Autor Wątek: Wykonanie 2 zadań  (Przeczytany 1253 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sakuwbarakushow

  • Gość
Wykonanie 2 zadań
« dnia: 26 Grudzień 2012, 16:18:33 »
Witam jestem narazie w Kup Dun i mam problem . ( jestem bo z powodu bugów nie da się grać dalej ) otóż chciałem wykonać 2 zadania podbić CumpDum i pobić w późniejszym czasie Redoc. Ale nie da się z powodu patcha 1.75 na podstawowej wersji nie pyskowało z niczym.

Otóż pytanie :
- Jeżeli mi anulowało zadanie zabicia wodza Redoc to jezeli go kiedyś zabiję dostanę to zadanie jako " wykonane "
- Jeżlei nie przyjmę tego zadania od orka będzie istniała możliwość jego wykoania jeżeli w późniejszym czasie zabiję wodza orka -- ale już po podbiciu CarpenDun wywali mi ładnie ; " zadanie wykonane " i dostanę reputację u orków ?

W takim razie , co mi proponujecie , bo nie wiem co robić a nie mam ochoty dalej grać w nie pewności. A może najlepiej przyjąć to zadanie zabić orków ale nie angażować w zabawę tego cwela z wierzy Wenzala i dopiero po zabiciu ludzi z Redoc iść do niego ? A do tego czasu niech sobie tam siedzi :D

sakuwbarakushow

  • Gość
Odp: Wykonanie 2 zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2012, 16:49:40 »
Dobra sam sobie odpowiem. Nie przyjmując zadania i rozwalając prawie wszysktich kolesi w Carepn Dun zalicza mi zadanie . Także mogę spokojnie rozwalić orków nie wziąść zadania i gadać z tym pajacem Wenzelem :D

I znowu oszukałem silnik gry , chociaż ten powinien mieć mniej bugów ale jednak dalej przechodzą takie myki i granie na 2 fronty :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wykonanie 2 zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2012, 16:49:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top