Autor Wątek: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie  (Przeczytany 2027 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« dnia: 04 Sierpień 2012, 19:04:18 »
Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
MG: Koza123
Wymagania: Walka dowolną bronią [50%]
Uczestnicy: 1 (Nocturn)


//ÂŹle przekopiowałem. W nazwie tematu nie powninoo być "Nazwa wyprawy"  <facepalm>
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2013, 22:54:35 wysłana przez Nocturn »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:21:44 »
Siedziałeś w siedzibie Szwadronu oczekując na kogoś, kto przekaże Ci szczegóły zadania. Nie trwało to długo. Po chwili stanął przed Tobą łysy mężczyzna z opaską na lewym oku i blizną tuż obok ust. Popatrzył na Ciebie i skrzywił usta w ironicznym uśmiechu.
-Twoim zadaniem jest udać się do wioski K'efir i porozmawiać z tamtejszą przywódczynią. Nazywa się Renfri. Szczegóły poznasz na miejscu. Jeśli uda Ci się wykonać robotę i wrócić tu żywym, cóż... . Nie ukrywam, że znacznie urośniesz w moich oczach. A teraz ruszaj, robota czeka.- Mówił, nadal uśmiechając się drwiąco, choć ostatnie zdanie wypowiedział twardym, żołnierskim tonem.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2012, 22:57:15 wysłana przez Koza123 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:21:44 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:58:17 »
-W porządku. Zaraz wyruszę do wioski Ke'fir.
Nocturn poszedł do kwatery po swój ekwipunek i butelkę rumu. Zaraz po tym wyruszył w drogę. Przedzierając się przez lasy i łąki, w końcu spotkał jakiegoś rolnika.
-Rolniku, jak daleko do wioski Ke'fir?
Odrzekł:
-Widzisz ten las? Za nim leży wioska Ke'fir.
-Dzięki!
Rzekł Nocturn udając się do lasu. W lesie spotkał wilka, ale, że już walczył z wilkiem, ten nie sprawił mu problemu.
W końcu dotarł do wioski. Spacerował po wiosce w poszukiwaniu domu Renfri. W końcu znalazł budynek różniący się od pozostałych, wyglądał na ważny. Zapukał do drzwi. Otworzyła pewna kobieta. Nocturn rzekł:
-Witaj! Poszukuję Renfri, przywódczyni tej wioski.
Rzekła:
-Witaj. To ja. Co Cię tu sprowadza?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2012, 20:34:52 »
Nocturn, taka robota nie ma sensu. Zapoznaj się z tym. Kiedy już to zrobisz, możemy pomyśleć o kontynuacji zadania.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień 2012, 21:45:53 »
//Z lasu wybiegł dzik więc go zabiłem. AHA, znowu się zbłaźniłem...  <ignorant> <lol>

//Dobra, kontynuujmy. Niech będzie, że jestem już na miejscu, u tej Renfri. Co dalej?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:07:12 »
//No dobrze, będę dobrym MG... . Oczywiście tego dzika tam nie było. Takie rzeczy ustala MG. Po drodze i tak nie planowałem żadnych atrakcji.

Dotarłeś do Ke'fir. Dom Renfri był łatwy do zidentyfikowania. Strażnicy rozpoznali Cię i przepuścili bez problemu. Jakiś mężczyzna wskazał Ci drogę do jej pokoju. Kiedy wszedłeś do pomieszczenia, zauważyłeś kobietę siedzącą w fotelu i wpatrującą się w ogień w kominku. Wiedziała, że jesteś w środku, jednak pomimo tego nadal nie odrywała wzroku od ognia. Patrzyła dalej na skaczące w kominku iskry.
-Co tak stoisz? Wchodź... . To Ty jesteś tym, którego mieli mi przysłać. Wchodź, mówiłam.- mówiła głosem pozbawionym emocji.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:10:33 »
//O tym dziku to cytat z wiki. U mnie nie było dzika tylko wilk :D

-Tak, to ja. Podobno masz dla mnie jakieś zlecenie.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2012, 22:17:48 wysłana przez Nocturn »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:18:27 »
//O tym dziku to cytat z wiki. U mnie nie było dzika tylko wilk :D

-Tak, to ja. Podobno masz dla mnie jakieś zlecenie.

// Wilk, dzik, nieważne. Nie było go. Gracz NIE MOÂŻE wymyślać takich rzeczy. Mam nadzieję, że ogarniasz już wyprawy.

-Sprawa jest delikatna... Jeden z moich ludzi, bardzo ważnych ludzi...- mówiła powoli-został zamordowany. Jakoś bym to jeszcze przebolała, gdyby nie to, że ten idiota miał przy sobie bardzo, ale to bardzo ważne dokumenty. Przy jego ciele ich nie było. A nie muszę chyba tłumaczyć, co to oznacza? To oznacza, że ten śmieć nie może odejść żywy. - jej głos był łagodny, acz stanowczy.-Moi ludzie zgubili go w lesie. Musi być gdzieś tam. Jestem tego pewna. Pewnie spytasz, czemu nie poślę moich ludzi.- głos Renfri stał się drwiący, a jej usta skrzywiły się w grymasie uśmiechu.-popatrz tylko na nich.- zaśmiała się.- Zakuci w zbroje po zęby. Wyobrażasz ich sobie latających po lesie z tym wszystkim? No właśnie. Jakieś pytania?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:26:58 »
//Wiem, wiem. Mam nadzieję, że ogarniam ;|

-Nie mam pytań. Od razu pójdę do tego lasu go poszukać.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:42:25 »
-Więc ruszaj. I pamiętaj- to niebezpieczny bandzior.- powiedziała kobieta, a w jej głosie zabrzmiało coś, jakby troska. A może tylko Ci się wydawało?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:44:31 »
Nocturn w końcu doszedł do lasu. Zaczął błądzić w poszukiwaniu mordercy. Hmm... Co teraz?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:46:49 »
Nocturn nie musiał długo czekać na rozwój wydarzeń. Zza krzaków dobiegło Cię warczenie. Idąc powolnym krokiem, spomiędzy chaszczy wyszedł wilk. Jest w odległości 2- 3 metrów od Ciebie i Cię okrąża.

Oto wilk

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:04:11 »
Nocturn od razu rzucił się na wilka, uderzając go ostrzem w szyję. Wilk zaczął mocno krwawić. Próbował rzucić się na Nocturna, ale krew zalała mu oczy, co go oślepiło, a Nocturn odskoczył w bok. Gdy bestia była zaślepiona, Nocturn dobił ją drugim uderzeniem w szyję. Bestia padła martwa.
Niezły początek, ciekawe co mnie jeszcze spotka...

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:12:21 »
// Idealne to to nie jest, ale niech będzie. Czytaj uważnie statystyki przeciwnika. To wilk powinien zaatakować Cię pierwszy. Jak na nowicjusza, strasznie szybko go wykończyłeś. No cóż, rozumiem, że dopiero zaczynasz, ale na przyszłość: opisuj walkę bardziej szczegółowo i dokładnie. Nie anuluję Ci tej akcji. Dopiero się uczysz, co doskonale rozumiem. Najwyżej dostaniesz ochrzan od kogoś innego :).

Szedłeś przez las, aż nagle poczułeś zapach pieczonego mięsa. Zauważyłeś namiot stojący na malutkiej polance znajdującej się pośród drzew. Obok było ognisko, przy którym siedział podejrzany typ. Wyglądał na dobrze uzbrojonego. Na razie Cię nie widzi.

Poznaj swojego wroga.

// Acha i jeszcze jedno. Pisze się K'efir, nie Ke'fir. Popełniłem karygodny błąd.  ;[

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:45:33 »
//Cholera, znowu źle ;|

Nocturn nie zastanawiając się popędził na wroga, który zauważył go dopiero, gdy został sieknięty mieczem w czoło. Bandyta zaślepiony własną krwią machał mieczem we wszystkie strony. Nocturn widząc to zaatakował ramię bandyty. Ten zauważył to w ostatniej chwili i zrobił unik. Nocturn został zaatakowany i draśnięty w rękę, zaczął krwawić. W złości wykonał cięcie w stopę złoczyńcy. Bardzo osłabiony krwotokiem z czoła bandyta upadł pod wpływem ataku na jego stopę. Bandyta klęcząc, machał mieczem, próbując zranić Nocturna. Zmęczony bandyta zaprzestał ataku, Nocturn podszedł do niego, aby wykonać cięcie w głowę, Bandyta jednak zablokował swoim mieczem miecz Nocturna, że obaj nie mogli nimi zaatakować. Nocturn wyciągnął sztylet, który miał przy pasie i dźgnął bandytę w szyję. Cios jednak nie był na tyle silny, aby był śmiertelny. Nocturn wyrwał swój miecz, złoczyńca upadł na ziemię, nie będąc w stanie już atakować. Nocturn zmęczony walką przebił szyję bandyty mieczem. Bandyta przestał się ruszać, był martwy.

Przeszukując ciało i namiot bandyty, Nocturn natknął się na dokumenty o które zapewne chodziło K'efir. Nocturn wrócił do wioski, aby poinformować K'efir, co udało mu się zdziałać.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:54:41 »
//Jest lepiej, zdecydowanie lepiej, choć nadal nie jest idealnie. Twój przeciwnik to dobry wojownik. Ale sam opis walki całkiem, całkiem. Mała podpowiedź: przebicie szyi sztyletem przeważnie powoduje śmierć. Ale prócz tego jest nieźle.

-Wróciłeś. I to żywy. Nieźle, nieźle, chłopcze. Jeszcze będą z Ciebie ludzie.- Renfri uśmiechnęła się odbierając od Ciebie dokumenty. -A oto i zapłata.- wręczyła Ci woreczek z monetami.- A teraz napij się piwa i odpocznij. Jest za późno, żebyś wracał. Prześpij się w wiosce. Rano możesz wyruszyć w drogę.

Gratuluję!

Misja ukończona!

Podsumowanie: Nocturn wyruszył do K'efir w celu odzyskania ważnych dokumentów Renfri, które znajdowały się w posiadaniu bandyty. Podczas poszukiwań natknął się na wilka, którego zabił bez większych przeszkód. Udało mu się również zabić bandytę i odzyskać dokumenty. Oddał je właścicielce i odebrał swoją nagrodę.

Otrzymujesz:

60 grzywien

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Sierpień 2012, 00:00:09 »
Dzięki za podpowiedzi i nadzór :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nazwa wyprawy: Siec, czy nie siec - oto jest pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Sierpień 2012, 00:00:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top