Autor Wątek: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.  (Przeczytany 4493 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Marzec 2013, 18:02:16 »
-Ta, a co? Spojrzał się badawczo na nowo przybyłych trzymając Sange w pogotowiu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2013, 18:07:40 »
Spojrzał na Elronda. Taureni? Co oni mają wspólnego z buntem? Zwrócił się ku magowi:
- Jak myślisz, ile przeciw nam wyślą?
Czekał aż odpowie, ale jednocześnie zastanawiał się sam ile wróg ma wojsk.
Ostatnio daliśmy razem radę, ale czy tym razem damy?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2013, 18:07:40 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Marzec 2013, 18:14:27 »
Jestem Otari Minel i jestem dowódcą oddziału broni niekonwencjonalnej, który składa się z 50 magów, w tym 30 uzdrowicieli i alchemików. Dodatkowym wsparciem jest dziesięcioosobowy oddział Taurenów pod dowództwem Dahori Thardala. Przybywamy na prośbę Pana Devristusa, aby wspomóc Was w walce.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Marzec 2013, 18:16:15 »
- Broń niekonwencjonalna. Magia to sztuka...

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Marzec 2013, 18:20:55 »
Ork westchnął. Nie widziało mu się zbytnio walczyć z taurenami. Znał trochę tą rasę. Krążą legendy w klanach o pradawnym sojuszu orków z taurenami. Jeśli wierzyć  w legendy, dobrze współpracujący taureni i orkowie tworzyli niesamowitą siłę bojową.
-Tak żem czuł. Dev obiecał wsparcie i słowa dotrzymał. Przywitał się kolejno z dowódcami.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Marzec 2013, 19:38:41 »
Jechaliście kompanią dalej aż trafiliście na chłopski oddziałek o jakże urokliwej nazwie Biedna Pierdolona Piechota. BPP liczyło 300 ludzi w najróżniejszym rynsztunku.

Tymczasem Aragorn kończył kolację w swojej kwaterze, podła wojskowa strawa. "Gólarz" jak mawiali knechci.
- Sir, sprzęt ustawiony. Powiedział jakiś młody oficer który przyszedł złożyć meldunek.
- Dobrze. OHO przybyło?
- Nie, spóźniają się.
- Shmidt.
- Tak sir?
- Kto tu gotuje?
- Heran...
Dracon wstał, wziął miskę i wyszedł z komnaty, przeszedł przez kilka pomieszczeń i wyszedł na zewnątrz. Szedł przez obóz z miską "gólarzu" w ręku, w końcu doszedł do obozowej kuchni z której śmierdziało gorzej niż z chlewa. Ba! Wyprzątany chlew przy tym co zastał byłby pałacem godnym króla. W ogromnych kotłach bulgotało to "coś". Mawiali potem że dowódca tak się wkurwił że kazał głównemu kucharzowi samemu wpieprzyć cały kocioł. Biedak porzygał się przy drugiej misce, by zostać wrzuconym do owego kotła. Od tego wypadku podawano tylko baranine i drób. Kilka kupionych od chłopów krów też poszło, a jak morale wzrosło.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Marzec 2013, 19:44:06 »
- To co, ruszamy dalej? Aruś tam jajko zniesie... - powiedział zniecierpliwiony. Była wojna, walka w toku, a oni niepotrzebnie czas marnowali.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Marzec 2013, 22:30:59 »
-Zapewne brakuje ci polowej kuchni Zeyfara, co? - rzucił. -Szkoda, że nie pamiętasz czasów Oterio. Dobre lata. A co słychać u hrabiego Gunsesa? Może coś nowego u diuka Devristusa? - pytał elf.

-Wspaniale, brakowało na prawdziwych byczych wojowników do towarzystwa. - rzekł Blaze. -Dobrze też, że mamy i wsparcie magów. Choć z drugiej strony jeśli będą tak miotać zaklęciami to trzeba na siebie uważać w pierwszych szeregach...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Marzec 2013, 22:39:38 »
- Dev nie jest diukem już ze 20 lat Anv. A Gunses nie żyje. Co ty? W dziczy mieszkasz czy Zey nie wypuszczał Cie z Gniazda. A właśnie gdzie on jest?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Marzec 2013, 22:47:40 »
- Co prawda, to prawda. Szczególnie gdy jest się wzrostem dziecka - po raz pierwszy zgodził się z Blazem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Marzec 2013, 22:57:22 »
-Znasz go, lubi się czasem kryć. Można powiedzieć, że wziął sobie urlop, a ja nie utrzymywałem z nim dłuższych kontaktów. W sumie zgadłeś bo przez dłuższy czas ja i mój oddział żył w górach Nagaz. Jest tam sporo jaskiń, a wciąż czuliśmy pewną powinność do starej siedziby Oterio Vomnen. ÂŻałuje jedynie, że nie wyrosła mi broda przez ten długi czas! - zaśmiał się elf. -Mogę swoich ludzi zostawić na skraju lasu, niedaleko mostu. Koło 50 strzelców na nic się nie przyda w otwartej walce. Paru zostanie na tyłach gdyby ktoś próbował się przedrzeć tutaj. - wyjaśnił.
-Widzę, że większość starej drużyny zginęła albo straciła na swym znaczeniu. Mistrz Gordian, hrabia Gunses, diuk Devristus. Nawet Bractwo upadło razem z sir Mebem i Mortimerem. Jednak do tej pory nie wiem co się stało z Nifrenithilem...


