Forumowy system RPG "Marant" > Dracoński teleport

Polecanie graczy [zgarnij bonusy]

(1/30) > >>

MG Marantu:
Wprowadzamy do gry prosty system polecania graczy. Jeśli masz znajomą lub znajomego, których zainteresowałaby gra w Marant zaproponuj im rozgrywkę. Za każdą poleconą osobę otrzymasz wynagrodzenie. Im więcej osób polecisz i im dłużej pozostaną one w grze otrzymasz coraz ciekawsze bonusy.


Za co możesz otrzymać wynagrodzenie:

* gracz zapisuje się do gry z Twojego polecenia [50 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz tworzy domostwo [50 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz wykonuje zadanie szkoleniowe [100 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz dołącza do organizacji i bierze udział w dowolnej wyprawie [100 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 30 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [500 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 60 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [1000 grzywien]
* polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 90 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [3000 grzywien] [tytuł szlachcica]
* polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 180 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 100% [5000 grzywien] [tytuł szlachcica oraz nadanie ziemi]
* poleć grę pięciu osobom, które założą domostwo [500 grzywien]
* poleć grę dziesięciu osobom, które założą domostwo [1000 grzywien]

W celu udowodnienia polecenia, osoba polecona przez gracza proszona jest o napisanie o tym w temacie.

--- Cytuj ---Zostałem polecony do gry przez Isentora.
--- Koniec cytatu ---


Jeśli wymagane jest założenie domostwa, w celu udowodnienia tego wklejamy link do tematu, to samo w przypadku zadania szkoleniowego, rekrutacji do organizacji i wyprawy. W tym przypadku bez znaczenia kto o tym napisze.

--- Cytuj ---Poleciłem grę Gunsesowi, wykonał on zadanie szkoleniowe tutaj.
--- Koniec cytatu ---
LUB

--- Cytuj ---Grę polecił mi Isentor, wykonałem zadanie szkoleniowe tutaj.
--- Koniec cytatu ---

Wypłatę bonusu otrzymacie w domostwie.

Victorius:
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Elronda.

Isentor:

--- Cytat: Victorius w 29 Sierpień 2013, 16:09:02 ---Cześć
Zostałem polecony do gry przez Elronda.

--- Koniec cytatu ---
W takim razie Elrond może się zgłaszać w tym temacie po bonusy jak tylko zaczniesz spełniać dane wymagania. Na razi otrzymuje 50 grzywien.

Alkor:
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Mogula.

Devristus Morii:

--- Cytat: Alkor w 03 Wrzesień 2013, 13:30:03 ---Cześć
Zostałem polecony do gry przez Mogula.

--- Koniec cytatu ---
Mogul może się od teraz zgłaszać w tym temacie po bonusy jak tylko zaczniesz spełniać dane wymagania. Na początek Mogul otrzymuje 50 grzywien.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej