Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"  (Przeczytany 10923 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #180 dnia: 28 Czerwiec 2012, 01:00:44 »
Mogul prychnął. - Kto w dzisiejszych czasach lubi orki. Chuj z tym. To wszystko? Nie wim co jeszcze mogę się zapytać, chyba dzisiejsza dawka informacji mi starczy. Mogę się odmeldować?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #181 dnia: 28 Czerwiec 2012, 01:36:58 »
- Tak. Jak będziesz potrzebny to Cię znajdę. Mam kilka zaufanych osób rozsianych po wyspie, także oczekuj kiedyś na naszego gońca.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #181 dnia: 28 Czerwiec 2012, 01:36:58 »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #182 dnia: 28 Czerwiec 2012, 01:52:25 »
-Dobra, nareczka. Wyszedł od Qeentino. Pojawił się znowu w domku, w którym spał Tzaro. Ten, był dalej nie przytomny. W duchu przeklął to, co musiał zrobić. Wziął na bark ciało zakonnika. Wyszedł z domeczku. W końcu zrobił wszystko w obozie i zdobył te informacje. Nie było co przedłużać, mógł już wracać. Dodatkowo, jeśli czegoś nie dopytał, to zdawał sobie sprawę, że jeszcze będzie miał okazję. Doszedł do koni na których przybyli. Teraz się okaże jakie żeście koniki. Ułożył ciało Tzaro na jednym z nich, a sam wszedł na drugiego. Ruszył w podróż powrotną...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #183 dnia: 28 Czerwiec 2012, 15:18:28 »
Zadanie zakończone!

Podsumowanie:
Mogul i Tzaro mieli udać się do Karczmy "Pod Uchem Trolla" aby zaczerpnąć języka i wypytać się o to co się stało w Wyrębach, gdzie zniknęli ludzie. Spotkali tam człowieka, który twierdził, że wie co się stało, że jego zwierzchnicy mogą im wyjaśnić co miało tam miejsce, jeśli do nich przystanie. Udający bandytę udającego ochroniarza Mogul i udający płatnego mordercę udającego kupca Tzaro wkręcili się w ten interes. Mężczyzna zaprowadził ich do swego obozu - obozu bandytów. Tam dowiedzieli się, że tylko ich szef może im coś o tym powiedzieć. Tzaro został ranny podczas wykonywania zadania dla obozu. Mogul dotrwał do końca. Udało mu się spotkać się z szefem obozu - Qeentino. Qeentino powiedział, że czarodzieje Pisarz i Malarz porwali ludzi z wioski Wyręby z pomocą bandytów, ich szefa Alchemika Constantino i szefa piratów, Kapitana Grega, aby ludzie kopali w starych świątyniach i grobowcach i pozyskiwali dla Pisarza starożytne artefakty. Qeentino chcąc wiedzieć o co dokładnie chodzi, proponuje Mogulowi układ taki, aby ten był jego szpiegiem w obozie Grega, do którego w swoim czasie wyśle Mogula wraz z kolejnym transportem wykopanych artefaktów.

Nagrody:
Spis nagród: 0-9g z ciał Goblinów, 0-10g z Bustera; 0-5g za ewentualną walkę, 20g za każde zadanie (20*6=120g), 0-50g za wykonanie kompletu wszystkich dostępnych zadań. To daje od 60(MINIMUM 3 ZADANIA) do 194 grzywny, do podziału na 2/3 uczestników.
Zebraliście 185 grzywien.


Mogul - 130 grzywien
Tzaro - 55 grzywien



Talenty rozdam na dniach.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #184 dnia: 04 Lipiec 2012, 20:42:01 »
Talenty:


Mogul - Posty na dobrym poziomie. Chociaż bardzo, ale to bardzo było odczuwalne, że chcesz sobie już odpuścić to zadanie. Posty są logiczne, wiadomo o co chodzi, nie było większych problemów. Walka była opisana solidnie, opisy były jasne i co mi się podobały były konkretne. Walka to długie posty, więc skrócenie jej do najważniejszych rzeczy bardzo ułatwia sprawę dla Opiekuna. Było kilka błędów, wyszczególniłem je podczas walki. Wrócić, poczytać, zapamiętać. Aktywność na początku znikoma, potem powyżej przeciętnej. Zadanie miało dość duże opóźnienie, ale domyślam się, że to przez czerwiec i związane z nim pierdoły szkolne. Wybaczam. Zadanie udało się ukończyć razem z ostatnimi z serii. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, czyli podejście do misji jaką otrzymałeś, metody jakimi mogłeś się posługiwać (sposoby rozwiązania zadań i wykorzystanie swoich umiejętności) a także cel jaki miałeś osiągnąć (osiągnięty) oraz dodatkowe przeszkody (przeciwnicy, potwory, zagadki itp.) otrzymujesz następujące talenty:
Srebro: 2
Brąz: 2


Tzaro - Posty utrzymane w poprawnej formie. Logiczne, chociaż musisz jeszcze popracować. Walka sprawiała dużo problemów. Z tego powodu zostałeś ranny. I dalej nie wiem, czy się obraziłeś na mnie czy co, przestałeś się pojawiać na forum. Ewidentnie nie podobało Ci się to, że zostałeś ranny. było to widać w twoim ostatnim poście. Ale cóż, taka jest cena za walkę zrobioną na odwal się. Aktywność na początku znakomita potem zerowa. Gdyby nie Mogul, który się obudził w połowie zadania, zadanie byłoby nieukończone. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, czyli podejście do misji jaką otrzymałeś, metody jakimi mogłeś się posługiwać (sposoby rozwiązania zadań i wykorzystanie swoich umiejętności) a także cel jaki miałeś osiągnąć (nieosiągnięty) oraz dodatkowe przeszkody (przeciwnicy, potwory, zagadki itp.) otrzymujesz następujące talenty:
Brąz: 2 (jeden dostajesz ode mnie, a jeden ze względu na bonus twojej rasy).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #185 dnia: 04 Lipiec 2012, 20:49:37 »
Mogul bonus plus 300 grzywien.

Tzaro bonus plus 100 grzywien.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #185 dnia: 04 Lipiec 2012, 20:49:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top