-Zabawnyś jak zawsze staruszku. Nie strać zębów przez zbytni śmiech.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Marzec 2013, 23:05:24 »
- Wybacz, nie powinienem dręczyć słabszych. To nieładnie.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Marzec 2013, 11:14:45 »
Kompania z zabójczym tempem gnała dyktowanym przez Mogula gnała przed siebie. Mogul jako jeden z nielicznych nie odzywał się do nikogo. Myślał nad strategią by zniwelować iloś ofiar po stronie sojuczniczych wojsk.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Marzec 2013, 12:10:40 »
- Czyli jednym słowem wasza firma padła. Mam nadzieje że ktoś dba o Gniazdo? Spytał gdy wracali do sztabu. - Wasi ludzie muszą ostrzeliwać rzekę. Kher Spróbuje użyć łodzi desantowych to pewne, dlatego mam tu tyle katapult i onagerów. - wskazał ręką na sprzęt oblężniczy. - Nikt nie wie co z Nifem albo Domenickiem aep Zirginem, a szkoda bo to zacni wojownicy byli.

//Reszta: Dotarliście na miejsce po kilku dniach. Mrozy to 25 chałup, karczma i kaplica poświęcona Zewoli, na południe od wioski wznosi się dracoński chram.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Marzec 2013, 12:16:29 »
-Dobra. Dowódcy idą ze mną do chramu na spotkanie z Aragornem, reszta ma na razie czas wolny. Przygotujcie się.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Marzec 2013, 14:51:03 »
-Oczywiście. Ktoś taki porządnicki jak Zeyfar nie zostawił by zamku samego sobie. Wybiera sobie pewne osoby do tego. - odparł elf. -Ano fakt, Domenick był chyba najprawdziwszym krasnoludem z krwi i kości, jakiego było mi dane poznać. - dodał. -Co do bitwy...Samej rzeki przecież nie będziemy ostrzeliwać. Jeśli spróbują się przedrzeć rzeką to przeciw łodziom trzeba by było wysłać magów i sprzęt oblężniczy. Moi łucznicy mogą się zająć nimi, gdy już na przykład wyjdą na ląd. Czego osobiście bym raczej nie chciał.

-Skąd ta pewność o mojej słabości? - parsknął niziołek. -Jesteś równie podatny na pewne środki, co i ja na inne. Tobie by było ciężko rzucać zaklęcia z rozwalona krtanią, a mi trzymać broń z zmiażdżonymi lub poparzonymi palcami. Każda sztuka ma swoje wady.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Marzec 2013, 15:05:46 »
- Wiesz Anv, ja miałem na myśli strzelanie do ludzi w łodziach. By ich pozabijać nim wylądują. Przynajmniej część z nich, sami nie będziecie przecież. Nie chcę by zdesantowali mi sie na skrzydłach. I tak ich główne natarcie przejdzie przez most. Innej opcji nie mają. O, przybyło OHO. Spojrzał na kupe ludu która przybyła. - Przedstawienie czas zacząć. Rzucił i poszedł szukać Mogula.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Marzec 2013, 15:42:34 »
Mamy czas wolny? myślał... Przez całą drogę zastanawiał się, czy będzie mu dane przeżyć tą bitwę. Nie miał zamiaru uciekać, i był gotowy na śmierć dla korony, lecz nie śpieszyło mu się na tamten świat. Skoro mieli wolny czas, poszedł do karczmy. Nuż gdzie miał by indziej iść? Wszedł do środka, i podszedł do stolika najbardziej schowanego w cieniu. Nie miał zamiaru się wychylać, wręcz przeciwnie. Siedział, i czekał. Czekał aż coś się stanie. Miał nadzieje że bitwa nadejdzie szybko, bo im szybciej wróg zacznie szturm, tym szybciej skończą przy obronie. Czekał...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Marzec 2013, 17:12:03 »
- Coś w tym jest - odpowiedział niziołkowi. - Ja idę do karczmy, jakby miał mnie ktoś szukać.
Jak powiedział tak zrobił.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Marzec 2013, 17:49:18 »
Do karczmy wszedł mag ziemi. Elrond... zawołał z cienia. Przysiądź się... - dodał. Znał już nieco samego czarodzieja, więc nie obawiał się że ten uda że go nie zna...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cokolwiek będzie, wytrwamy! Epicka obrona Mrozów.
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Marzec 2013, 17:49:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top