Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 127890 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garfild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #60 dnia: 12 Luty 2007, 13:49:59 »
Ja poleciałem do Starego Obozu, dlaczego?  Był najblirzej.

Polubiłem go jest durzy, i fajny.  I są grube mury, zamek, fajni rycerze i wogule.
Tylko że Gomez nie jest za fajny a tak to wszystko wpożo.

Wogule jest fajny ale Nowy Obóz terz jest fajny tylko to jest głupie że nie ma
murów, a tak to wszystko OK.


Pozdro      Garfild.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2007, 13:50:48 wysłana przez Garfild »

Offline Kerth_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Marzec 2007, 22:06:35 »
Jeśli chodzi o mnie to zapewne został bym najemnikiem, a tym samym wolnym strzelcem. Włóczył bym się po kolonii i oklepywał mordy strażnikom :) NO poraża klimatem, dosłownie i w przenośni


Naprawdę, radziłbym zacząć pisać ciut dłuższe posty, ostatnie ostrzeżenie słowne. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2007, 22:43:20 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Marzec 2007, 22:06:35 »

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Marzec 2007, 21:35:27 »
Ja bym dołączył do obozu na bagnie ponieważ jest tam cicho spokojnie i nikt cię nie okradnie i oczywiście jest tam dzienna porcja bagiennego ziela od Fortuno. Jedyne co mi nie pasuję to zbroję w tym obozie ponieważ mają głupi wygląd.
     

Offline MAG 0GNIA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Marzec 2007, 23:20:59 »
Muj ulubiony a raczej ulubione obozy To NO i SO.Ale najchętniej dołączam sie do starego bo wtedy tak naprawde zaliczam oba.Tylko 2 razy dołączylem sie do bractwa a gotick 1 przeszłem z 10-15 razy
a i tak nimi nie ukończyłem gry, powody:
1.Bagno niezbyt przyjemne środowisko do życia
2.Raczej nie można zostac guru
3.Bezimienny wybranjec Innosa miałby wieżyć i walczyć w imie jakiegoś ''pogańskiego'' bogo-demona śniacego?

Offline dragonsblack

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Marzec 2007, 13:05:24 »
Ja wybrała bym Nowy obóz ponieważ nie ma tam takiego rygoru,każdy robi co chce wszyscy są pomocni.
Potem została bym magiem wody po osiągnięciu 5 kręgu ruszam truchtem na tereny orków do wieży Xardasa zostaje nekromantą i całymi dniami siedzę zasypana książkami.
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2007, 13:09:28 wysłana przez dragonsblack »

Offline Mary

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Marzec 2007, 17:48:41 »
Jak bym trafiła do kolonii zdecydowanie przyłączyłabym się do Starego Obozu,ponieważ
ludzie z tamtego obozu:
1.Nie kradną tak jak z Nowego Obozu.
2.Gomez nie rządził najlepiej(np.Zabił magów Ognia z powodu zawalenia się jego kopalni)

kardynal

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Marzec 2007, 17:21:52 »
Ja nie jestem za bardzo zdecydowany. W Bractwie ÂŚniącego musiałbym go wyznawać, ale za to codziennie nowe ziółka  . I tu się nie mogę zdecydować: stary obóz jest fajny bo są strażnicy, magowie Ognia i Diego. W Nowym Obozie jest Lee, Gorn, Magowie Wody i mają swoją kopalnie. Stary obóz ma Gomeza którego bardzo nie lubie i można przez przypadek dostać pałką w łeb. W nowym Obozie jest Lares i tego też nie lubie, Najemnicy chcą bryły rudy(za co???). a gdybym miał wybierać to bym przekonał Diego, Lee, Gorn i podobnych przyjaciół żeby założyć swój własny obóz.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Kwiecień 2007, 17:17:02 »
Spojrze realistycznie....:
Wpierw bym się chyba popłakał ze strachu XD.Następnie szukałbym byleczego do obrony i poszedł do SO bo najlbliższy.Jakbym poznał różnice między tymi wszystkimi obozami ,możliwe ,że bym poszedł do Nowego Obozu ,ale zostałbym tam raczej kimś gorszym.Dążyłbym do zostania jakimś kolesiem co zna magię ,bo ja taki tchórz i wolę zabijać z daleka XD...Jakby mi się nie powiodło w NO to bym możliwie poszedł dop obozu świrów...<ekhem>...obozu bractwa :D

Offline Lanca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #68 dnia: 16 Kwiecień 2007, 18:12:20 »
Ja chętnie bym dołączył do Nowego obozu.Mają fajny obóz dużo jedzenia między innymi ryż,alkohol,wodę itp.Są tam przecież Fajni ludzie jak np.Gorn i Lee szczególnie Lee   moim zdaniem fajnie by się żyło w Nowym Obozie

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #69 dnia: 24 Kwiecień 2007, 19:53:01 »
Moim ulubionym obozem jest "Nowy Obóz" ponieważ od połowy trzeciego
aktu mam wszystko na miejscu. i nie muszę nigdzie biegac ani się teleportować.
Ze Starego Obozu i tak cię w końcu wyrucą. Obóz na Bagnie też nie jest najgorszy
ponieważ z początku także ma się wszystko na miejscu ale nie lubię tych zadufanych w sobie Guru
i Strażników ÂŚwiątynnych. Innymi słowy według mnie najlepszy jest Nowy Obóz!

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Kwiecień 2007, 10:59:37 »
Za pierwszym razem byłem w starym obozie, za drugim w nowym. Ale osobiście wolę nowy obóz bo jednak dobrze się kojarzy z drugą częścią gry. Zaś nigdy nie grałem w obozie na bagnie.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #71 dnia: 25 Kwiecień 2007, 18:14:10 »
Ja zawsze praktycznie wybieram Stary Obóz, czemu ?? Klimacik który tam panuje, oraz olbrzymia brutalność i bezwzględność strażników, jest tam również siedziba Magów Ognia których lubię ;) Stary Obóz ma też fajne zbroje. Obóz ten jest również najbardziej wpływowym obozem w kolonii, i ten ktto jest ważny, ma straż i jest nietykalny, np. Magowie, czy Diego.

pzdr.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2007, 18:14:25 wysłana przez Dark »

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Maj 2007, 14:29:03 »
Ja wybrałbym zdecydowanie Stary Obóz ponieważ jest najlepiej ufortyfikowany
i w razie jekiegoś ataku byłbym najbezpieczniejszy właśnie w nim. Poza tym
w obozie mieszka Diego, który może zawsze pomóc.

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Maj 2007, 16:02:28 »
Bez wahania wybrałbym Stary Obóz. Dobre mury i umocnienie oraz bliska obecność dużej liczby strażników i cieni sprawiłaby ze czyułbym sie baardzo bezpieczny. No i nie należy także zapominać o magach ognia. Im nikt nie podkoczy:) Poza bezpieczeństwem ludzie ze starego obozu dostaja od króla czego tylko zapragną. To jest dopiero plus:)

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Maj 2007, 22:09:40 »
Gdyby wrzucono mnie do koloni karnej od razu pobiegłbym do nawego obozu aby się dołączyć do szkodników a potem do najemników.Najbardziej lubię: Wilka, Lee, Gorna i w ogóle wszystkich, gdyż nie są oni wścipscy, ani nieuprzejmi, ani przywódcy nie krują się za "armiami" strażników.Tam panuje miła, ciepła, spokojna atmosfera.
Nikt na ciebie nie mówi, że jesteś żółtodziobem itp.Dlatego wybrałem NOWY OBÓZ

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Maj 2007, 23:36:16 »
Ja bym dołączył do nowego obozu poniewarz morzna tam robić co sie chce.Są tam też wierni przyjaciele tacy jak Gorn czy Lee którzy wyciągneli by mnie z kłopotów, a poza tym lubie się bić.Nawiasem mówiąc zostałbym najemnikiem albo magiem

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #76 dnia: 22 Maj 2007, 16:10:53 »
Prawdopodobnie udał bym się pierw do Starego Obozu. Tak jak Zygota, podszkolił bym się, poduczył, zarobił trochę. Został bym strażnikiem dla większych zysków. Potem uciekł bym , ale nie do Nowego Obozu, lecz tego na bagnie. A dlaczego ? Ponieważ tam dają ziele za darmo  

Offline KartoN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #77 dnia: 26 Maj 2007, 15:11:19 »
Ja jestem za Starym Obozem. Jest usytuowany w środku Kolonii, dzięki czemu jest blisko do każdego miejsca. Tam tez można mieć chatkę za darmo. No i tam można nauczyć się strzelać z kuszy:)

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #78 dnia: 31 Maj 2007, 15:22:12 »
Ja osobiście kocham SO ponieważ jest tam świetna atmosfera i oczwiście magnaci którzy są potężni i sprawują władze. Oczywiście to nie wszystko również podoba mi sie system w jakim operuje SO, silniejszy wygrywa i ten kto ma wpływy żyje i jest kimś.

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #79 dnia: 31 Maj 2007, 21:00:02 »
Moim ulubionym obozem jest"Obóz na Bagnie"Jest bezpieczny nikt nie bierze kasy za ochrony tak jak w "Starym obozie"Fajny tez jest "Nowy obóz"

SzlugA: Może bardziej rozpiszesz sie na ten temat? Napisz co takiego jeszcze mają w sobie te obozy, że Cie do nich "ciągnie", bądź też co Cię od nich odpycha..
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2007, 21:29:20 wysłana przez SzlugA »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #79 dnia: 31 Maj 2007, 21:00:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top