Autor Wątek: Gothic w cienkim opakowaniu.  (Przeczytany 7091 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Październik 2012, 12:04:07 »
Trudno będzie znaleźć po Polsku, bo Polskie wersje okładek w wysokiej rozdzielczości udostępniają dopiero od gothic 3.

Offline Jaszq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 19
Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Październik 2012, 17:30:39 »
Nie no błagam ; ) Jak już drukować samemu to tylko coś porządnego. Jeżeli nie zależało by mi na okładce, to kupiłbym w dystrybucji cyfrowej ;D

Marzę, że kiedyś CDP wyda reedycje takich gier jak Morrowind, Oblivion czy Gothic w premierowych okładkach i z full wyposażeniem dodatkowym. Niestety to tylko marzenie...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Październik 2012, 17:30:39 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Październik 2012, 19:18:24 »
Nie no błagam ; ) Jak już drukować samemu to tylko coś porządnego. Jeżeli nie zależało by mi na okładce, to kupiłbym w dystrybucji cyfrowej ;D

Marzę, że kiedyś CDP wyda reedycje takich gier jak Morrowind, Oblivion czy Gothic w premierowych okładkach i z full wyposażeniem dodatkowym. Niestety to tylko marzenie...

Oj też bym chciał. Szczerze mówiąc, znalezienie Morrowinda/Gothic (jedynki) po polsku, w premierowych okładkach i dvd boxach 14mm graniczy z cudem. A takie premierowe wydanie G1, z kartami i medalionem jest aktualnie warte ~200 zł + trzeba mieć dużo szczęścia, żeby takowe spotkać. Sam poszukuję Morrowinda z premierową okładką i w dvd boxie, no i po polsku naturalnie, ale póki co, niezbyt mi to wychodzi.

Offline Jaszq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 19
Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Październik 2012, 21:29:03 »
Sam poszukuję Morrowinda z premierową okładką i w dvd boxie, no i po polsku naturalnie, ale póki co, niezbyt mi to wychodzi.
To jest nas dwóch ; ) Niestety nigdy nie spotkałem się z taką edycją po polsku. Nawet Obliviona takiego nie widziałem ;(...

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Październik 2012, 21:35:53 »
To jest nas dwóch ; ) Niestety nigdy nie spotkałem się z taką edycją po polsku. Nawet Obliviona takiego nie widziałem ;(...

Oblivion... Premierówka była w takim pudełku, ale i późniejsze wersje "premierowe" były. Morrowinda kiedyś gdzieś widziałem w takim pudełku, ale później już się z nim nie spotkałem, a szkoda  ;[
Tak czy inaczej, na ten rok chyba poszukiwania zakończę, w następnym poszukam tych rarytasów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic w cienkim opakowaniu.
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Październik 2012, 21:35:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything