujący ale też by pomogli i jeszcze zwykli rolnicy i mieszkańcy oni też włączyli by się do walki(chyba ale raczej tak)a tak w ogóle to orków w kolonii nie jest tak bardzo dużo.A jak już to zginąłbym w chwale [img]http://gothic.gram.pl/forum/style_emoticons/ubc/dwarf.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


POZDRAWIAM...

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Lipiec 2007, 19:44:11 »
ja wybrał bym nowy obóz poniewaz:

jest wolnosc
sa moje ulobione postacie
fajne miejsce
 duza dostepnosc towarów
bede mogł okradac ludzi z starego obozu i bractwa
jest fajna karczma

Offline smigiel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #87 dnia: 10 Lipiec 2007, 20:42:28 »
Nie był bym taki przekonany do Nowego Obozu. Każdy może w każdej chwili zaatakować cię i nic na to nie możesz poradzić (chyba że jesteś silniejszy  ). Poza tym jeśli będziemy wymieniać ciągle wady obozów to dojdziemy do wnosku, że najlepiej zostać pustelnikiem  . Tak więc weźmy pozytywy:

Strary obóz - jeśli ma się pieniądze aby zapłacić strażnikom za ochronę to jest to dosyć bezpieczne miejsce, a jeśli się już jest cieniem to wogule można nic nie robić (czasami jakieś szybkie zleconko). Dużą zaletą jest też to, że SO jest największy i jamocniejszy w całej Koloni więc nie musimy obawiać się ataków z innych obozów.

Obóz na bagnie - można się tam za darmochę najarać zielska   a jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to strażnicy świątynni dobrze wypełniają swoje obiowiązki. Stosunki z innymi obozami są raczej na dobrym poziomie.

Nowy obóz - miejse dla każdego, komu nigdy nic się nie chce robić  . Bezpieczeństwo w obozie - każy dba sam o siebie (jeśli chodzi o szkodników). O stosunkach z resztą obozów nie wspomnę bo miałem wymieniać pozytywy  .

To jest moje zdanie.

Pozdrawiam.

Offline Matek00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #88 dnia: 14 Lipiec 2007, 19:07:12 »
hmmm zastanówmy się...

Stary Obóz - Uwielbiam ten obóz, lecz jednak nie chciał bym się tam znaleźć, niska klasa społeczna ma tam spore piekło. Harowanie w Kopalni, ludzie tacy jak: Szakal, Bloodwyn i Fletcher... Mimo, że czasem panuje tam miła atmosfera, to w dolnym mieście panuje straszna bieda, no i łatwo o guza... Budynek sporo wytrzyma (przynajmniej tak się wydawało), ale...

Nowy Obóz - Spanie w kilku dziesięcioosobowych melinach, praca na polu ryżowym, dostawanie po mor*zie prawie codziennie ? Nie dziękuję...

Obóz na Bagnie - Spanie wśród najaranych wyznawców Sniącego? Nie wierze w takie brednie, lecz mógłbym udawać, że jestem wierzący, by mieć ciepły dom, lekką pracę no i sąsiadów przyjaźnie nastawionych do mnie...


Po zastanowieniu wybrałbym Obóz Na Bagnie.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #89 dnia: 19 Lipiec 2007, 20:09:56 »
Sam nie wiem. Na pewno do sekty bym się nie przyłączył.
Lubię NO ale wydaje mi się,że jest w nim zbyt niebezpiecznie.
Na kopacza też się nie nadaje bo nie lubię ciężkiej pracy fizycznej.
Hmmm....Starał bym się raczej zostać cieniem aby mieć lajtowe życie.
Strażnicy muszą ciągle pilnować.Kopacze pracować,a cienie??
Kradną od czasu do czasu.Po za tym wolni są.

Offline Bondzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #90 dnia: 19 Lipiec 2007, 21:30:02 »
Gdybym "naprawdę" został uwięziony w koloni karnej i był bym zupełnie zielony i nie wiedział dokładnie wszystkiego o obozach, z pewnością wybrał bym Stary Obóz. Dlaczego ? Dlatego ponieważ wyglądał najrozsądniej z nich (chodzi o palisadę) i koniec w końcu jest najstarszy czyli najdłużej wytrwał w bez litosnej Koloni... Ale w starym obozie zaczął by sie kolejny etap... Czy uda sie zostać cieniem czy nie, jeżeli nie pewnie poszedł bym na bagna skierowany bogactwem i spokojem tamtejszego obozu... To nie jest tak łatwe jak sie może zdawać bo nie jest sie pewnym czy da rade sie dostać czy nie, ale najbardziej chciał bym zostać magiem ognia... Pozdrawiam

Offline Bennet

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #91 dnia: 21 Lipiec 2007, 13:10:04 »
Ja bym wybrał Stary Obóz bo tam najlepiej o ochrone ale trzeba mieć troche rudy ale jak na początku jesteś kopaczem to się troche nazbiera jakiś miecz i strój no i można zostać cieniem bo tam jest najlepsza palisada najwięcej kolegów i kupców.A i jeszcze arena żeby mieć w SO Reputacje

Offline Vincent

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #92 dnia: 21 Lipiec 2007, 15:57:51 »
Ja jak większość dołączył bym do SO ponieważ są tam aż dwie z głównych postaci i miło było by ich poznać a to przecież Diego  nas wita i nam wszystko tłumaczy. W SO czułbym sie bezpiecznie bo są tam mury których niema w nowy obozie ani na bagnie wiec tam jest po prostu raj. A co do Wrzoda przecież można go  zabić a Gomeza sie po prostu olewa.Więc stary obóz to po prostu najlepsze miejsce i chyba najłatwiej do niego wstąpić. Więc gdybym miał komuś poradzić do jakiego obozu ma wstąpić radził bym Stary Obóz.
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2007, 17:26:22 wysłana przez Trivet »

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #93 dnia: 21 Lipiec 2007, 17:16:12 »
Ja bym się przyłączył do nowego obozu. Uwielbiam być najemnikiem u służbie magów wody   No i jest tam Gorn. Ludzie z nowego obozu są twardzi. Jest tam najniebezpieczniej jednak ja uwielbiam walki i pojedynki   Minusem są szkodniki... Nienawidzę ich. Są (jak sama nazwa głosi) szkodnikami. Zaś najemnicy walczą za adanosa ( w każdym razie mi się tak wydaje) który jest moim ulubionym bogiem. No to chyba wszystko...

Pozdro.

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #94 dnia: 22 Lipiec 2007, 11:59:51 »
No ja popieram bo w jedynce najlepiej było być w Nowym Obozie bo miałeś dużo swobody i w ogóle to tamto miejsce ma niezapomniany klimat.A w takim SO to z początku było się takim frajerem na posyłki tzn.przynieś to zanieś tamto...I jaki poprzednik napisał że najemnicy walczyli za adanosa,i z tym niemoge się zgodzić bo według mnie z tego co pamiętam zawarli układ z magami wody i poprostu ich chronili żeby oni spokojnie mogli pracować...

Offline S@tur@s

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Lipiec 2007, 19:49:14 »
Bez apelacyjnie Nowy Obóz. Na początku został bym sobie kretem popracował w kopalni jakiś rok albo 2.Za uzbieraną rudę (troche zawsze dało by się zwędzić oprócz tej ze skromnej wypłaty) poszedł bym na naukę
walki bronia jednoręczną u Corda.Z tego co mówi nam Kosa w Nowym Obozie Lee przyjmuje praktycznie tylko tych którzy znają sie na bitce więc mając odpowiednie szkolenie od Corda zostałbym Najemnikiem.Być może jeśli oddałbym jakieś specjalne zasługi obozowi,Magowie Wody zgodzili by się mnie przyjąć na ucznia co było by dla mnie juz całkowitym spełnieniem marzeń.

Inne zalety Nowego Obozu:

-Nikt ci nie mówi co masz robić , nie jesteś zastraszany
-Dość silne ufortyfikowanie (jedyną małą bramę do obozu łatwo dało by się zabarykadować a tama stanowi
coś w stylu muru obronnego skąd mozna byłoby razić wroga z wysokosci,no i najlepsi wojownicy w całej kolonii :) )
-Obóz posiada własną kopalnię (to nic że niemal wszystko konfiskują Magowie).

No i najważniejsze nikt z Nowego Obozu NIGDY nie pogodził sie ze swym losem i wszyscy chcą się wydostać z tej przekletej Kolonii Karnej,a nie tak jak zrezygnowani,pyszni i próżni Magnaci ze Starego Obozu!!

Offline KapitaIwan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #96 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:03:33 »
Ja bym dostąpił zaszczytu przyłączenia się do obozu bractwa na bagnach. Są tam przecież najlepsi wojownicy w tej grze.  No cóż stał bym się później demonem  
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2007, 20:06:04 wysłana przez KapitaIwan »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #97 dnia: 29 Lipiec 2007, 18:01:24 »
Ja starałbym się dostać do Nowego Obozu, ponieważ jest to dosyć dobra miejscówka, a ochrona jeszcze lepsza. W Starym Obozie nie zniósłbym braku swobody, a w sekcie bandy świrów  

Offline Beliar1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #98 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:52:27 »
Każdy z obozów ma swoje zalety i wady.W starym obozie można zostać strażnikiem  lub magiem i pracować dla gomeza który tylko chce ródy w nowym obzie jest troszke luzu i można zostać szkodnikiem lub magiem tam nikt nie goni za bryłkami ródy a i jest możliwość po obijania się znaczniej niż w starym obozie gdzie są twarde zasady.W sekcie można zostać świątynnym strażnikiem co też ma swoje zalety ponieważ ma się dostęp do wiekszej ilości ziela.W starym obozie dostosowujemy się do walki bronią białą w nowym obozie jest tak samo tylko w sekcie jest inaczej ponieważ tam dominuje magia.Teraz zależy kto co lubi ja osobiście wybrał bym Stary obóz ponieważ lubie otwarte starcie z przeciwnikami ( orkami ) a i w tym obozie można zaopatrzyć się w kusze i miecz blizny co daje nam wielką przewage nad orkami.

                                            Pozdrawiam Beliar1

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #99 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:59:19 »
Zdecydowanie Nowy Obóz. Po prostu lubię ten klimat, który tam panuję na każdym kroku - taki buntowniczy, liberalny. Poza tym jego lokalizacja jest bardzo fajna. Góry, który zawsze zapewniają naturalną ochronę przed zwierzętami i wrogami. No i ten najczęściej powtarzany argument, czyli NPC. Tych z Nowego Obozu lubię zdecydowania najbardziej, a ciężko wymienić tylko jednego. Po prostu swoje chłopaki...
I to również z NO związane są najfaniejsze misje w Gothicu I. Chociażby ta ze zbieraniem kamieni ogniskujących, albo z odbiciem kopalni.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #99 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:59:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top