Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 126162 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gamal96

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #300 dnia: 09 Czerwiec 2009, 13:27:16 »
W NO brakuje tylko czegoś w stylu ,,Czerwonej Latarni'' z Gothica2 XD

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #301 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:21:12 »
Ogólnie po obozach wiele spodziewać  się nie można, to kolonia karna a nie miasto portowe więc to co mają starcza na I część.  <_<

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #301 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:21:12 »

Offline Servin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #302 dnia: 21 Czerwiec 2009, 09:49:49 »
Ja zdecydowanie do obozu na bagnie, nie że ubustwiam ÂŚniącego
Czy musisz go od razu wyznawać? To jest tylko gra...
Ja zawsze dołączam do Starego Obozu, uwielbiam grać cieniem, potem strażnikiem. Polecam ten wybór :)

Offline Tadei

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #303 dnia: 02 Lipiec 2009, 10:43:11 »
Ja zapisał bym się na Nowy Obóz dlatego że jest tam dużo miejsca i można zabić paru chłopa za chatke  :P

Offline Garaz(ż)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najeźdźca
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #304 dnia: 05 Sierpień 2009, 16:41:35 »
Ja również dołączyłbym do Nowego Obozu, ubóstwiam muzyczkę na jeziorze, podoba mi się podejście do życia Szkodników i nie trzeba się korzyć przed samozwańczymi Magnatami. Niech żyje wolność i swoboda!

Offline Skarpetus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #305 dnia: 04 Wrzesień 2009, 19:54:20 »
Ja najczęściej dołączam do SO rzadziej do NO do OS dołączyłem tylko raz i doszedłem do 4 rozdziału bo dalej mi się jakoś nie chciało. 
 Brak uzasadnienia. Dlaczego wybrałeś ten obóz?

Offline Bezimienny_09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #306 dnia: 19 Listopad 2009, 11:21:24 »
Ja wybrał bym NO, ponieważ kopalnia dostarczałaby magiczną rudę , która zostałaby przetwarzana na broń. Pola ryżowe dostarczałyby jedzenia a jeziorko wode. Zostałbym strażnikem Lee i koniec.

Offline Pan Popkorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #307 dnia: 19 Listopad 2009, 13:13:10 »
Według mnie najlepszym obozem jest Nowy Obóz dlatego że w tym obozie można skończyć grę.             
Pierwszy raz jak skończyłem tę grę to w nowym obozie a po za tym stary obóz może jest duży ale
słaby pokonałem w 5 rozdziale cały obóz z Urizielem i magiczną zbroją.
Gomaeza można zabić w 5 rozdziale to dla tych co próbują go zabić w 1 rozdziale.

Offline Shifu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #308 dnia: 19 Listopad 2009, 13:29:36 »
Ja dołączył bym do Nowego Obozu, gdyż leży w świetnym miejscu, mieszkają w nim ważne osobistości budzące respekt takie jak Lee, Lares i Magowie wody z Saturasem na czele. Starał bym się jak najbardziej pomagac w obozie aby móc potem stac się Magiem Wody lub Najemnikiem, broniącym mieszkających tam ludzi.

None

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #309 dnia: 09 Grudzień 2009, 21:44:47 »
Ja oczywiście dołączyłbym do Nowego Obozu ze względu na panującą tam atmosferę i karczmę ;). Ogólnie obóz jest całkiem fajny.

Offline Pinguin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #310 dnia: 12 Grudzień 2009, 20:41:44 »
Ja wybrałbym obóz na bagnie, bo uwielbiam tamtą atmosferę. Będąc nowicjuszem mógłbym sprzedawać bagienne ziele do innych obozów :P Mógłbym też robić to, na co tylko mam ochotę, a nie podlizywać się magnatom ze starego obozu, ani tym chłystkom z nowego.

P.S. Poza tym o ile pamiętam, w górach jest obóz bandytów, do których też bym się przyłączył, gdyby była taka możliwość <_<
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2009, 20:46:14 wysłana przez Pinguin »

Offline Zenek111314314

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #311 dnia: 26 Grudzień 2009, 13:38:21 »
Ja wybrał bym oczywiście Nowy Obóz i został bym szkodnikiem ponieważ robił bym co mi sie podoba a poza tym ten obóz ma najlepszych wojowników oraz Magów Wody.

Offline Geralt z Rivii1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #312 dnia: 08 Luty 2010, 16:03:56 »
Ja dołączyłbym do Nowego Obozu i byłbym szkodnikiem (nikim więcej, żeby nie mieć dodatkowej pracy). Za dnia siedziałbym w karczmie i pił piwo lub ryżówkę. W nocy oczywiście bym spał, ale rano wstawał. Otóż poranek jest najlepszym momentem na polowanie. Przy okazji podkradłbym się i zabił kilku ludzi ze Starego Obozu, którzy są poza Obozem a potem ich okradł. Dobrym przykładem jest strażnik Pacho, który siedzi samotnie na drodze do starej cytadeli orków i tylko czeka, aż ktoś/coś go zabije lub Cavalorn. Stary Obóz ma również na pewno kilku myśliwych, którzy chodzą na polowania, a ja bym ich upolował. Nikogo z Bractwa ÂŚniącego bym nie zabijał, ponieważ kilku jest w Nowym Obozie i pogorszyłoby to relacje pomiędzy Obozami. Poza tym Lee pewnie kazałby mnie za to zabić.

Offline KrZyChU7777

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #313 dnia: 10 Maj 2010, 21:22:34 »
Ja dołączyłbym do Starego Obozu, ponieważ jest dobrze ufortyfikowany, jest w nim wiele towarów i jest wmiarę bezpieczny.

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #314 dnia: 14 Czerwiec 2011, 13:23:19 »
Szczerze mówiąc miałbym wielki dylemat, każdy obóz kusi czym innym, ale chyba wziąłbym Obóz Bractwa, religijny fanatyzm, dobrzy wojownicy (mówię tu tylko o straży świątynnej i guru), połączenie magii z walką, to decyduje o moim wyborze.

Offline Noorex Jr.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wdycham bagienne ziele
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #315 dnia: 11 Lipiec 2011, 23:26:37 »
Biorąc właśnie pod uwagę, że to temat w którym zapytani jesteśmy raczej o prawdziwe życie to można pofantazjować   :)

No więc tak. Zostałem wrzucony do kolonii karnej. Najpierw oczywiście kieruje się do Starego Obozu w którym zdobywam kasę, i idę uczyć się do rączki złodziejstwa. No więc zostaję tam na kilka dni i okradam po kolei kilku strażników czy ważniejszych cieni. Jakoś przedostaje się do zamku i tam zaczyna się cała zabawa. Okradam kolejno strażników i następnie jak się poszczęści kuchnie również ograbiam. Potem zwiewam do obozu bractwa gdzie obmyślam fajny plan. Najpierw okradam kuźnie na której można sporo zarobić, a potem kradnę cały zapas ziela. Teraz kieruje się do N.O . Tam zostaję kolejno Szkodnikiem i Najemnikiem. Jako iż posiadam fortunę wykupuję sobie grupkę najemników i ruszamy na podbój górskiej fortecy. Stamtąd wysyłamy gońców do każdego z obozów z wiadomością, że powstaje nowy, silnie broniony i nie do sforsowania obóz. Jako, że i w Obozie Bractwa i w Starym Obozie znajdą się ludzie, którzy chętnie będą chcieli wyzwolić się z pod rąk magnatów no i każdy posłaniec ma kilkadziesiąt zwojów z teleportacją. Każdy w obozie dostawałby cotygodniową zapłatę w postaci np. 50 Bryłek Rudy i wyżywienia. Codziennie myśliwi wyruszali by na tereny łowieckie przez oczyszczone szlaki. Jako, że mamy pełno bagiennego ziela handlujemy nim we wszystkich obozach. Mamy stały dochód, a do tego zawieramy sojusz z bractwem. Oni dają nam ziele, a my dostarczamy im różne zasoby żywności. No i potem szykuje atak na miasto orków i inne grupy. Potem życie samo się toczy ;)

Jeżeli to by nie wypaliło to i tak zostaję szkodnikiem w Nowym Obozie. Uczę się sztuki polowania no i wiodę spokojne życie i czekam, aż taki bezi spadnie z wysokiego wodospadu, a potem rozwala barierę xD

Offline Cezus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #316 dnia: 12 Lipiec 2011, 10:22:57 »
Hm, ciężki wybór, ale ja wahał bym się pomiędzy Starym Obozem a Sekta. Ale chyba dołączyłbym do Starego Obozu ponieważ tutaj byłby spokój, miałbym pod dostatkiem wszystkiego. W Sekcie może byłoby dobrze ale zniechęcają mnie Guru którzy uważają się za najważniejszych na świecie.

Offline KaczuSs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • zCVob
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #317 dnia: 21 Wrzesień 2011, 14:21:07 »
Ja od zawsze wybierałem Stary Obóz (oczywiście przechodziłem grę na miliard sposobów w każdym obozie) chociażby z tego względu, że w Sekcie zawsze się gubiłem a Nowy Obóz był dla mnie taki pusty... i jeszcze ta zamulasta muzyka. W SO nie było niczego co by mnie odrzucało. Wstawałem rano, słyszałem OldCamp i od razu chciało się grać. W sumie nawet jak padało to zawsze rano gdzieś w pobliżu jakiś kopacz czy cień zarzucił coś w stylu "Ale nędzna pogoda", albo "Co za gówno" i człowiek cały szczęśliwy bo jest wśród swoich ;p Na bagnach to tylko słychać dudnienie fajek wodnych a w NO... w sumie nic nie słychać.  <śmiechdołez>

Offline Ferhaos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #318 dnia: 30 Październik 2011, 15:30:27 »
Zdecydowanie wybrałbym Obóz Bractwa ÂŚniącego, ze względu na najlepszy jak dla mnie klimat, najlepiej wyćwiczonych wojowników którzy posiadają również zdolności magiczne i dla bagiennego ziela który mógłbym palić a i przy okazji zarobić parę bryłek na boku sprzedając ziele do innych obozów.

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #319 dnia: 02 Grudzień 2011, 09:04:13 »
Moim najlepszym obozem jest Stary obóz,lubię go za ten klimacik oraz za mieszkańców,Nowy obóz też ujdzie ale jakoś tak nieswojo się w nim czuję.Obóz bractwa odpada dlatego że zawszę się w nim gubię :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #319 dnia: 02 Grudzień 2011, 09:04:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything