Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Twój wybór obozu

<< < (2/73) > >>

PREEzess:
Ja natomiast poszedłbym do Nowego bozu gdyż wiem że są tam ludzie którzy nie odmówiliby pomocy...po prostu kumplae. Mimo że w Starym Obozie jest Diego i Milten to są tam także Bloodwyn, Thorus, GOMEZ oraz Wrzód...

Serpentes:
Ja bym poszedł do Nowego Obozu, ze względu na wolność, przywileje i tak dalej... Starałbym się tylko nie wchodzić w drogę Lewusowi   Do roznoszenia wody mnie nie ciągnie...

Arkhan:
Gdybym mial taka okazje, z pewnoscia udalbym sie do Starego Obozu. Jest on najwiekszym, najlepiej polozonym i najbardziej bogatym ze wszystkich obozow. Niekiedy mozna spotkac jakiegos qmpla ktory nauczy i poradzi...w Starym obozie praktycznie nie brakuje niczego a jego mieszkancy wioda spokojne i bezpieczne zycie [kasa dla straznikow za ochrone]. Jedynym problemem sa Magnaci w 4 rozdziale dla Magow.

Z wyrazami szacunku...

Lord Zielin:
Ja wybrałbym Stary Obóz dlatego ze:
Palisada
Róznego typu wojownicy
Duża ilość wojowników
Nikt dam nie daje sobie dmuchać w kasze
(no tylko kopacze dają)

Insiderth:
Ja tak samo jak Serpentes poszedłbym do Nowego Obozu dla tego co on wypisał w swoim poście. W Nowym Obozie nie ma przynajmnie Wrzóda(chyba  ) a także jest tam bespiecznie ponieważ najemnicy tcy jak Gorn przyjmą Cię z chęcią i pomogą Ci. Są tam magowie wody którzy są dobrzy w czarach i nie czeka ich ten sam los co magów ognia  .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej