Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 126144 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiewiórka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Wrzesień 2006, 21:44:43 »
Ja wole obóz nowy bo nie ma tam nikogo do obrony bijesz się na własne ryzyko możesz bici kogo chcesz i nikt ci nic nie robi.

Offline Oromis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Wrzesień 2006, 19:22:47 »
Ja dołączył bym się do Starego Obozu,ponieważ, jest dobrze ufortyfikowany i są tam Strażnicy którzy dbają o bezpieczeństwo ,posiada on wspaniały klimat i wyglądem przypomina średniowieczny zamek .Właśnie dlatego mój wybór padł na SO.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Wrzesień 2006, 19:22:47 »

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Wrzesień 2006, 20:10:38 »
Ja zdecydowanie dołączył do Nowego Obozu. Jest tam najajniejszy klimat i ogólnie luz. Nikt ci nie mówi, co masz robić, robisz to, na co masz ochotę. Ludzie sami załatwiają tam swoje porachunki, a nie biegną z płaczem do Strażników  . Poza tym jest tam Gorn, jedna z moich ulubionych postaci. Na pewno pomógłby mi, gdybym miał kłopoty. Jest jeszcze jeden powód: chętnie dołączył bym do ludzi Laresa, żeby napaść na konwój Gomeza   .

Pozdro  .

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Wrzesień 2006, 17:48:34 »
Hehe to była by trudna decyzja !!!  

Jednak wybrałbym Stary obóz ! Miałbym wprowadzenie (Diega)
Starałbym sie zosytać cieniem potem Magiem Ognia. To oczywiscie dluuuga droga do tego by była,
ale bym miał  przywileje oraz nauke z magii !  

p/s nie piszcie komentarzy że magowie zostaną wymordowani,
 a z kąd ja miałbym to niby wiedzieć !!!???


Offline Jasio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Wrzesień 2006, 18:39:16 »
Ja bym się zapisał do Nowego Obozu, według mnie jest tam najlepiej.
- nikt tam nikomu nie mówi co ma robić,
- jest tawerna, gdzie można się czegoś napić,
- Można dużo zrobić pracując dla Magów Wody
- można tam zbydować charakter do cięższkiego życia

Offline Diego_Zabrze

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Wrzesień 2006, 15:01:43 »
Ja na początku najbardziej lubiłem Stary Obóz ale potem se zagrałem i w pewnym momencie wyrzucili i od tego czasu lubię Nowy Obóz a Lee stał się moim ulubionym NPC

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Wrzesień 2006, 16:29:45 »
Zdecydowanie na początek przyłączyłbym się do Starego Obozy i trzymał się z dala od kłopotów. Rozpocząłbym trening, a kiedy stałbym się bardziej sprawny w walce prawdopodobnie odszedłbym ze SO do Nowego Obozu i pomagałbym magom ognia w planach wydostania się z kolonii. Nawet jakby nic z tego to zawsze trzymałbym z Diego, Gornem, Miltenem i Lesterem bo to przyjaciele na których zawsze mógłbym polegać.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Wrzesień 2006, 17:06:41 »
Cytuj
odszedłbym ze SO do Nowego Obozu

Myślisz, ze w NO tak z otwartymi rękami przyjęliby cię? Przypomne ci, że wNO bardzo nie lubią ludzi Gomeza i nie łatwo się przepisać, pozatym narobiłbyś sobię wrogów wśród Cieni i Strażników. Zobacz na Bezimiennego on do Najemników mógł dołączyć dopiero po znalezieniu kamieni ogniskujących a poza tym wcale nie chciał odchodzić ze SO, tylko został z niego wyżucony a to pomogło mu w uzyskaniu zaufania Lee i spółki.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:11:20 »
Ja bym poszedł do Obozu na Bagnie, nie żebym specjalnie ÂŚniącego czcił, ale tam mógłbym szkolić się w walce mieczem i używaniu magii. Starałbym się zostać Strażnikiem ÂŚwiątynnym bo oni mają fajne zbroje. Będąc w tytm Obozie chodziłbym sprzedawać zioło do Nowego i tam bym już został, albo poszedłbym na Pełzacze i troche tego ścierwa ubił.

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Październik 2006, 18:58:34 »
Ja wybieram NO bo:
- Fajny przywódca
- Można robić co się żywnie podoba
- Nie lubią Gomeza
- Jest tam mój przyjaciel Lares
- No i mają fajne pancerze

Offline Gatts

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Październik 2006, 01:41:58 »
Cytat: Charnel
Załóżmy że wpadłeś w niezłe tarapaty i wylądowałeś w koloni karnej, do którego obozu byś się zapisał?


Hmm... Jeżeli już zdarzyłaby się taka sytuacja, to prawdę mówiąc nie wiem co bym zrobił!
Po pierwsze w realu wyglądałoby to troszeczkę inaczej niż w grze! (Nie porywałbym się na pierwszego lepszego stwora z kijem od miotły, myśląc "a jak mnie zabije to zrobie LOAD`a i bedzie git") Na początku pewnie jak zobaczyłbym krwiopijce to wiałbym ile sił w nogach!
Po drugie zaraz po wtrąceniu pierwsze co bym zrobił to dostał się do pierwszego lepszego miejsca gdzie jest bezpiecznie i nauczyłbym się walczyć i zatrudnił u kowala, żeby nabrać krzepy i wykuć se fajny mieczyk! Prawdopodobnie byłby to SO!
A potem jak już umiałbym nieźle mieczem wymiatać to poszedłbym do NO! A tam już by było z górki :)

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Październik 2006, 00:12:59 »
Ja bez większych zastanowień poszedłbym do starego obozu i spróbował stac sie Magiem Ognia lub chociaż strażnikiem, gdyż bardzo łatwo brnąć nimi przez przeciwności kolonijnego losu. Jest bardzo dobrze ufortyfikowany. Nawet orkowie w 2 częsci nie dostali się do zamku(bez mojej pomocy w 5 rozdziale).
Jest tam dość niebezpiecznie więc starałbym się na początku nikomu nie podpaść by nie mieć ciężkiego życia.
Prawde mówiąc, tak po roku może 10 miesiącach mógłbym już siedzieć gdzieś przy stole i popijac piwko z innymi strażnikami. Oczywiście nie przewiduje opcji bycia wybrańcem, gdyż wtedy po tygodniu, dwóch zniszczyłbym już barierę :D .


Cytat: Bezer130
Ja wybieram NO bo:
- Fajny przywódca
- Można robić co się żywnie podoba
- Nie lubią Gomeza
- Jest tam mój przyjaciel Lares
- No i mają fajne pancerze

Co do przywódcy się zgodzę i co do Laresa tez. Nie zwróciłeś jednak uwagi na to, że w momencie przyjścia do NO, ini robiliby z tobą "co im się żywnie podoba" i kto wie, może byś tego nie przeżył. Apropos pancerzy - długo byś się musiał namęczyć żeby zdobyś jeden z takich dobrych pancerzy. Więc ja na twoim miejscu dobrze bym się nad tym zastanowił, i sróbował najpierw nabrac sił i umiejętności w innych obozach(niekoniecznie przyłączając się do nich) i dopiero spróbował sił w NO.

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Listopad 2006, 16:53:37 »
 Lubię Corda, Lee, Gorna, Laresa- dołączył bym zdecydowanie do Nowego obozu, ludzie którzy do niego dołączyli uczą się odpowiedzialności, wzbudzają strach, są silni, robią coś żęby wydostać się z kolonii górniczej, mają mocne zbroje. Po prostu najbardziej mi się ten obóz podoba.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Listopad 2006, 11:23:44 »
Ja lubię NO. Bo oni myślą tak jak ja, czyli chcą zniszczyć barierę i uciec, a nie to co SO, czyli życie w więzieniu w ustroju monarchistycznym. Sekta podobnie uważa, ale oni są trochę walnięci. Należałem do każdej gildii (obozu), ale najleprzy jest NO. Naprawdę i popieram słowa Thora
Cytuj
[...]ale nie należy zapominać że jest on słabo a właściwie w ogóle nie ufortyfikowany. Do tego beznadziejne ulokowanie.
Popieram  

czarny

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Listopad 2006, 15:47:54 »
Ja bym wybral SO ponieważ trudny by bylo do zdobycia,oczywiscie przyjaciel Diego   ....
na poczatku by bylo troche do roboty np. zwiekszenie sily,zrecznosci ,walki mieczem,zlodziejstwo i zdobycie u ludzi poparcia
ale po tym wysilku  dolaczyl bym np.do strazy lub zostalbym magiem ognia i byl spokuj...

Offline Maximilianan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Listopad 2006, 16:28:46 »
Ja bym odrazu poszedl do Nowego Obozu oczywiscie z czyjas pomoca. Gdyż bardzo mi sie tam spodobalo i wole
zaatakowac straznikow starego obozu niz jako straznik badz cien byc zaatakowanym.

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Listopad 2006, 16:35:46 »
Sorry ale nie zrozumiałem. ;] Fakt że SO jest trudny do zdobycia nie oznacza że jest najlepszy (większość ludzi jest powalona). Poza tym myślę że trudniejszy do zdobycia by był NO, ta wielka brama za polem ryżowym ;]

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Listopad 2006, 16:49:02 »
Ja bym wybrał Stary Obóz. Lubię tam przebywać a poza tym jak już zostało powiedziane w SO jak się już zostanie Cieniem to ma się ogromne luzy. Oczywiście bardzo trudno było by się dostać na Cienie ale jak by mi się już udało to bym nie musiał nic robić. Wszystko by za mnie robili Kopacze

Offline goliat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Listopad 2006, 00:01:29 »
Ja lubię Nowy Obóz, bo tu nikt tobą nie rządzi ,a dbasz tylko o siebie. Nie musisz wykonywać poleceń żadnych magnatów jak to miało miejsce w Starym Obozie.
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 00:03:40 wysłana przez DODO »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Listopad 2006, 18:54:44 »
Gdyby mnie wrzucono za barierę to oczywiście żyłbym w starym obozie, skumplowałbym się z kilkoma wpływowymi cieniami...
Wybrałem ten obóz ponieważ jest dobrze ufortyfikowany i gdyby wszyscy najemnicy wraz ze Szkodnikami
chcieliby go zniszczyć to na pewno nie dali by rady.
Cienie i strażnicy mają fajniejsze zbroje   (moim zdaniem)
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 20:59:18 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Listopad 2006, 18:54:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything