Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Polećcie Juliankowi grę!

(1/4) > >>

Julian:
Jak wyżej.
Jest środek wakacji, wątroba i płuca już sponiewierane, więc Julek chce porobić coś zdrowszego. Najlepiej pograć w grę, która wciągnie mnie na długie godziny. Za gierkę, która mi się spodoba daje reputka! : )
Gry, w które grałem:
- Call of Duty od MW0 do MW3 i World at War (mam nagar na FPSy)
- GTA San Andreas (oczywiście klasyk, wiec dla sentymentu zagrałem. Niestety, GTA 4 mi "nie idzie"
- Skyrim (jakoś specjalnie mnie nie wciągnęła, ale gram dalej)
- Snaiper Elite v2 (całkiem dobra)
Pomóżcie Juliankowi : )

Isentor:
Polecam Ci Mass Effecta. Jedyna jest dość RPGowa, dwójka już powoli zamienia się w strzelankę, zaś trzecia cześć ma nawet tryb zwykłego shootera, gdzie nie musisz się martwić o statystyki postaci. Mnie gra pochłonęła. Wciągająca fabuła i widowiskowo przedstawiona akcja. Kosmici, seks i ratowanie świata. Jest czym się zainteresować. Poza tym gra posiada opcje importu stanów gry z poprzedniej części. Także możesz grać jednym bohaterem przez całą sagę zachowując przy tym wiele smaczków.

Patty:
Szczerze mówiąc, ciężko mi polecać tę grę, bo jest wręcz straszliwie nierówna, ale mimo wszystko obie części Two Worlds. Polski RPG z krakowskiego studia, rzekomo miał być odpowiedzą na Gothiki i Obliviona. Przeszedłem obie części i wrażenia mam różne, niemniej jednak, jestem w stanie powiedzieć, że mimo niedoróbek czy baboli gra potrafi naprawdę wciągnąć i przykuć uwagę opowiadaną przez siebie historią. Myślę, że warto spróbować. Gry, szczególnie dwójka, mają świetny i przyjemny system craftingu, magii i alchemii, co sprawia sporo radochy.

Koza123:
Deus Ex: Bunt ludzkości. Gra może się wydawać strzelanką, jednakże dobre w niej jest to, że zawsze masz kilka możliwości rozwiązania problemu. Nie musisz iść i mordować wszystkiego (i tak nie jest to za bardzo wykonalne), możesz wybrać drogę okrężną. No i jest fajny schemat rozwoju postaci.

EDIT: No i z FPS'ów mogę polecić Team Fortress 2.

Nocturn:
Risen, Diablo, Quake, Gothic!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej