Strefa pomocy > Risen 2: Mroczne Wody

Otwieranie zamków

(1/3) > >>

Patty:
Ma ktoś jakieś porady, jak skutecznie otwierać zamki? Przechodzę tę grę drugi raz i nadal nie mam pojęcia, jak otwierać te bardziej wymagające zamki - w instrukcji nic nie ma, gra pokazuje mi tylko, w którą stronę machać myszą - lewo prawo. Ale ni chuja nie umiem otwierać mocnych zamków, po po prostu wytrych przelatuje po zapadkach i nic się nigdy nie dzieje.

Elrond Ñoldor:
Hmm... Na początku stwierdziłem że to gówno, że się nie da itp.. Postanowiłem przewertować internet. Nic to nie dało. A zasada jest tak prosta, że sam przecierałem oczy ze zdumienia. Musisz pamiętać o zasadzie, że niektóre zapadki, trącone, działają na inne zapadając je. Niektóre nie. Będą "w środku" mechanizmu, nie musisz się przejmować, że te na samym początku są zapadnięte. W trakcie otworzysz nawet tą ostatnią.

Chciałem to jakoś narysować, ale to nierealne. Po prostu jeździj po nich wszystkich i sam zobaczysz które pod jakimi się zapadają a jakie nie. To proste.

Nocturn:
Nie ma tu jak w Risen, zaklęcia na otwieranie zamków?

Patty:
Tu w ogóle nie ma magii, pomijając laleczki voodoo i berła.

Edziu, spróbuję wedle twoich rad, ale szczerze mówiąc, średnio to rozumiem.

Nocturn:

--- Cytat: Nif w 09 Sierpień 2012, 18:29:33 ---Tu w ogóle nie ma magii, pomijając laleczki voodoo i berła.

Edziu, spróbuję wedle twoich rad, ale szczerze mówiąc, średnio to rozumiem.

--- Koniec cytatu ---


Może Piranie chcą powoli przejść ze świata fantasy na bardziej realny świat  <ignorant>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej