Ankieta

Wasza ulubiona nacja w Gothic 3?

Nordmarczycy
96 (36.9%)
Asasyni
73 (28.1%)
Orkowie
18 (6.9%)
Myrtańczycy
51 (19.6%)
Koczownicy
22 (8.5%)

Głosów w sumie: 250

Autor Wątek: Ulubiona Nacja  (Przeczytany 20170 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Październik 2009, 22:20:11 »
Ta ankieta jest bez sensu...
Myrtana?
Czyli co, rebelianci, paladyni, gońcy leśni, magowie ognia... wszyscy mają być ulubieni bo mają tego samego Boga? To czemu nie ma takich opcji jak Myrtana, Varant, Nordmar i Orkowie? Albo tego właściwego podziału?
Ja uważam że Gońcy Leśni wykazują się również wielką odwagą i wolą przeżycia, a skoro nie ma takiej opcji zaznaczam ich sojusz czyli Koczowników.

Offline Atraian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Luty 2010, 21:54:25 »
Ja lubię 3 frakcje. Gońców Leśnych Koczowników oraz Nordmarczyków. Gońców Leśnych za to że są ludem spokojnym i walczą tylko w ostateczności. Koczowników bo tak jak Gońcy Leśni są wyznawcami Adanosa oraz za to że wyzwali asasynów oraz są tym samym ludem co Magowie Wody . Nordmarczyków za to że dalej stawiają opór orkom i są bardzo waleczni. Ale osobiście głosuje na Koczowników :)
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2010, 22:19:32 wysłana przez Atraian »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Luty 2010, 21:54:25 »

Offline Varsen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Luty 2010, 23:46:59 »
Ja głosuje na orków ponieważ próbują podbić wszystko co się da i są pewni siebie oraz waleczni ale też jestem za nordmarzczykami ponieważ nie ustępują orkom ciągle z nimi walczą bez końca :)

Offline Shakyor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #63 dnia: 28 Luty 2010, 17:34:39 »
Ja głosuje na koczowników ponieważ mimo że są słabo uzbrojeni to i tak walczą z asasynami :) choć sami wiedzą że mają średnie szanse na wygraną...

Offline Adanos.pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Babcia 27% osób to Gomez, twoja też?
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Maj 2010, 14:06:49 »
Ja lubię Koczowników ponieważ:
-Wierzą w Adanosa
-Jedna z ich zbroi fajnie wygląda
-Mają najpotężniejszych magów - Magów Wody
-Są cool  B)  :lol:

None

  • Gość
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Maj 2010, 08:42:46 »
Zdecydowanie Nordmarczycy. Za ten klimat który panuje w Nordmarze i poszczególnych klanach oraz za ubiór tych wojowników. Pancerze Nordmarczyków podobają mi się najbardziej ze wszystkich.

Offline Gebels

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Maj 2010, 17:49:30 »
Zdecydowanie Nordmarczycy są moją najulubieńszą frakcją w G3 :) Mają super zbroje a do tego jako jedyni potrafią kuć miecze z czystej magicznej rudy

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Maj 2010, 15:31:50 »
Ja wybrałem Assasynów.
Wygnali wyznawców Adanosa do jaskiń by żyli niczym Talibowie i zajęli pustynię. Zbudowali potężne i silne państwo, które skupia się na handlu niewolnikami. Czy to nie jest strasznie klimatyczne? Rzędy niewolników przykutych do łańcuchów by zaczęli wydobywać wodę lub budować kolejne wspaniałe świątynie. Do tego w każdym domu siadamy na wygodnym fotelu, niewolnik macha nam nad głową wielkim liściem palmowym, a inny podstawia pod nos talerz gdzie pomiędzy setkami monet szukamy winogron po czym zajadamy się nimi. Assasyni są doskonałym pokazem władzy kapitalizmu  :lol:

Ale i Nordmarczycy nie są źli. Mieszkam w Sztokholmie i lubię wyobrażać sobie jak kiedyś w tych krainach lasów i skał budowano wioski, gdzie później szkolono wojowników mających przez następne wieki okupywać wiele krajów i bardzo rozwijać handel oraz żeglugę. Nordmarczycy robią podobnie - żyją w niedostępnych szczytach gdzie walczą z orkami i armią stworów, są wspaniałymi wojownikami i łowcami ale też najlepszym kowalami i górnikami.

Nie wiem o co chodziło autorowi ankiety z tymi Myrthańczykami. Bo jeśli chodzi o ludzi z lesistych zakątków to są nimi tylko Rebelianci i Niewolnicy. Do tych drugich nie można się przyłączyć, a pierwszych już wymieniono w ankiecie. Prowadzą wspaniałą partyzantkę atakując konwoje i różne patrole.

Za to Gońcy Leśni są bardzo klimatycznym pokazem tego jak ludzie mogą kochać naturę. Druidzkie zdolności, łowcy z wspaniałymi łukami i świetne, zielone pancerze podczas pilnowania swoich mędrców czy też wycinania ziela...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Sierpień 2010, 19:54:30 »
OCZYWIÂŚCIE NORDMARCZYCY!!!
1. Mają broń dostęp do broni z magicznej rudy.
2. Są silni i bardzo wytrzymali.
3. Mają najlepszych kowali, wojowników i myśliwych na świecie.
4. Potrafią przetrwać i żyć w miejscu tak niebezpiecznym, że wyprawę do niego niektórzy uważają za samobójczą (są w śród takich słabiaków asasyni.  )
5. Mają fajne zbroje.
6. Nigdy się nie poddają.
7. Znają każdy zakamarek swojej krainy.
8. Jako jedyna gildia w całej sadze mają ludzi którzy zajmują się wyłącznie zabijaniem orków.

Nordmarczycy są najtwardszą gildią to coś w rodzaju wojownika doskonałego. ( no, trochę przesadzam doskonały jest tylko bezi.  ;) )   Można by długo wymieniać ich zalety, ale najbardziej lubię ich za to, że nienawidzą orków i uważają ich za istoty niewiele więcej warte od chrząszczy. (z nich można chodziarz zrobić potrawkę  ;D  )

got2

  • Gość
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #69 dnia: 29 Sierpień 2011, 08:00:05 »
 <rycerz> Mojimi najlepszymi przyjaciółmi są nordamarczycy gdyż fajnie wyglądają,mają dobre łuki i bronie wręcz,
są odważni,maa swoje cechy klanów np.Klan Ognia-zabójcy orków,Klan Młota-wojownicy,Klan Wilka-myśliwi.
Mimo że trudno do nich dość to są świetni.Można robić fajne uzbrojenie np.śred.pancerz normar.orkowy rozpruwacz,
topór wojenny barbarzyńców(czy jakoś tak) no i umiejętności zabójca i łowca orków.Prawdę mówiać wszystkie nacje mają swoje plusy i minusy.

Pozdrowienia dla wszystkich nacji

Offline Thorek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Grudzień 2011, 16:43:57 »
Moją ulubioną nacją są Nordmarczycy poniewarz:
- mają fajne zbroje
- używają toporów (lubię topory  :)  )
- wierzą w Innosa

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Grudzień 2011, 15:48:48 »
Mnie najbardziej podobają się Myrtańczycy. Jest to lud prawy, rycerski i światły, który ciągle musi opierać się najazdom nieprzyjaciela, czasem jest pokonywany, ale nigdy się nie poddaje, ani nie traci wiary. Jest oddany swemu bogu, w którego wierzy bezgranicznie, i to do niego zanosi modły. Paladyni, tacy dostojni rycerze broniący ludności, walczący do ostatniej kropli krwi. Mnie się to bardzo podoba.

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Kwiecień 2012, 08:27:06 »
Jak dla mnie Asasyni. Maja świetnie rozwiniętą kulturę: świątynię, areny. Bardzo bogaci i wierzą w Beliara. Znają umiejętność walki 2 broniami. Opanowali pustynie i nie przejmują się zbytnio koczownikami, których mamy zniszczyć. Ogólnie według mnie najlepsza nacja.

None

  • Gość
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Kwiecień 2012, 21:45:08 »
Buntownicy. Nie wiem dlaczego, ale polubiłem ich. Podobały mi się ich kryjówki oraz uzbrojenie. No i to chyba tyle. Oprócz tego jeszcze Nordmarczycy, głównie za miejsce pobytu oraz uzbrojenie.

Offline Inferno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 90
  • Ave Beliar!
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #74 dnia: 24 Wrzesień 2012, 18:56:05 »
Jak dla mnie najlepsi są nordmarczycy zawszę lubię upolować sobie jakiegoś orka w nordmarze i im skosić te łby ^^.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Wrzesień 2012, 19:09:54 »
Assassyni - odmienna kultura, piękne i potężne miasta (choć nie lubię pustynnego klimatu), świetni wojownicy, fajne pancerze, magia Beliara, no i mają własnego boga, Beliara.

Offline hubi423

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 8
  • Biegnij przed siebie i nie patrz za siebie
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #76 dnia: 05 Styczeń 2013, 16:11:08 »
A ja lubię orków i ... i...  i to tyle :D ^^

Offline Kaazmir1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Dopiero zaczynamy doceniać to , co straciliśmy"
Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #77 dnia: 07 Styczeń 2013, 19:17:07 »
Moja to Koczownicy , bo żyją jak chcą , walczą o wolność i są na służbie u Adanosa

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona Nacja
« Odpowiedź #77 dnia: 07 Styczeń 2013, 19:17:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top