Autor Wątek: Rozkopując groby  (Przeczytany 3342 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Kwiecień 2012, 22:06:08 »
Widząc, jak Julian zabija kolejne zombie odrzuciłam jednego nieumarłego od siebie telekinetycznym pchnięciem, odpychając go na kilka metrów. Stwór uderzył plecami o nagrobną płytę, a sama rzuciłam się na ostatniego zmartwychwstańca. Zamłynkowałam mieczem, używając go jako przeciwwagi w uniku, gdy zombie zaatakowało zębami, próbując mnie ugryźć. Mogłam się bez tego obyć i chciałam ten stan pozostawić. Ożywieniec przeszedł bokiem, a ja natarłam wściekle, kompozyt zawył w powietrzu, przecinając zgniłą skórę klatki piersiowej. I nie czyniąc potworowi żadnej krzywdy. Uskoczyłam piruetem poza zasięg rąk przeciwnika i skręcając się w biodrach zadałam następne cięcie, poziomo, zrąbując łeb nieumarłego. Machnęłam mieczem, oczyszczając ostrze z krwi i spojrzałam na zombie, które wcześniej odepchnęłam telekinezą. Wyciągnęłam z pasa przecinającego tułów dwa noże do rzucania i posłałam je w stronę bestii. Ostrza wbiły się w tors stwora, a sama przemieściłam się za plecy zombie, uderzając nogą w zgięcie kolan. Siłą rzeczy ożywieniec upadł na klęczki, a sama złożyłam się do potężnej bastllery, zrąbując łeb. Gdy zombie padło, wyszarpnęłam ze zwłok oba noże i po oczyszczeniu schowałam z powrotem.

5/5 zombie.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2012, 15:30:44 wysłana przez Nif »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Kwiecień 2012, 17:29:39 »
Podczas walki staruszek patrzył na Juliana z przerażeniem w oczach. To było trochę oczywiste, w końcu odsprzedał zombiakowi za darmo swój miecz. Na szczęście udało się opanować sytuację. Rzekł chrypkim głosem: - To już chyba nie na moje serce, nie strasz. Bo co jest straszniejsze od zombie? Zombie z mieczem. Weszliście do grobowca, było to malutkie pomieszczenie, z otwartymi już sarkofagami. Nic innego nie znaleźliście. Jednak na szczęście strażnik miał dla was wskazówkę.
- Tej krypty tutej wcześniej nie było, ale przypomina mi ona inną, w dalszej części mojego spokojnego cmentarza. Ruszamy? A, ujrzeliście, że wystająca rękojeść należała do buławy. Wokół niej unosiła się prawie niezauważalna, niebieska poświata.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Kwiecień 2012, 17:29:39 »

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Kwiecień 2012, 10:45:30 »
Po moich akrobacjach z zombie roli głównej musiałem odrobinkę odpocząć. Musiałem jednak przyznać, że ta walka wymagała ode mnie wielu umiejętności, mogę być dumny, że ją wygrałem.
Usłyszałem wtedy słowa staruszka.
- Chodźmy zatem. Mam nadzieje, że nie natrafimy na kolejne niespodzianki w postaci zombie. Ale najpierw przyjrzyjmy się tej niebieskiej poświacie w okół buławy.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Maj 2012, 16:32:54 »
Buława zdawała się szeptać, nie zrozumiałe zbytnie słowa. Miałeś jednak wrażenie, jednak, że chcą powrotu do swojego prawowitego właściciela. Nic poza tym. Odeszliście od broni, przeszliście przez kolejną część. Cieszyliście się, bowiem była to spokojna podróż, nic się nie działo. Gdy doszliście do trzeciej części, poczuliście bardzo dziwne uczucie. Było dziwne, bo z jednej strony poczuliście ogarniającą błogość i spokój a z drugiej paraliżujący strach. Czyżby tak działała wasza intuicja. Czyżby Zarat ostrzegał was przed czymś? Teraz było już za późno. Ciekawość wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem. Zauważyliście kryptę. Podeszliście do niej. Rozległ się głos z krypty, ciupeńke podobny do tego z buławy. Teraz go rozumieliście.
- Niegodni spotkania, nie przejdą, umrą w drodze do mnie.Brzmiało to jak groźba, która spełniła się. Zaatakowały was trzy Zombie.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2012, 16:35:24 wysłana przez Mogul »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Maj 2012, 15:53:41 »
Nagle z krypty przybyły kolejne zombie, musieliście ratować się ucieczką.
Zadanie anulowane

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozkopując groby
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Maj 2012, 15:53:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top