Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 129345 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #100 dnia: 08 Sierpień 2007, 21:11:16 »
Gdybym trafił do kolonii... hmm... miałbym naprawdę ciężki wybór. Na początek wziąłbym pod uwagę bezpieczeństwo, czyli w tym aspekcie Nowy Obóz odpada, ponieważ roi się tam od bandytów i rzezimieszków. Pozostaje mi teraz Stary Obóz i Bractwo ÂŚniącego. Następna rzecz, jaką bym wziął pod uwagę byłaby cisza i spokój, czyli Stary Obóz odpada, bo trzeba płacić Strażnikom za ochronę, a jak się tego nie zrobi - kłopoty. Bractwo jest o wiele spokojniejsze. Fakt, miejscami ich fanatyzm jest naprawdę przesadny, jednak dałoby się to znieść, poza tym fakt zostania Strażnikiem ÂŚwiątynnym posiadającym do tego dar magii jest naprawdę kuszący. Mój głos pada na obóz Bractwa ÂŚniącego.

Leviatan

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Sierpień 2007, 13:04:48 »
Ja zdecydowanie bym dołączył do Nowego Obozu, ponieważ rządzi tam były Generał króleskiej Armii, więc w razie jakiegoś ataku było by tam najbezpieczniej, ponieważ Lee ma najlepsze zdolności przywódcze.Poza tym, to fajna miejscówka, i ma fajną knajpe na środku jeziora, mógłbym sie upić i nikt by nie wywieszał tabliczek z napisem, że alkochol tylko dla dorosłych   (co nie oznacza, że jestem pijakiem na żywo, wręcz przeciwnie, jestem temu przeciwny, żeby być alkocholikem)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Sierpień 2007, 13:04:48 »

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #102 dnia: 09 Sierpień 2007, 13:16:05 »
Ja bym dołączył do NO , bójki w barach , świetni wojownicy , Generał Królewski Lee , Magowie wody i ruda którą zawsze można ukraśc :   no i w końcu napady na karawany (kopalnia - SO) Starego obozu  

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #103 dnia: 18 Sierpień 2007, 13:37:35 »
Gdybym się znalazł w takiej sytuacji, poszedł bym zapewne do Starego Obozu i został jak najszybciej Cieniem. Nowy Obóz się nie nadaje, gdyż jest tam Lewus i inni tego przekroju, co stanowi niebezpieczeństwo. Obóz Sekty też byłby dobry, jednak bałbym się tam iść. Kto wie, co strzeli do głowy jakiemuś Strażnikowi ÂŚwiątynnemu, czy Guru. Poza tym patrząc pod kąt gry, Stary Obóz daje nam najciekawszą fabułę - najpierw jest się nic nei znaczącym kopaczem, którym wszyscy pomiatają. Późnej jest się Cieniem. Gdy się zabije Królową Pełzaczy, jest się albo Strażnikiem, albo Magiem Ognia. Następnie się przechodzi do Nowego Obozu i tam można kontynuować karierę wojownika i maga.
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2008, 07:46:00 wysłana przez Eregrin »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #104 dnia: 19 Sierpień 2007, 05:09:44 »
Już siebie widze w szacie nowicjusz, palącego ziele 24/7. Szczerze, jakbym żył w swiecie gothica, to nie obchodziło by mnie zbytnio rzeczy takie jak bariera, zła fortyfikacja obozu albo czy sniący jest demonem...nie nie nie, nic z tych rzeczy, obchodziło by mnie tylko ziele i moja hookah przed chatką. Kiedy ja będe podpalał swoją hookah, wy będziecie tyrać w starej kopalni i próbować swoich sił by zostać cieniem. Tak samo jak i Ci szaleńcy z NO, tyrać, by wydobyć tyle rudy, a potem wszytsko i tak pójdzie na marne.

Zostaje jeszcze aspekt zostanie strażnikiem świątynnym, ale to nie dla mnie. Mniej ziela bym musiał palić :P
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2007, 05:10:39 wysłana przez Aeskel »

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #105 dnia: 27 Sierpień 2007, 12:26:17 »
Co bym zrobił gdybym trafił do Górniczej Doliny? Dobre pytanie. Myślę, że najpierw poszedłbym do Starego Obozu, dałbym coś Strażnikom za ochronę (żeby zagwarantować sobie spokój) i według rady pewnego kopacza: trzymał się terenu między główną bramą a wejściem do zamku. Po pewnym czasie może dostałbym jakieś zadanie od Diego albo Thorusa i miałbym szanse zostania cieniem. Wyuczyłbym się też kradzieży i włamywania u Rączki i odzyskał z nawiązką zainwestowane w ochronę pieniądze. Ograbiłbym też magazyn Fiska. Dalej już tylko ew. kariera Strażnika i później uciekłbym z obozu i ostrzegł Najemników przed atakiem na Wolną Kopalnię. Dołączyłbym do ludzi Lee i tym samym zaoszczędziłbym sobie nieprzyjemności ze strony szkodników.
Według mnie najlepiej ufortyfikowany jest Zamek w Starym Obozie, ale najlepsze położenie ma Nowy Obóz (góry, jezioro, żyzna ziemia pod uprawę ryżu, kopalnia blisko obozu, deszcz nie napada do chaty w jaskini). Jego wadą jest ukryta ścieżka do Wolnej Kopalni (której nie znalazłem) i to, że w Gothic'u 2 wszystko zamarza i wszędzie jest pełno śniegu  

Offline mahones

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Sierpień 2007, 14:35:48 »
Ja udał bym się jak większość tu co napisali również do nowego obozu, ponieważ tam bym się czuł najbezpieczniejszy i najbardziej zadomowiony dlaczego, ponieważ właśnie tam mam swoich ulubionych przyjciół, czyli któtką mówiąc npc i ogólnie tam panuję sympatyczna atmosfera. Poza tym jest jeszcze, najlepszy przywódca Lee oraz kilku jego opruszków oraz magowie wody.

Offline Morferiusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #107 dnia: 29 Sierpień 2007, 12:35:53 »
Ja od niedawna gram w Gothica I więc nie widziałem jeszcze jednego obozu. Jak na razie dołączyłem do Starego Obozu i starałem się dołączyć do Bractwa Sekty. Teraz playne sobie raz i poszukam kogoś kto mógłby mnie do Nowego Obozu zaprowadzić. Powiem Wam niebawem.

Offline Meterosexual

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #108 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:22:50 »
Ja poszedł bym do Nowego Obozu i postarał sie o dołączenie do Najemników
"Tylko tam można znaleźć prawdziwą wolność, oczywiście jak na kolonie karną"
poza tym ten obóz ma dobry klimat i Lee nie jest taką ciotą i tchórzem jak Gomez
a pranie mózgu w obozie sekty mi sie nie widzi

Offline keanu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #109 dnia: 29 Sierpień 2007, 14:21:40 »
Ja wybrałbym stary obóz. Może i trzeba tam wypełniać rozkazy Gomeza itp. ale ten obóz jest najlepiej zorganizowany. W nowym obozie zazwyczaj po pierwszej nocy możesz obudzić się...martwy:D a jeśli należysz do sekty to mało kto traktuje cie poważnie. Po za tym jeśli bym trochę ...przypakował (jak Beziu) to nikt by mi już nie rozkazywał...

Offline Ilus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #110 dnia: 12 Wrzesień 2007, 17:02:06 »
Ja wybral bym Stary Oboz.Zostal bym cieniem a pozniej straznikiem i znecal bym sie nad kopaczami i nowymi hehe.Okradal bym kopaczy z ich mieszkan i rudy i by musieli mi dom sprzatac hehe i zyje jak krol;-)    

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #111 dnia: 16 Wrzesień 2007, 17:15:23 »
Gdyby się tak zdarzyło to poszedłbym do Obozu Bractwa na bagnach, zostałbym nowicjuszem, a później strażnikiem świątynnym, dodatkowo można wyuczyć się magii:) no i sekciarze mają swoich przedstawicieli w każdym z obozów, a dodatkowo wielu z przymusowych mieszkańców GD jest uzależniona od bagiennego ziela:)

Offline gothic_women

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #112 dnia: 21 Wrzesień 2007, 15:31:51 »
Ja dołączyłam do wszystkich obozów  
Na początku do Starego Obozu (jak chyba większość graczy na początku). Jak grałam drugi raz to do Nowego Obozu. Na końcu do Sekty. Najlepiej jest w Nowym Obozie, chociaż wolę być cieniem niż szkodnikiem.

Offline Nefis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #113 dnia: 30 Wrzesień 2007, 09:46:27 »
Ja bym wybrał Nowy obóz dlaczego po tam można mieć 3 gildie Szkodnika,Najemnika,Maga wody i nikt cię z niego nie wygoni jak w Starym Obozie że wypruwało się flaki żeby zabić królową pełzaczy zostać na 5 minut Strażnikiem i papa obóz na zamykają i nie chcą wypuścić a w Sekcie co palą i się modlą do jakiegoś debila zwanego śniącym a to tylko strata czasu i kasy na ziele.
PZDR Nefis

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #114 dnia: 10 Październik 2007, 22:05:22 »
Ja uważam że najbezbieczniej byłoby w starym obozie, gdybym się "podlizał" paru ludziom to mógłbym zostac cieniem, a cienie są raczej neutralnie nastawione (tzn. nie robią w rudzie po łokcie, ani nie dbają o niczyje bezpieczeństwo). W nowym obozie każdy by mógł mnie pobic i okraśc , a dbając o reputacje nie zostałbym "świrem z sekty". W starym obozie jest wolna chata i nie trzeba się o nią z nikim bic (patrz zadanie "chata krzykacza" w nowym obozie). Można spokojnie życ (wystarczy 30 bryłek na start, a potem 10 dziennie), da się pracowac (W gothicu kując miecze można zbic majątek!), i aby gdzieś pójśc nie trzeba żadnych TETRIANDOCHów. Podsumowując: stary obóz rządzi!!!

Pozdrowienia!

PS. Stary obóz i tak rządzi!!!

Offline fulkim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #115 dnia: 28 Październik 2007, 12:42:20 »
hmmmmmmmmmmmmm.
Oczywiście Stary Obóz,dlaczego?
-Bo jakby na serio było tam tylu ziomków z forum co piszą ,że do SO to by było fajnie :)    

A tak dokładniej to:
-Warownia wzorowana na średniowiecze(super klimat  )
-Ochrona
-bronie,zbroje-najwiekszy wybór :)

Offline Lee Dowódca Najemników

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Październik 2007, 19:53:38 »
najlepszy Stary Obóz bo :
-ma Magów Ognia
-tam są wpływowi ludzie
-jako jedyni wymieniają rudę (za dobra materialne oczywiście)
-duża przestrzeń i dużo sprzedawców
- tam mam kolegów jak Diego,Milten

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Październik 2007, 20:00:19 »
Zdecydowanie Nowy Obóz, przynajmniej nie strzelają focha za byle co ;>. Poza tym tam jest fajny klimat wbrew temu co mówi większość z SO.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2007, 20:01:29 wysłana przez kolek »

Dyum

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #118 dnia: 30 Październik 2007, 14:19:46 »
Zdecydowanie SO. Przede wszystkim jest tam bezpiecznie, ponieważ obóz dookoła otoczony jest murami ochronnymi, to największy obóz i są także dobrze wyszkoleni w walce strażnicy

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #119 dnia: 31 Październik 2007, 09:16:55 »
Ja uwielbiam Obóz na Bagnie.


*Fajki wodne i jointy gdzie nie popatrzysz  
*Mają legalne zioło  
*Ale tak na serio to strażnicy świątynni są najlepiej wyposażeni. Może obóz niejest za bardzo ufortyfikowany. Ale orkowie go raczej niezaatakująbo mają inne obozy po drodze, a niezapominajcie że Sekta czci tak samo Krushaka jak orkowie  

*Jako że jestem sługą Beliara to najbardziej mnie korci przemiana w Poszukiwacza

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #119 dnia: 31 Październik 2007, 09:16:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything