Autor Wątek: Gra w oknie  (Przeczytany 3669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patricia MoriiAutor wątku

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 128
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
Gra w oknie
« dnia: 07 Czerwiec 2012, 11:31:17 »
Tonący brzytwy się chwyta.

Zakupiłem Risena 2, z pudełka odpakowałem, zainstalowałem w tego jebanego steama i spróbowałem zagrać. No i kurwa zonk - gra uparcie otwiera się w oknie. Próbowałem szukać rozwiązania po necie, ale nic, na każdym forum proponują uniwersalne rozwiązanie alt+enter - nie działa, sprawdzałem. Radzili też coś w stylu pierdolenia się z plikami gry, też nie idzie, próbowałem. Chuj mnie strzela, bo ja nie jestem w stanie grać z w oknie, w dodatku z tym kretyńskim kursorem myszki na środku ekranu.

Help.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Gra w oknie
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2012, 11:54:00 »
W opcjach Steam było podaj coś takiego jak odpalaj grę w oknie. Odznacz. Poza tym zadam głupie pytanie. Nie ustawiłeś przypadkiem w grze mniejszej rozdzielczości niż masz ustawioną rozdzielczość na pulpicie?

• Kanclerz Koronny
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:05:31 »
W opcjach Steam było podaj coś takiego jak odpalaj grę w oknie. Odznacz.
Nie widzę tej opcji. Gdzie ona dokłądnie jest?

Poza tym zadam głupie pytanie. Nie ustawiłeś przypadkiem w grze mniejszej rozdzielczości niż masz ustawioną rozdzielczość na pulpicie?
Rozdzielczość jest "pulpitowa", ergo, właściwa. To nie to.

• Kanclerz Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Czerwiec 2012, 12:18:55 »
Ok, poszperałem bardziej i udało mi się to naprawić.

Dzięki za pomoc, zdaje się, mogę poprosić moderatora o zamknięcie tematu.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.