Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Ostatnio grałem w...

(1/12) > >>

Isentor:
W temacie opisuje się grę, w którą grało się ostatnio, oraz kilka naszych uwag na jej temat. Czy warto polecić ją innym, co nam się w niej spodobało. Mile widziane screeny.



Na pierwszy ogień rzucam w to co grałem ostatnio - DMC: Devil May Cry.
Ostatnimi czasy rebooty serii przytłaczają nas swoim żałosnym wykonaniem. Na szczęście dzieje się tak głównie w kinematografii. Większość gier trzyma odpowiedni poziom. Do grona udanych tworów mogę śmiało zaliczyć nowe Devil May Cry. Nowa część przygód Danetgo, będąca jednocześnie resetem serii w umiejętny sposób łączy moc starych slasherów i klimat skurwysyństwa z odświeżoną i wręcz psychodeliczną stylistyką obecnych trendów.
http://mauro-blog.pl/2013/03/01/dmc-devil-may-cry/

Los_Emilos:
Ja teraz męczę z kolegą "Władca Pierścieni: Wojna na Północy" w coopie- samemu gra się w to nudno ale kimś gra jest naprawdę świetna. Wielką zaletą jest klimat z filmów który czuć.

Elrond Ñoldor:
A ja teraz młuckam w Skyrim z dodatkiem Dawnguard. Gra się naprawdę świetnie. Bycie wilkołakiem jest genialne, szczególnie że możemy awansować i rozdawać perki gdy mamy go aktywnego.

Mam kobietę, leśna elfka, ładuję w kowalstwo lekkie, broń jednoręczna z naciskiem na dwie bronie i szermierkę, lekki pancerz, skradanie, retoryka i alchemia. Dojdzie do tego jeszcze kraciez kieszonkowa i otwieranie zamków.

Los_Emilos:
Ja kupię sobie Skyrim jak wyjdzie jakaś złoda edycja ze wszystkimi DLC. Teraz czekam na taką edycję Shogun 2 z dodatkiem "Zmierzch Samurajów"- na zachodzie już jest.

Isentor:
Ostatnio przeszedłem Tomb Raider. ÂŚwiat uraczył wiele odsłon Tomb Raider. Tych dobrych mogę wymienić góra z trzy. Nowy Tomb Raider dołącza do podium, mało tego dostaje ode mnie nominacje do gry roku. Tytuł obowiązkowy dla wszystkich fanów pani archeolog oraz niewtajemniczonych graczy. ÂŚwiatowe recenzje z notami 9/10 mówią same za siebie. Osobiście, w mojej skali ocen szkolnych, dałbym Larze 5 z dużym plusem. Jeśli oczekujecie od gry ciągłej akcji, dobrego wątku fabularnego w otoczce przepięknej grafiki – Tomb Raider jest dla was.
http://mauro-blog.pl/2013/03/19/tomb-raider/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej