Autor Wątek: Dlaczego Xardas zakazał mówić Beziemu o tym jak otworzyl księge Dwór Irdorath?  (Przeczytany 2566 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patkro12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 6

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci


Forum Tawerny Gothic


Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

W grze dostaje się list pod koniec zanim wypłynie się na dwór, żeby Bezi otworzył księge "Dwór Irdorath" ale żeby nie mówił Pyrokarowi (czyt. całej radzie) jak otworzył tą księgę.

Co do samego tematu. Ja tak myślę że pewnie zakazał dlatego, że to była księga o dworze jak by nie patrzeć - Beliara. W końcu tam były jego sługusy. Możliwe też, że była to bardzo stara, i potężna księga, którą właśnie Xardas zamknął, a ci magowie zanim ją "zgubili" (została przecie chyba wykradziona przez nekrusa) próbowali wszystkiego co mieli by ją otworzyć.
A tu przychodzi sobie taki mały gościu (czyt. Bezi) i po wymówieniu kilku słów, księga się otwiera. Przecież wtedy by to ośmieszyło nadętą radę ognia...
Tyle co do tego, co ja myślę.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Jak wyżej,Xardas,chciał może poprostu zrobić z nich bezradnych durni.
lub kolejny niewyjaśniony wątek w grze.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Moze po prostu Xardas chcial pokazac radzie jak wazny jest Bezi w stosunku do swiata.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Może dlatego że wówczas oni odebrali by mu księgę i,mogli by go np zamknąć w lochach i sami wyruszyć na Dwór Irdorath

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Mysle, ze to bylo jedno z tych miejsc w grze, gdzie gracz mogl zdecydowac jak sie zachowac - byc praworzadnym Bezim i powiedziec magom, albo pupilkiem Xardiego i nie mowic nic :D

Offline bossofmachinima

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
Bo nie chciał by mapa dworu wpadła w ręce magów ognia, aby Xardzio mógł pochłonąć dusze smoka orzywieńca. 

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything