Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Najstarsi stażem userzy

(1/4) > >>

Khaleb:
Witam Panowie i Panie!

Po 6 latach od mojej rejestracji na tym forum, stwierdzam, że czas na sprawdzenie czy ktokolwiek ze starej "ekipy" czasem się tu loguje.

Ja to robię już rzadko, co rok - bo seria gothic odeszła w zapomnienie wraz z Nocą Kruka.

Także pytania do Was: jak żyjecie, czy odwiedzacie ten portal, czy jakieś inne gry was podobnie zafascynowały jak Gothic? Mnie nie i myślę, że nigdy nie będę tak zaangażowany w granie, jak i społeczność związaną z grą.

Pozdrawiam ;)

Elrond Ñoldor:
Również zarejestrowałem się 6 lat temu. Od tamtego czasu na forum jestem cały czas... Byłem szarakiem, szlachtą, weteranem, apostołem, a teraz moderuję. I zawsze grałem w Marant.

Czy były jakieś inne gry?  Było kilka gier (Wiedźmin, Spellforce, NWN, Risen i wiele innych),  do których co jakiś czas wracam, ale nigdy nie rejestrowałem się na ich forach.

Co u mnie? Skończyłem szkołę, znalazłem pracę sezonową, od października zamierzam iść na studia.

Eric:
Moją rejestrację datuję się zaś na 30 marca 2007 roku. Jako, że jest to dla historii data ważna, dodam, iż jest to pierwsza połowa XXI wieku. Pewnie sporo jest ludzi, którzy rejestrowali się jeszcze w roku 2006, ale raczej garstka z nich może pochwalić się aktywnym stażem, więc myślę, że i ja należę do czołówki tej elitarnej grupy "najstarszych stażem userów". Większość kombatantów Tawerny pewnie zna mnie z nicku "Diomedes", który zmieniłem na ten, który teraz tytułuje mój profil.

Portal oczywiście odwiedzam (tzn forum, bo stronę główną raczej rzadko), ostatnio może trochę rzadziej, ale zdarzają mi się takie wahania aktywności - wszystko zależy od tego, jaką mam ochotę na grę w Marant; jeśli większą, dłużej przesiaduję na forum i tym samym udzielam się w niemal każdym wątku.

W gier się sporo grało, TESy mnogo, które uważam za genialne RPGi, Risen, Tomb Raidery, Assassins Creed, mnóstwo innych, teraz głównie Skyrim i League of Legends. Ale nie udzielam się na forach o tych grach. Tylko z Tawerną coś mnie faktycznie łączy. Jestem wierny i lojalny. :D

U mnie? Cóż, jako najmłodszy z weteranów mogę pochwalić się tym, że niecały miesiąc temu skończyłem lat 15, poza tym kończę drugą gimnazjum (cóż za niesamowite osiągnięcie, nieprawdaż?), skończył mi się sezon ligowy i z wypiekami na twarzy przyglądam się rozgrywkom Euro 2012.

Enzo:
Siema wszystkim starym i nowym userom :D

Zacznę od tego, że raczej mało osób mnie tu pamięta, i nie wiem nawet, czy "zasługuje" żeby wpisać się w tym temacie, jednakże początek mojej pseudo-aktywności na tym forum zaczął się cytując z profilu 15 Kwiecień 2007, 18:05:16. Miałem wtedy raptem niecałe 12 lat i chodziłem do 5? 6? klasy podstawówki. Portal odwiedzałem na samym początku bardzo regularnie, udzielając się głównie w dziale Gothic II, gdyż to jest moja ulubiona część serii. Zasłynąłem z paru gaf na tym forum, o których starsi userzy na pewno pamiętają.

Co u mnie słychać? Dopiero, co zaczęły się wakacje nie narzekam na brak zajęcia jest go czasami nawet w bród, ale cieszę się i nie cierpię na nudy. W tym roku zdałem do 2 klasy technikum, ale ocenami zbytnio nie chciałbym się chwalić, bo po prostu nie ma czym. W następnym roku będzie lepiej ;)

Gry. Po gothicu było ich sporo. Z tych wartych uwagi, to raczej Wiedźmin i Wiedźmin 2, Risen, Assasin's Creed i Assasin's Creed 2, Fallout 3, Far Cry 2 i jeszcze sporo innych.

Tawerny raczej już tak często jak parę lat temu odwiedzał nie będę, zapał na gry Gothic mi już przeszedł, choć poznałem tutaj wiele fajnych osób, oraz to, co najbardziej wciągało mnie w tym forum, czyli stary klimatyczny Marant. Nie wiem jak teraz jest w tej grze, czy już wszystko poszło pełną parą, czy nadal wprowadzane są zmiany, aczkolwiek życzę wszystkim twórcą gry, i całej załodze Tawerny Gothic, sukcesów i dalszego rozwoju serwisu i forum. Pozdrawiam.

Julian:
Data mojej rejestracji to: 10 Listopad 2007, 14:25:18.
Tak ku zdziwieniu wszystkich Julek siedzi tutaj od 5 lat. Rejestrując się na forum zaczynałem swoją przygodę z Gothiciem, oraz gimnazjum. W odróżnieniu od reszty tutaj zgromadzonych nie grałem w Marant. Z powodu swojego wieku. Dla 13 latka, Marant był czymś niemożliwym do ogarnięcia.
Ja tak jak Enzo zastanawiałem się czy wliczyć siebie w "Kanon najstarszych stażem userów". Dlaczego?
Otóż od 2008 roku opuściłem forum na ponad 3 lata. Wróciłem pod koniec lipca 2011. Byłem mile zaskoczony, że ktoś mnie pamiętał.
Jak na razie bywam tutaj prawie codziennie i nie zanosi się na to, aby to się zmieniło.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej