Autor Wątek: Próba cienia: Nocturnus  (Przeczytany 4198 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #80 dnia: 02 Maj 2013, 17:06:12 »
//Brakuje mi informacji do wykonania ruchu. Klon jest za mną czy przede mną? W jakiej pozycji jest moja postać? Srebrny miecz pochodzi ze starego magazynu Draconów, więc wątpliwe jest, żeby jakikolwiek materiał na rękojeści przetrwał tyle czasu. Wychodzi na to, że miecz miałby czysto-srebrną rękojeść, która zwyczajnie parzyłaby istotę astralną.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Maj 2013, 10:45:48 »
//Klon stoi za Tobą, Ty praktycznie klęczysz. Przeciwnik trzyma Cię za włosy, odgina głowę do tyłu i trzyma ostrze srebrnego miecza przystawione do szyi. Przymierza się do tego, by rozciąć nim Twoje gardło.

//Srebrny miecz dostałeś od Isentora, wyciągnął go ze starej skrzyni, co nie oznacza, że przedmioty w środku również są stare. Z tego co widzę nie masz zielonego pojęcia jak walczyć z demonami i istotami astralnymi. Na tym polega próba cienia, nie każdy musi ją przejść, a tym bardziej przeżyć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Maj 2013, 10:45:48 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Maj 2013, 11:21:45 »
//Owszem, nie mam, bo niby skąd mam mieć? Przejrzałem całą salę ideologiczna i rytualną, co prawda jest tam kilka postów o demonach, ale nie ma wielce sławionego ogromu wiedzy. Wykładów w Pakcie nie prowadzono od lat. Mogę poczytać stare wykłady prowadzone przez Ciebie i Canisa, ale logicznie rzecz ujmując, nie uczestniczę w nich, czyli moja postać jakby ich nie widzi. Można to porównać do próby użycia nieznanych mi zaklęć, w końcu inkantacje są wypisane, ale moja postać nie uczyła się tego. Wiki również świeci pustkami. Próba cienia jest dla adeptów, a wymagasz nie wiadomo jakiej wiedzy, której może nawet magowie nie posiadają.

//Dobij mnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Maj 2013, 12:20:46 »
//Przed próbą cienia zostałeś zapytany dwa razy, czy na pewno chcesz się tego podjąć. Potraktowałeś sprawę lekceważąco, choć zostałeś ostrzeżony przez starszych graczy. Na wszystkie pytania zawsze odpowiadam w sali ideologicznej. Twoje tłumaczenie jest dziecinne - nie znalazłeś na tacy poradnika jak przejść próbę cienia to jestem zły i niedobry. Jak sama nazwa wskazuje próba jest próbą, nie zaś formalnością dla każdego kto chce zostać adeptem mrocznych sztuk.

Klon podciął Nocturnowi gardło, adept upadł na podłogę wykrwawiając się.


//Zostałeś zabity. Możesz objawiać się graczom z umiejętnością czarne serce jako duch i poprosić o wskrzeszenie.


Wyprawa zakończona niepowodzeniem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba cienia: Nocturnus
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Maj 2013, 12:20:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top