Ankieta

Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?

Inkwizycje
6 (54.5%)
Tubylców
5 (45.5%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?  (Przeczytany 5187 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« dnia: 05 Czerwiec 2012, 23:04:03 »
Kogo wybraliście za sojuszników po przypłynięciu na Wybrzeże Ostrzy? Inkwizycje czy Tubylców? I dlaczego właśnie takiego wyboru dokonaliście?


Osobiście wziąłem sobie do pomocy inkwizycje. Moja postać szkoli się w broni siecznej i palnej, dlatego nauczycieli i wyposażenie miałem zawsze pod ręką. Przy okazji w walce z bossem byli dość pomocni.
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Październik 2012, 01:00:04 »
Ja wybrałem tubylców, ze względu na to, że chciałem przetestować tą innowację w systemie magii w produktach piranii. I szczerze nie byłem zawiedziony, wręcz przeciwnie. Wg mnie to w ogóle genialny pomysł i chociaż brakuje tutaj typowych zaklęć ofensywnych, to mimo wszystko daje to niesamowity efekt i na prawdę można się wczuć w misterny i ponury momentami klimat tej gry (podobnie jak w Gothicu).

Co do pytania (nie wiem jak zrobiłeś tego fachowego plusika, ale i tak napisze), to nie, gdy gramy po stronie tubylców za pomocą w/w magii wpływamy na wodza i wszyscy przechodzą na naszą stronę. Natomiast do świątyni musimy wparować właściwie sami, pomaga nam jedynie Chani, która nas leczy od czasu do czasu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Październik 2012, 01:00:04 »

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2013, 16:46:30 »
Za  pomocników wybrałem inkwizytorów, pomoc Venturo w moich wyprawach okazała się nieoceniona,  brałem go prawie zawsze ze sobą, dzięki temu wyborowi sam miałem dostęp do muszkietów, i razem z Venturo staliśmy się maxikingami kontynentu <fajka>.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2013, 09:35:09 wysłana przez GaroK »

Offline piter118

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 9
Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpień 2013, 23:18:01 »
Na początku grałem z inkwizycją i bardzo przyjemnie mi się grało oczywiście z pomocą Venturo  :). Przy drugim podejściu tubylcami i byłem zawiedziony  :( po paru chwilach odechciało  mi się grać .

Offline Sheer123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 4
Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpień 2014, 05:53:26 »
Ja wybrałem za pierwszym razem tubylców gdyż scieżka vodoo wydawała się ciekawa ale potem dowiedziałem się iż lepiej sobie radzę muszkietami :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kogo wybrałeś za sojuszników na Wybrzeżu Ostrzy?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpień 2014, 05:53:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top