Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"  (Przeczytany 10921 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Nazwa zadania: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
Opiekun: Gunses
Wymagania: Walka jakąkolwiek bronią minim [75%] lub [50%] + różdżka/dwie runy lub minimum dwa zaklęcia z II poziomu wtajemniczenia wybranej szkoły/jedno zaklęcie z III poziomu wtajemniczenia wybranej szkoły; głowa na karku i zdolność logicznego myślenia; max 2-3 osoby.
Spis nagród: To co znajdziecie, zdobędziecie itp.


- To se pewnie chwile poczekam.

Portret:


Statystyki ekwipunku:

Odzienie

GÂŁOWA [1]


Brak



RAMIONA [2]


Brak



KORPUS [3]


Nazwa odzienia: koszula wędrowca
Rodzaj: koszula
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyta z 0,03kg bawełny



RÊCE [4]


Brak



NOGI [5]


Nazwa odzienia: spodnie wędrowca
Rodzaj: spodnie
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyte z 0,03kg bawełny



STOPY [6]


Nazwa odzienia: buty wędrowca
Rodzaj: buty
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Wyrobione z 0,1kg skóry kreshara. Wyjątkowo elastyczny materiał



Bronie

PRZY PASIE [1]


Nazwa broni: Lekka orkowa kusza
Rodzaj: kusza
Typ: jednoręczna
Ostrość: 40 + ostrość materiału bełta
Opis: Wykonana z 0,32kg drewna o zasięgu do 100 metrów

Nazwa broni: miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra



NA PLECACH [2]


Nazwa broni: Orczy rzeźnik
Rodzaj: topór
Typ: oburęczny
Ostrość: 20
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykuty z 1,6kg żelaza i wystrugany z 0,2kg drewna o zasięgu 1,2 metra



PRZY PASIE I KOSTCE [3]


Eshanish - runa ziemi
Rzucający skupia energią w wolnej dłoni. Dzięki temu takie części podłoża jak piasek, kamienie lub żwir zaczynają unosić się wokół niego tworząc kopułę - tarczę ochronną. Czar będzie działał dopóki rzucający go nie zneutralizuje lub nie zostanie przerwany przez silniejsze zaklęcie. Chroni przez kilkoma seriami strzał, bełtów oraz jednym z zaklęć ofensywnych



NA KORPUSIE [4]


Brak



Statystyki postaci:
Specjalizacje:
Walka bronią sieczną: podstawowe techniki walki [50%]
Walka bronią dystansową: podstawowe techniki walki [50%]
Używanie zbrój miękkich
Umiejętności nabywane:
Akrobatyka
Intuicja
Ciało atlety
Hart ciała
Umiejętności rasowe:
Kamienna skóra
Mięśniak
Magia:
Brak

« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2012, 18:02:44 wysłana przez Mogul »

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2012, 20:09:12 »
Przyszedłem na umówione miejsce w zwykłym kubraku i bez tarczy. Czułem lekkość bo zazwyczaj ganiam w kolczudze, która ma o wiele większą wagę. Na miejscu spotkałem Mogula, przywitałem się:
-Witaj Mogulu, mam nadzieję, że nie czekałeś zbyt długo- na mojej twarzy umalował się uśmiech.

Portret:

Statystyki ekwipunku:

Broń 1:
Nazwa broni: Uderzenie wiatru
Rodzaj: łuk
Zasięg: 50 metrów
Precyzja: 40%
Opis: Wykonany z 50 kawałków drewna.
Wymagania: Walka bronią dystansową [50%]
Cena: 40 sztuk złota
Broń 2:
brak
Broń 3:
Nazwa broni: Srebrny Miecz Zakonny
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 22
Wytrzymałość: 15
Opis: Opis: Wykuty z 30 sztabek stali i 25 sztabek srebra. Długi miecz o specyficznie przedłużanej rękojeści, która pozwala chwycić miecz oburącz. Pod jelcem zostało umieszczone podkrzyże, przeznaczone do walki w półmieczu. Dzięki srebrnym wykończeniom zadaje większe obrażenia przeciwnikom podatnym na ten metal.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]
Broń 4:
brak

Odzienie:
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Pas:

Nazwa: Eloshru
Rodzaj: runa wody
Opis: Po wypowiedzeniu przez Ciebie nazwy runy, w wolnej dłoni wytwarza się kula wody, która po chwili przekształca się w wodny pocisk. Zasięg pocisku jest zależny jedynie od rzucającego. Pocisk, podobnie jak kamień, leci tak daleko jak zostanie rzucony. Czar może być manipulowany umiejętnościami magicznymi typu telekineza, psionika i mortokineza. Po trafieniu w cel, pocisk rozbija się przewracając, ogłuszając lub uszkadzają mu kości poprzez stłuczenie.



Statystyki postaci

Specjalizacje:
Używanie zbroi miękkich
Używanie zbroi niepłytowych
Walka bronią dystansową [50%]

Walka bronią sieczną[75%]
Walka tarczą [75%]

Umiejętności nabywane:
Intuicja
Hart ciała
Ciało atlety

Telekineza

Umiejętności rasowe:
*Potencjał magiczny
*Potencjał chemiczny
*Ciało z gliny
*Ulubieniec bogów
*Bystry umysł

Magia:
brak

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2012, 20:09:12 »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2012, 20:39:58 »
- Aaa, nie. Throm - Ka! towarzyszu. Wyraz na twarzy miał spokojny, wyciągnął dłoń w geście powitalnym. Nie znał zbytnio Tzaro, a przecież sam uścisk wiele powie mu o nim.
- To gadałeś z Gunsesem też, ta? Wiesz niby gdzie go znaleźć możemy, chciał chyba byśmy się jeszcze zobaczyli. A może nie. Hmm, nie pamiętam w mordkę już.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2012, 12:36:09 »
Uścisnąłem rękę orka, choć się trochę bałem czy mi aby tej ręki nie zgniecie, wszak orkowie to silne stworzenia.
-Z tego co pamiętam- zacząłem mówić- mieliśmy się jeszcze spotkać z Gunsesem by wręczył nam runy. Ale gdzie on teraz jest? Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Zapewne zaraz się pojawi. Miałem nadzieję, że niebawem, ponieważ posiadam jedną runę, a wymagane są dwie.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2012, 13:00:51 »
No, ten jeden uścisk dał kilka informacji o nim. Najważniejsze, nie uciekł od samego uścisku, co znaczy, że nie boi się obrażeń, lub przynajmniej ten strach tłumi. Mogul był świadom swojej siły i umiał ją wykorzystać. Umiejętności miał nikłe, więc by poradzić sobie musiał czymś nadrabiać. Z kolei Tzaro wydawał się być lepiej wyszkolony. Po przywitaniu ork stwierdził też, że jest osobą opanowaną i spokojną. To dobrze, pewne przeciwieństwo jest, więc będą się uzupełniali w walce. Mogul po chwili intensywnego przepracowania swojego mózgu stwierdził, że można poszukać Gunsesa na tych meteorkach. Miał nadzieję, że nie będą musieli się pałętać, chciał już powalczyć sobie. Miał jeszcze większą nadzieję, że sama walka ich czeka.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2012, 14:03:32 »
Gunses stał na festynie i rozmawiał z ludźmi. Widząc Mogula i Tzaro podszedł do nich
- Witajcie. Tzaro, jaką runę być sobie życzył? Macie może jakieś pytania?
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 14:09:57 wysłana przez Gunses »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2012, 14:26:01 »
Throm - Ka! Gunsesie, przydadzą się runki te z ziemią, co niby cię twardszym robią. Takie wiesz, zabezpieczenie przed szczałami. Jakieś pytania? Ork musiał się zastanowić, co by im się w tej chwili przydało. Jakieś wskazówki, czy co?
- Jak znajdziemy się tam w tym uchu trolla, to co mamy wybadać? Czeka jakaś walka nas? Spytał, możliwe było wyczuć lekkie podekscytowanie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2012, 14:32:42 »
Gunses dał Mogulowi runę ziemi.
- Starajcie się być neutralni i poszywać się pod tych, pod jakimi postaciami będą z wami chcieli rozmawiać i mówić o co chodzi. Bądźcie dyskretni. Po groźbie już nikt nic wam nie powie... Nie wiem czy czeka was walka, nie po to was wysyłam, ale musicie być przygotowani na wszystko. A macie dowiedzieć się czegoś o Wyrębach.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2012, 14:40:52 »
To wiem kto już będzie gadał. Mogul wzruszył ramionami i zrobił spojrzenie typu  <ignorant>.
- Czyli chodzi zorientować się o to, o co chodzi z tymi zniknięciami. Czy to możliwe, że Zgromadzenie "Aragorna" i tutaj widocznie podkreślił w jakiej to formie jest jego zgromadzenie o którym wspomniałeś wcześniej może mieć do czynienia z tym co się działo w tych Wyrębach?
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 14:48:04 wysłana przez Mogul »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Maj 2012, 14:42:44 »
- Niczego wykluczyć nie można - rzekł Gunses do Orka - Z tego co mówił Aragorn o nich, to banda szubrawców.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Maj 2012, 14:55:44 »
Aha. I jacyś sekciarze w dodatku, z tego co słyszałem. Co oni tam dokładnie robili? W sumie nie interesowało go to już. Dla niego ważne informacje zostały przekazane, mógł ruszać. Nie wiedział tylko czy Tzaro nie ma jakiś wątpliwości. Może On zastanawia się nad jakimiś ważnymi kwestiami, które pomogą im w tej misji. Chociaż ta misja nie zapowiadała się ekscytująco. Będą tylko na jakimś głupkowatym niby zwiadzie, by informacje zdobyć.
- Postaramy się zdobyć jak najwięcej, jeśli Tzaro nic nie chce, to ruszamy w drogę.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Maj 2012, 15:23:44 »
-Witaj Gunsesie- przywitałem się z wampirem-, prosiłbym o runę ognia. Poprosiłem i runę ognia, bo runę wody już posiadam, a najlepszą obroną jest atak, toteż nie wybierałem runy ziemi.
-Dla mnie wszystko jasne, mamy popytać o zaistniałą sytuację na Wyrębach wtapiając się w tłum, żaden problem.- No tak myślałem, skoro nie będzie walki to raczej zadanie wydaję się łatwe, ale kto wie. Wyłudzenie informacji od ludzi może nie być tak proste jak się wydaje, ale zapewne damy z siebie wszystko.
- To jak Mogulu, ruszamy w drogę?- zapytałem tak retorycznie.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 15:28:25 wysłana przez Tzaro »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Maj 2012, 15:26:36 »
Gunses dał runę Ognia Tzaro.
- Powodzenia!

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Maj 2012, 15:53:22 »
Ano, ruszajmy. Skierowali się w stronę bram miasta. Szli powoli, bowiem Mogul musiał sobie dokładnie przypomnieć drogę do karczmy o specyficznej nazwie. W ogóle, jak wyglądały uszy trolli? Kiedyś, bardzo dawno temu spotkał to stworzenie, ale nie pamiętał dokładnie ani wyglądu tych bestii, ani tego jak ich "ucha" wyglądały. No, na pewno będzie wiedział jakie pytanie zadać na powitanie karczmarzowi. W tym momencie doszli przed bramy miasta i zatrzymali się przy stajni.
- To ten, ee, uważaj na mnie, by mnie w gadce nie poniosło zbytnio. Wyszczerzył swe zębiska w uśmiechu. Miał nadzieję, że Tzaro zrozumie te słowa.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Maj 2012, 16:56:08 »
Szedłem cały czas obok Mogula, przyglądałem mu się. Tak naprawdę to nie miałem pojęcia gdzie jest ta cała karczma. Miałem nadzieję że czerwonoskóry znał drogę. Nagle odezwał się, zrozumiałem co miał na myśli.
-Nie martw się, jakby co to będę obok.- zapewniłem kompana odwzajemniając uśmiech. Mam nadzieję, że ork zna jakiś ciekawy temat rozmowy, bo droga w ciszy nie jest przyjemna.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Maj 2012, 17:17:16 »
-Aa, ziomek, wiem! Musimy udać się ku górom, na północ od Valfden. Czeka nas troszkę przejażdżki. Przecież byliśmy tam, nie pamiętasz? Ta słodka satysfakcja, gdy odgadł miejsce, w które musieli się udać. Dwójka towarzyszy wzięła sobie po koniu i ruszyła w stronę gór. Mogula dalej zastanawiało, czy czeka ich jakaś walka. Wyjechali z bramy miasta, po drodze spotkali znajomego orkowi strażnika ze Szwadronu. Po szybkim przywitaniu się, skierowali swe "kroki" we właściwy cel. Nie było co się spieszyć, nie jechali wolno, ale tempo odpowiednie było utrzymywane. W międzyczasie Mogul zagadał Tzaro.
- Długo, żeś wojownikiem jest?

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Maj 2012, 17:30:19 »
-Aaa, już pamiętam.- ork przypomniał mi drogę do wspomnianej karczmy. Wsiadłem na koń i jechałem obok towarzysza. Na pytanie Mogula wyrwałem się z ciszy i rzekłem:
-Przez prawie całe życie miałem do czynienia z wojaczką.- oznajmiłem bez większych szczegółów.
- A jeśli chodzi o Bractwo, to od początków rządów mistrza Elthariasa.- przypomniały mi się dawne czasy. Ech... Wspomnienia.
-A tobie jak się żyję w tym całym Szwadronie?- zapytałem bo byłem ciekaw, wszak najpierw ork był w bractwie, a później dołączył do Szwadronu Zagłady.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Maj 2012, 18:59:37 »
-A bardzo dobrze. Dla mnie nie ma tam nic lepszego. Alkohol i wojaczka, czego więcej chcieć. Brakowało mi tego, chociaż nie powiem, że jest łatwo. Jest w chuj ciężko. Staram się zająć czas morderczymi treningami, by moje dawne umiejętności powróciły. By moje dawne życie powróciło, chociaż wiem, że to nie możliwe. Westchnął. Nie dla tego, że mu smutno się zrobiło, tylko dlatego, że nie lubił mówić długo. Sprawdził torbę, która zawieszona była na koniu. Znalazł tam dwie butelki wody. Sam odkorkował jedną i wypił ponad połowę. Drugą wskazał na Tzaro, zastanawiając się, czy nie chce się napić.
-Nie martw się, to woda. Zaschnęło mi w gardle, więc musiałem se łyczka małego zrobić. Tu radośnie potrząsnął pierwszą butelką. Był jednak troszke zły, bo musiał pić wodę zamiast prawdziwego napoju. W końcu niedawno uleczył kaca giganta, a nie wiadome było, czy w karczmie nie napije się.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Maj 2012, 19:21:56 »
Mogul podał mi butelkę. Z początku nie byłem pewien, że chce się tego napić. Napiłem się wtedy gdy zapewnił mnie, że to tylko woda. Choć nie byłem spragniony to jednak wziąłem parę łyków i oddałem resztę towarzyszowi. Poczułem się lepiej. Wydawał się być lekko zawiedziony, chyba wiem czego to powód.
-To tylko zwykła woda nic ciekawego. Ale w karczmie napijemy się prawdziwego, mocnego trunku. Wszak mamy się wtopić w otoczenie, a udając podróżnych spragnionych alkoholu nie wzbudzimy podejrzeń.- zapewniłem orka uśmiechając się.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj 2012, 18:25:35 »
-Ano, tylko woda i nic więcej. A z alkoholem tam muszę uważać. Też wyszczerzył kły. Podróż zajmowała im trochę czasu, teren zmienił się znacznie. Spokojna jak na razie droga była trochę nudnawa, co jakiś czas spotkali jakiś przejezdnych kupców. Witali dwójkę kompanów najczęściej uśmiechami. To dobre, że w tych ciężkich czasach nawet po strudzonych podróżą ludzie umieją się cieszyć i dzielą się ciepłem z innym. Niby mało znaczące, ale jednak. Dla Mogula była to odskocznia. Podczas swojej długiej tułaczki po świecie widział różne zachowania obcych. W większości wypadkach były to nie miłe i obraźliwe gesty. Rasizm, często spotykana rzecz. Było oczywiste, że dla wielu Orkowie, to brudne, nie myślące istoty, które dodatkowo "sprzymierzyły" się z Meanebem. Jebane stereotypy. Pewnie większość taka miła, bo człowiek jedzie ze mną. Pewnie myślą, jebane skurwysynki, że pracuję dla niego czy cuś. Jechali powoli, ciesząc się widokami. Po co w ogóle mieli się spieszyć. Byłoby nawet dobrze, gdyby trafili do karczmy wieczornymi porami.

//: jesteśmy można powiedzieć w połowie drogi, nie wiem czy mogłem napisać, że dotarliśmy dokładnie pod karczmę, bo nie wiem, czy nie chcesz byśmy czegoś nie zastali przypadkiem

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w "Pod Uchem Trolla"
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj 2012, 18:25:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top