Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"  (Przeczytany 21349 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Nazwa zadania: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
Opiekun: Gunses
Wymagania: Walka jakąkolwiek bronią minim [75%] lub [50%] + różdżka/dwie runy lub minimum dwa zaklęcia z II poziomu wtajemniczenia wybranej szkoły/jedno zaklęcie z III poziomu wtajemniczenia wybranej szkoły; głowa na karku i zdolność logicznego myślenia; od 2-3 uczestników.
Spis nagród: To co znajdziecie, zdobędziecie itp.


Malavon umówił się na zadanie razem z Elrondem. Wiedział, że człowiek jest nieco starszy, ale liczył, że ten szybko do niego dołączy.

Portret:


Ekwipunek:

1.Nazwa broni: Kostur z drewna
Rodzaj: kostur
Typ: oburęczny
Ostrość: 1
Wytrzymałość: 9
Opis: Wykonany z 70 kawałków drewna i zasięgu 1,8 metra.
Wymagania: Walka bronią obuchową [50%]


2. Brak

3.Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną
[50%]

4. Brak

Odzienie:
Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak



Statystyki postaci:
Specjalizacje
Walka bronią obuchową - Zaawansowane techniki walki [75%]
Walka bronią sieczną - Podstawowe techniki walki [50%]


Umiejętności nabywane:
+ Koncentracja
+ Używanie zbroi miękkich
+ Telekineza
+ Znajomość języka dracońskiego

Umiejętności rasowe:
+ Dziecię Nalasa
+ Dziecię lasu
+ Sokole oko
+ Potencjał magiczny

Magia:
Nenangol
+ Wodna pięść
+ Lodowa strzała
+ Lodowa aura
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2012, 20:56:01 wysłana przez Malavon »

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2012, 22:14:45 »
Istedd właśnie przechadzał się w bliżej nieznanym celu. Jakoś wszystko wydawało się tak puste po owym festynie. Dodatkowo miał jakieś złe przeczucia odnośnie wizytowania samotrzeć w karczmie i marnotrawienia (tak! swawolnik uważał w tej chwili, ze jest to marnowaniem pieniędzy) swoich środków na utrzymanie. Z drugiej strony chciał z kimś porozmawiać i być może udać się na jakoweś zadanie, a co za tym idzie - przysłużyć się dobrej sprawie.
- O! Witaj. Zwę się Istedd Asrødh. A ty wyglądasz, jakbyś na kogoś lub na coś czekał. - stwierdził i podał tamtemu dłoń. Uśmiechnął się przy tym jako-li warchoł. Szóstym zmysłem, który egzystował dzięki brodzie wyczuwał, że być może w coś się tym samym wciągnął.



Dane personalne


Imię: Istedd Asrødh

Wiek: 24 lata

Rasa: Człowiek

Tytuł: ...

Stan cywilny: Kawaler

Majątek:
0 denarów
60 grzywien

Brązowe talenty: 10

Srebrne talenty: 2

Złote talenty: 0





Portret



Statystyki ekwipunku



1.
Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

2.
Uderzenie wiatru
Rodzaj: łuk
Zasięg: 50 metrów
Precyzja: 40%
Opis: Wykonany z 50 kawałków drewna.
Wymagania: Walka bronią dystansową [50%]

3.

4.

Inne:
Nazwa broni: Ukryte ostrze (Dystansowe)
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Precyzja: 100%
Zasięg: 5m
Ostrość: 22
Wytrzymałość: 14
Opis: Wykonane z 20 sztuk stali krótsze i smuklejsze ostrza o długości 5-7cm.
W rękawie znajduje się mechanizm wyrzucający ostrze z dużą predkością.
Umiejętności w broniach dystansowych zwiększają zasięg. (+1m, +3m, +5m)

Wymagania: Broń dystansowa [50%], członek KK[/color]

Odzienie:

Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Pas:
Sakiewka:
0 denarów
50 grzywien





Statystyki postaci

Specjalizacje:
Walka bronią sieczną
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]
Lekcja II - zaawansowane techniki walki [75%]
Walka bronią dystansową
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]
Lekcja II - zaawansowane techniki walki [75%]
Walka bronią obuchową
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]
Walka bronią drzewcową
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]
Walka tarczą:
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]

Umiejętności nabywane:
Akrobatyka
Używanie zbrój miękkich
Szczęściarz
Kradzież kieszonkowa
Perswazja

Umiejętności rasowe:
Potencjał magiczny
Potencjał chemiczny
Ciało z gliny
Ulubieniec bogów
Bystry umysł

Magia:
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2012, 21:55:01 wysłana przez Istedd »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2012, 22:14:45 »

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj 2012, 08:31:57 »
-Ach witaj, Malavon De'Vir. Należysz do tych dziwnych ludzi, prawda? Krwawe Wrony? Nie, zaraz, Kruki! Tak to były Kruki. - powiedział zadowolony. -Ja czekam? Ach, tak. Owszem, czekam na znajomego adepta, jednak się nie pojawia. Może ty chcesz przeprowadzić ze mną mały zwiad środowiskowy?

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2012, 14:48:10 »
- Dziwnych ludzi? Nie tylko ludzi. - odparł najpierw mając na myśli właściwie mistrza organizacji. Cóż... jego odcień skóry przeczył chyba wszelakim interpretacjom istoty człowieka. Zresztą niedawno poznana kobieta, zwana Nessą również nie zaliczała się w poczet ludzi. Mniejsza jednak o szczegóły!
- A cóż definiuje "dziwność"? - zapytał filozoficznie i przejechał dłonią po swej majestatycznej brodzie.
- Czemu nie? Właściwie łażę po mieście bez większego celu... choć w sumie takiego poszukuję. A też jakiś to cel, nieprawdaż? Więc tak... mógłbym wybrać się z tobą, o ile nie przeszkadzałoby ci towarzystwa warchoła i swawolnika.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj 2012, 21:24:54 »
-Póki machasz żelastwem lepiej niż ja, co trudne nie jest, to mi raczej nie przeszkadzasz. Byłem wysłany na zwiad do "Obieżyświata'. Taki mały wywiad środowiskowy. Próbujemy?

//: ÂŁaszki zrzuć bo będzie źle :P Ja też nie mam na sobie szaty

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Maj 2012, 21:34:07 »
- Ufff... Uffff... Pieprzone... ciało... - wydyszał ciężko, pojawiający się nie wiadomo skąd starzec. Ciężkie krople potu spływały mu po czole.



Portret





Statystyki ekwipunku

Broń:
  • 1: Czerep lasu

    Nazwa broni: Czerep lasu
    Rodzaj: młot
    Typ: jednoręczny
    Ostrość: 8
    Wytrzymałość: 11
    Opis: Wykuty z 50 sztabek mosiądzu i 10 kawałków drewna o zasięgu 0,6 metra.
    Wymagania: Walka bronią obuchową [50%]

Odzienie:
  • Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
    Rodzaj: brak
    Typ: strój
    Wytrzymałość: 1
    Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
    Wymagania: brak
Pas:
  • Mieszek ze złotem
  • Litrowa flaszka z winem
  • Nazwa runy: Heshar
    Rodzaj: runa ognia
    Opis: Po wypowiedzeniu nazwy runy, w wolnej dłoni powstaje niewielki ognisty pocisk, zawieszony w powietrzu nad ręką czarującego. Zasięg jest zależny jedynie od rzucającego. Pocisk, podobnie jak kamień, leci tak daleko jak zostanie rzucony. Czar może być manipulowany umiejętnościami magicznymi typu telekineza, psionika i mortokineza. Po trafieniu w cel, kulka rozpryskuje się parząc oponenta. Poparzenia jednak nie są duże, więc cel rzadko ginie w wyniku zadanych czarem obrażeń.



Statystyki postaci

Specjalizacje:
  • Walka bronią obuchową: zaawansowane techniki walki [75%]
  • Używanie zbrój miękkich
  • Używanie różdżek

Umiejętności nabywane:
  • Koncentracja
  • Telekineza

Umiejętności rasowe:
  • Potencjał magiczny
  • Potencjał chemiczny
  • Ciało z gliny
  • Ulubieniec bogów
  • Bystry umysł

Magia:
  • Amarangol: Korzeń, Rój
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2012, 15:49:21 wysłana przez Elrond »

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Maj 2012, 21:58:01 »
- Czy macham lepiej? Nie mi to oceniać, a raczej mym przeciwnikom. Ich bowiem owy temat "dotyka", cha! - zarechotał.
- Niechaj będzie. Czemu nie? Acz ty mówisz. Ja sam raczej skory jestem bardziej do... mniejsza. O. - zauważył pojawienie się dziwnego staruszka. Wyglądał jak menel jakowyś, acz chyba porządniej ubrany i mniej śmierdzący. Czyżby była to ta persona, o której wspominał nowo poznany Malavon De'Vir? Być może. Wspominał coś o adepcie, a owy dziadunio wyglądał jakby albo chciał wyżulić drobne, albo był ową postacią. Istedd uznał, że raczej to drugie.
- Istedd Asrødh. - przedstawił się krótko.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maj 2012, 22:19:02 »
-Ach Elrondzie. Widać to ciało wciąż sprawia ci pewne kłopoty. Popatrz, poznałem na ulicy tego przemiłego pana z brodą. Jest chętny nam pomóc w zadaniu.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maj 2012, 22:58:17 »
Nowicjusz dostrzegł spojrzenie, jakim uraczyła go nowo poznana osoba. Szybko doszedł do wniosku, że nieznajomy mógł pomyśleć o nim, jak o jakimś obdartusie. Pamiętaj pierwszą wycieczkę do miasta z siedziby Paktu. Pamiętał wzrok przechodniów. Ale był lekko zataczającym się, zabłąkanym brudnym starcem. Teraz wykąpany, uczesany i czysto ubrany w szaty obywatela, jakie otrzymał na starcie, starał się jak najmniej przypominać zbiegłego niewolnika.
- Elrond. Nowicjusz w Gildii Magów - powiedział i uścisnął dłoń Istedda.
- Wybacz Malavonie to spóźnienie. Jakiś idiota wpadł na genialny pomysł podpalenia mojego domu. Bo brzydki, odrapany, grożący zawaleniem, że czaszki się walają, bo słoneczko ładnie świeci... Rój szerszeni załatwił sprawę. Jeszcze pokażę tym suczysynom co to znaczy zadzierać z magiem. Dawniej bym na nich drzewca nasłał... Oczywiście zawsze wolałem pracować z entami. Ale lubię mieć zielono wokół miejsca zamieszkania, a jak taki sobie gdzieś pójdzie, to i kłopoty ze strażą... - starszy człowiek miał tendencję do dziwnego odbiegania od tematu. Zreflektował się jednak w porę, zanim którykolwiek z jego towarzyszy znacząco chrząknął.
- No i nie jestem już młodym elfem, który godzinami mógłby biegać po lesie. I towarzystwo trzeciej osoby jest jak najbardziej pożądane. O ile oczywiście dowiemy się nie niej więcej... - spojrzał znacząco na człowieka. W jego oczach była bezdenna studnia ciekawości.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2012, 23:13:56 wysłana przez Elrond »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj 2012, 23:05:40 »
//Nie czytasz w myślach. Nie wiesz co pomyślał Istedd.




Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maj 2012, 23:12:09 »
Krótką pauzę, jaka nastała po jego potoku słów, Elrond wykorzystał na skupienie się, skoncentrowanie i zebranie myśli. Właśnie zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nie wie kompletnie nic o zadaniu na jakie zaprosił go Malavon. Nowicjusz złapał go w Gildii, wypalił coś o zadaniu i równie szybko zniknął pozostawiając go samego z datą i miejscem z którego mają ruszyć. Kostur i jego szata grzecznie spoczywały w kufrze w jego celi, toteż nie mając na nic czasu musiał ratować się domową garderobą i jedynym orężem jaki znalazł. Miał tylko nadzieję że młody Elf nie wyciągnie go na jakieś niebezpieczne polowanie na zwierzynę czy bandytów. Nigdy nic jednak nie wiadomo...

// Ale wywnioskowałem to z jego spojrzenia i jest to moja wolna interpretacja. W sposób jak na Ciebie ktoś patrzy można w prosty sposób wywnioskować co myśli o tobie dana osoba. Może użyłem raz złego słowa... Poprawiłem.
Masz rację. Nie zaprzeczam. Masz takie prawo i obowiązek.

« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2012, 23:34:54 wysłana przez Elrond »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maj 2012, 23:20:11 »
//Stwierdziłem oczywistą oczywistość. Nie wiem czemu się czepiasz. Nie napisałem nieprawdziwego słowa. Nie wiesz co pomyślał i to jest fakt. I nie pisz postów na zadaniu zawierających samo '//'. Jeśli już tego używasz, napisz chociaż zdanie utrzymujące posta w klimacie zadania.

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maj 2012, 06:53:21 »
Nazwany "przemiłym panem z brodą" pewny był teraz, że to jest właśnie ta osoba, o której wspominał nowo poznany towarzysz. Wywnioskował również, iż obaj są z Gildii Magów. Właściwie było na tyle proste, że sam Elrond to stwierdził. Ale i tak nie przeszkadzało to Isteddowi posiadać tytuł największego detektywa wszechświata. Bynajmniej w swoim własnym mniemaniu. Wysłuchał barwnej opowieści staruszka. Cóż... była nieco nieprawdopodobna, ale cholera wie czy tak było naprawdę. Chociaż po cóż łgałby? Wymówki szukał? Mógł wymyślić coś lepszego. Zresztą nie takie dziwy już widział posiadacz majestatycznej brody, toteż za stosowne uznał uwierzyć słowom tamtego. Uśmiechał się kącikami ust słysząc ową opowieść. Musiało to być całkiem zabawnym widokiem. Zastanowił się w tej chwili, co sam by zrobił, gdyby podpalono mu dom, z którego i tak nie korzystał (głównie bowiem przebywał w kwaterze Kruków). Pewnie strzeliłby takiego delikwenta strzałą w kolano, aby uniemożliwić tamtemu zostanie poszukiwaczem przygód. Po chwili jednak padły słowa zachęty opowiedzenia o sobie więcej. Chrząknął nieznacznie. Co miał powiedzieć?
- Nie polecam wybijać barkiem okna. I wspinać się na balkony wśród czujnej straży miejskiej. Zabraniają mi mówić o organizacji, w której jestem, toteż muszę to przemilczeć. Broda może zmylić, podpowiem wam. Lubię dobrze sobie podjeść i popić. Samotrzeć zwę siebie swawolnikiem, warchołem, zawalidrogą i być może moczymordą. Na magii w ogóle się nie znam, acz wierzę, że wy się tą sprawą zajmiecie. - rzekł beznamiętnie i czknął.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maj 2012, 08:43:58 »
//Oj widzę, że do tego zadania zebrała się dobra kompania :P
//Tylko Ellrond będzie miał najtrudniej ;[
//No dobra miśki, nie musicie nigdzie jeździć, toteż macie wszystko pod ręką (Obieżyświat).
//Trzy osoby na tym zadaniu ;> Fabularnie będzie to strasznie głupio wyglądało, zobaczymy co z tego za jaja wyjdą xD

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Maj 2012, 10:39:04 »
- Hmm... - zamyślił się. - Nie możesz mówić o organizacji. A więc... Bractwo ÂŚwitu z jego rycerzykami w lśniącej zbroi odpada. Oni na każdym kroku chwalą się kim są. I tajemnica ich nie obowiązuje. Będąc członkiem Mrocznego Paktu mógłbyś skrywać czym się parasz, ale skoro nie bawisz się magią, również to odpada. Szwadron Zagłady jest organizacją Państwową, chyba, więc nie muszą działać "w cieniu". Tłuc zdziczały motłoch mógłbyś  w ramach przywilejów państwowych i nikt nie mógłby Ci nic zrobić. Co najwyżej przełożeni. Wampirem nie jesteś. Słoneczko miło praży, a nie widzę jakiegokolwiek kaptura na twojej głowie. Została organizacja którą włada... jak mu tam było... Zayfar? Krwawe Kruki? Gildia zabójców i złodziei? Zabawne. Z twoim podejściem do życia bardziej nadawałbyś się chyba do Szwadronu... - znowu się zapędził. - Wybaczcie to rozgadanie. Kilka dobrych lat byłem trupem i najwyraźniej podświadomie staram się nadrobić zaległości w konwersacji. Albo monologu prędzej...
Zdał sobie sprawę, że od ostatniego męczącego biegu, nie zwilżył sobie ust żadnym napitkiem. Teraz rozmowa osuszyła jego gardło nie gorzej niż wysiłek fizyczny. Wyciągnął zza pazuchy litrową flaszkę i pociągną zdrowo.
- Szlachetne Valfdeńskie wino dojrzewajace w drewnianych beczkach w piwnicach naszego umiłowanego króla. Albo na festynie w nagrodę wcisnęli mi taniego sikacza. Spragnieni?

// Czemu mam mieć najtrudniej? ;[

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Maj 2012, 10:45:13 »
-Ja podziękuje. Wolę zachować trzeźwy umysł. Czasem sobie wolę nie myśleć co mógłby zrobić pijany w sztok arcymag. - odparł. -Wziąłem kostur ze sobą, jako że tylko tym kawałkiem drewna potrafię jakoś walczyć. Zawsze mogę robić za staruszka, przecież wiadomo, że my elfy zbytnio nie pokazujemy po sobie wieku. Można też mówić o kontuzjach...No ale panowie chyba przygotowani na lekkie łgarstwo? Został ostatni problem. Umawiałem się tu z hrabią Gunsesem. Miał podesłać nam parę run. Wiecie, magii i wsparcia nigdy za dużo.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maj 2012, 11:02:03 »
Bo jesteś stary i zaraz umrzesz :D

//Jak Andrzej Strejlau :D :
[/b]

Znalazła was Setmre. Była cała ubrana w czerń chroniącą przed słońcem
- Witajcie, jestem Setmre... yy... przyjciółka Gunsesa. Miałam dać wam runy. Kto jakie chce?

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maj 2012, 11:10:49 »
-Witaj Setmre, poprosiłbym o runę ognia Heshar, jeśli można rzecz jasna.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maj 2012, 11:11:31 »
Setmre wydała Ci runę ognia.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Maj 2012, 11:28:49 »
- Również poproszę o runę ognia. Praktycznie wszyscy przeciwnicy na jakich możemy natrafić na tej wyspie są podatni na magię ognia. Co najgorsze. W Gildii magów, ścieżka ognia koncentruje się praktycznie na czarach które zadają obrażenia właśnie od tego żywiołu, plus wachlarz czarów leczniczych. Czyli praktycznie najbardziej efektywna ze ścieżek. Mamy czym zabić i czym się uzdrowić. A na dodatek dysponuje największą ilością czarów. Dla przykładu Amarangol, moja szkoła, zawiera ich o połowę mniej! I w mojej jest chyba tylko jedno, które potencjalnie zadaje obrażenia. Na domiar złego jest to czar ograniczony, bo można go użyć tylko w miejscu gdzie jest ziemia. Jakoś nie widzi mi się by z kamiennej posadzki karczmy nagle wyrosły dzikie pnącza atakujące wszystkich dookoła... Wybaczcie - uśmiechną się jak niewiniątko i wyciągnął dłoń po runę.

// ;[

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Obieżyświacie"
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Maj 2012, 11:28:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything