Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.  (Przeczytany 11459 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #280 dnia: 15 Czerwiec 2012, 12:26:25 »
//Aaaa, Guciu, napisałeś "spojrzał na czarodzieja", a ja to źle zrozumiałem, ok. I przepraszam, nie było mnie trochę.

- To co, Merkurze, zbieramy się do stolicy? Mamy jakieś plany po drodze? - zapytał. Miał już szczerze dość tej wyprawy, chętnie powróciłby do swojego życia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #281 dnia: 15 Czerwiec 2012, 22:15:04 »
-Wydaje mi się, że można już wrócić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #281 dnia: 15 Czerwiec 2012, 22:15:04 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #282 dnia: 18 Czerwiec 2012, 19:27:28 »
Pożegnawszy się w niektórymi, których poznaliście wzięliście swoje konie i wyjechaliście. Po godzinnym kluczeniu po lesie trafiliście na szlak. Dalej poszło prosto... Wróciliście do miasta.


Nagrody: Zebraliście 200 grzywien. Rozdzielacie sami, czy ja mam wam je rozdać w kolejnym poście przy podziale talentów?

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #283 dnia: 18 Czerwiec 2012, 21:29:47 »
Podziel ty. Zey dostanie pewnie nieco więcej, ale to uczciwe, bo zawaliłem początek i koniec wyprawy. Czuję się z tym źle

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #284 dnia: 19 Czerwiec 2012, 17:54:36 »
Mi to obojętne, możesz i ty

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #285 dnia: 20 Czerwiec 2012, 16:30:21 »
No to dzielimy po równo.


ZADANIE ZAKOÑCZONE


Nagrody:
Zeyfar - 100 grzywien
Darlenit - 100 grzywien.


Podsumowanie:
Zeyfar i Darlenit mieli wybadać co stało się w wiosce Wyręby. Zostali wysłani do jednej z karczm aby tam zasięgnąć języka. Podając się za inne osoby udało im się szybko wejść w kontakty z miejscowym bandytą, który zaprowadził ich do obozu Serja. Aby porozmawiać z szefem obozu musieli wykonać kilka małych zadań, które pokazały ich zaangażowanie. Kiedy dostali się do Serja dowiedzieli się, że ludzie wykorzystywani są do kopania w wykopaliskach w celu wydobycia artefaktów przedawanych Pisarzowi i Malarzowi za pośrednictwem Grega lub Alchemika. Serj dał im też misję aby dowiedzieli się jak najwiecej o tej sprawie. Za jakiś czas ma ich wysłać do Alchemika Constantino - szefa bandytów na Valfden.


//Talenty rozdam na dniach.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #286 dnia: 23 Czerwiec 2012, 16:31:50 »
Talenty:

Zeyfar: Pisanie postów na dobrym, właściwym poziomie. Są one jasne, przejrzyste, nie zostawiają niedomówień czy kwestii, których musiałbym się dopytywać. Techniki walki masz bardzo rozwinięte, co się chwali. Niestety przy pierwszej walce wpadłeś według mnie w rutynę i odpuściłeś trochę styl walki, stąd kara rany. Wtedy podałem swoje 'ale' więc teraz już nie będę tego powtarzał. Aktywność na zadaniu pozwalająca na prowadzenie zadania w formie płynnej. Zaangażowanie w zadanie powyżej przeciętnej, chociaż po tak bogato zbudowanej postaci liczyłem na coś więcej. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, czyli podejście do misji jaką otrzymałeś, metody jakimi mogłeś się posługiwać (sposoby rozwiązania zadań i wykorzystanie swoich umiejętności) a także cel jaki miałeś osiągnąć (osiągnięty) oraz dodatkowe przeszkody (przeciwnicy, potwory, zagadki itp.) otrzymujesz następujące talenty:

Srebro: 1 (liczyłem u Ciebie na myślenie, kombinowanie itp. jako szef organizacji skrytobójców, złodziei itp powinieneś przekładać rozumowanie nad siekanie mieczem (napad na piratów, szantaż, grożenie bronią, gorączkowość itp)).
Brąz: 3


Darlenit: Posty utrzymane w rzetelnym, porządnym poziomie. Są logiczne i przejrzyste. Nie sprawiają problemów. W walce spodobało mi się to, że nie chcąc zostać zdemaskowanym nie używałeś czarów. Walka przeprowadzona poprawnie. Aktywność na zadaniu była mierna, ale usprawiedliwiałeś się więc jest ok. Zaangażowanie i umiejętność dopasowania się do typu zadania bardzo dobra. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, czyli podejście do misji jaką otrzymałeś, metody jakimi mogłeś się posługiwać (sposoby rozwiązania zadań i wykorzystanie swoich umiejętności) a także cel jaki miałeś osiągnąć (osiągnięty) oraz dodatkowe przeszkody (przeciwnicy, potwory, zagadki itp.) otrzymujesz następujące talenty:

Srebro: 1 (taki stan jest spowodowany aktywnością, tym, że większość zadania spadło na partnera)
Brąz: 3




Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #287 dnia: 04 Lipiec 2012, 20:51:05 »
Zeyfar bonus plus 300 grzywien.

Darlenit bonus plus 300 grzywien.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Progach.
« Odpowiedź #287 dnia: 04 Lipiec 2012, 20:51:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top