Autor Wątek: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci  (Przeczytany 16758 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:08:17 »
Nazwa wyprawy: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
Prowadzący: Garir, Adaś
Wymagania: Specjalizacja walki dowolną bronią [50%]
Liczba uczestników: Nuda, Arti, Dyum, Garir, Adaś, Zeyfar, Gunses, Dragosani, Iddeous,


Pewnego pięknego wieczoru, wręcz idealnego do wydania swych ciężko zarobionych pieniędzy na wszelkiej maści trunki. Ale w karczmie pojawiła się grupa, która bynajmniej nie przyszła pić i słuchać granej przez grupę wędrownych wagantów muzykę. No może poza krasnalem. Ich rozmowy toczyły się na różne tematy, ale głównym tematem była wyprawa którą organizował sam krasnal.
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2012, 10:07:50 wysłana przez Adaś »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:16:44 »
I w rozmowie tej uczestniczyła wcześniej elfka, ale jej kompan Adaś milczał zbyt długo i została porwana od stolika przez hrabiego Cadacusa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:16:44 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:19:21 »
Zeyfar również milczał po wymianie zdań z adeptem Ravnbloodem. Czekał na jakieś słowo odnośnie wyprawy, która miała ruszyć w niedługim czasie.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:25:57 »
Ravnblod również milczał i w namyśle drapał się po policzkach i brodzie, zastanawiając się, czy warto się golić. Ostatecznie uznał, że jednak nie warto. Więc siedział i czekał, aż ktoś się odezwie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:27:08 »
Czas nam w drogę kompanio. Odparł brodacz i zabrawszy antałek miodu kierował sie do wyjścia z karczmy.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:34:17 »
Zapanowała niezręczna cisza. Nie wiedzieć czemu wszyscy zaczęli milczeć. Kto wie czego była to winabo na pewno nie mg. Aż ciszę w końcu przerwał krasnal, który zaraz potem poszedł w kierunku drzwi. Kruk, Adamusem zwany także wstał i ruszył w kierunku wyjścia, wyglądało to jakby wyrwał się z jakiś ważnych myśli. Udając się w kierunku wyjścia postanowił naprawić swój błąd, aby nie był mu wypominany, choć i tak pewnie będzie wypominany. Podszedł w kierunku Nudy i powiedział:
-Havekar to handlarz bronią, wiesz ciemne interesy.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:35:53 »
Do karczmy wpadł także i Diomedes, zatrzaskując drzwi przed dziobem nieodstępującej go papugi. W odgłosach karczemnej wrzawy mógł nareszcie uciec od uciążliwego hałasowania ptaka. Jak się okazało, trafił na doborową kampanię.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:38:17 »
Severus również wstał i udał się za krasnoludem. Szczerze powiedziawszy był nieco zawiedziony ilością informacji, które otrzymali o istocie wyprawy, lecz nie zamierzał narzekać. Przynajmniej będzie miał niespodziankę! Chociaż może ona okazać się niebezpieczna, lecz czymże jest życie bez ryzyka? Cóż, zapewne długim, spokojnym i szczęśliwym życiem, wraz z rodziną. Rozmyślając nad tym, Ravnblood przez jedno "o", opuścił karczmę, idąc na niskim brodaczem.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:38:49 »
- Gdzie i po co konkretnie zmierzamy? - zapytała grzecznie, gdyż hrabia na razie milczał. Nie ma co się dziwić, skoro Adaś wtrącił się w rozmowę elfki z wampirem, lecz oczywiście nie mieli mu tego za złe. Jej spokojny nastrój zburzył pirat (choć mniej piracki od Francuza, którego spotkała z Severusem). - A to co na bogów?!

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:43:06 »
Diomedes wypadł za wyraźnie podążającą w jednym kierunku dość pokaźną grupką jego znajomych. Takie zbiorowiska nie odbywały się z przypadku. Albo szli pić, albo mordować. Ewentualnie na coś bardziej dyskretnego, ale wszystkie te trzy opcje jawiły się Diomedesowi zbawienne. Dopadł do Nudy, jako że zwróciła jego uwagę swoim krzykiem i zapytał:
- Gdzie się wybieracie?

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:45:01 »
- Gdzie się wybieramy? - powtórzyła Nessa z uśmiechem na widok nie tylko Diomedesa, ale i papugi, zwracając się do Adasia.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:47:25 »
Myślę że wszystkiego dowiecie się na barce, na którą Garir się udał.-Odpowiedział bardzo grzecznie kruk robiąc krok do przodu.  Aż usłyszał wezwanie elfki do swych bóstw. Spojrzał tam gdzie ona patrzyła, i dostrzegł hipsterapirata. Tego nam było trzeba! Przeleciała szybka myśl krukowi, ale zaraz poznał w niej towarzysza Dioma. Kto by pomyślał że tak się zmieni, ale nie rozdrabniał się w szczegóły tylko skinieniem głowy przywitał się z nim, po czym powiedział ze złośliwym uśmiechem na twarzy w odpowiedzi na pytanie Nessi i Diómeczq:
-Zgromadzenie bić. Chodźcie do portu.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Wrzesień 2012, 20:51:14 »
- O! - uśmiechnął się i aż podskoczył z podekscytowania. - To w samą porę trafiłem. Mogliście poinformować, nie wybaczyłbym wam, gdyby mi taka okazja umknęła - powiedział z przekąsem, wpatrując się w Adamusa.
- Chociaż dość dawno mnie tu nie było, jakby nie patrzeć... - potarł podbródek w efekcie wydobywając odgłos drapania.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Wrzesień 2012, 21:20:34 »
Mauren podążał dalej w milczeniu za resztą jak zwykle dziwnej kompanii. Czasem po prostu wolał słuchać niż mówić. W wielu sytuacjach okazywało się to dobrym rozwiązaniem.

Offline Iddeous

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 374
  • Reputacja: 380
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Wrzesień 2012, 21:32:14 »
Z nikąd pojawiła się również postać Iddeousa. Dołączył się do kompanii. Uśmiechnął się na ciekawą "stylizację" Diomedesa. - Bry Wieczór. Widzę, że z was jest dobrana kompania.- stwierdził. - Gdzie znajdę mego dowódcę? I w zasadzie czy ktoś wyjaśni mi wytyczne tej misji. Garir kazał nam przyjechać do portu a ani słowa po co.- żachnął się.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Wrzesień 2012, 22:15:39 »
Tu jestem, idziemy zaatakować konwój zgromadzenia. By potem ich twierdzę dobyć. Powiedział brodacz zapalając fajkę.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Wrzesień 2012, 22:32:41 »
- Może mi ktoś wyjaśnić, czym właściwie jest to Zgromadzenie? - zapytał Ravnblod, idąc za towarzyszami. - Jakoś nie miałem jeszcze z tym czymś styczności. Za moich czasów walczyło się z nieumarłymi, albo wampirami. Ewentualnie podczas wojny, z wrogimi armiami. Zostawić was na parę lat, a już wkurzacie nowe grupy. Groźne to to jest? - dopytał się, kierując słowa do kogokolwiek, kto chciałby odpowiedzieć.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Wrzesień 2012, 22:42:08 »
Do karczmy wmaszerował Aerth Ra.
 - Obiło mi się o uszy, że gdzieś tutaj urzęduje spota część Krawych Kruków, i proszę, obito mi uszy nie na marne - zażartował na powitanie. - Mogę się przysiąść? - dodał.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Wrzesień 2012, 23:20:10 »
Gunses trzymając się z tyłu wsadził ręce do kieszeni spodni i ze ściągniętymi do tyłu ramionami wyszedł z karczmy za resztą kompanii.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2012, 10:07:26 »
-Dobrze cię znów widzieć Arti. - przywitał się z adeptem. -Zgromadzenie Severusie, to ugrupowanie zebrane przez niejakiego Angelosa, który się podawał za rodzaj wybrańca i boga. Niestety sporo ludzi mu uwierzyło i poszło za nim bez większego wahania. Nasz stary przyjaciel baron Tacticus nieco im się naraził i stoczyliśmy z nimi parę ładnych bitew. Wydawało nam się, że w końcu ostatecznie rozwiązaliśmy ich problem, jednak ostatnio okazało się iż byliśmy w błędzie. Z Zgromadzeniem walczyłem na samym początku swojego pobytu w Krukach. Obecny tu Diomedes również może co nieco ci opowiedzieć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Semper Fidelis Ad Mortem- Zawsze wierny aż do śmierci
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2012, 10:07:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything