Autor Wątek: Kruk pośród Wron  (Przeczytany 3335 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kruk pośród Wron
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Maj 2012, 22:21:13 »
-Kurwa!-zakląłem pod nosem, słysząc pukanie. Co by tu zrobić? Co by tu kurwa zrobić? Rozmyślałem na szybko. Wpadł mi genialny pomysł do głowy. Zmodulowanym głosem, próbując podrobić kapłana:
-Proszę poczekać chwilę!
Po tych słowach, błyskawicznie zabrałem paręnaście teczek, map, kartek do worka, który znalazłem obok biurka. Zapakowawszy torbę, ruszyłem w kierunku okna. Otwarłem je na oścież, po czym z workiem na plecach wyszedłem przez nie. Kiedy tylko znalazłem się na tyłach świątyni, ruszyłem szybkim energicznym krokiem w kierunku stadniny...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kruk pośród Wron
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Maj 2012, 22:30:40 »
Dobiegłeś bez zbytniego zwracania na siebie większej uwagi. Wyjechałeś czym prędzej z miasta, po kilku dniach dotarłeś do Efehidonu i przekazałeś papiery.

Koniec.

Adamus - 100 grzywien

Podsumowanie - Adamus po spotkaniu z Aragornem, ruszył na jego prośbę do Marcham. Miał on na celu, zdobycia informacji na temat zgromadzenia. W drodze do owego miasta zatrzymał się w K`efir, gdzie doszło do niewielkiej bójki, między nim a dwójką wykidajłów. Po spędzonej nocy, w owym mieście ruszył w dalszą drogę. Po dotarciu do Marcham i potwierdzeniu obecności sekty na południu, udał się on do punktu rekrutacyjnego Zgromadzenia. Tam usłyszawszy trudne pytania, zabił kapłana, ukradł dokumenty, oraz uciekł z miasta, aby powrócić do stolicy na spotkanie z draconem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kruk pośród Wron
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Maj 2012, 22:30:40 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kruk pośród Wron
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Lipiec 2012, 20:55:08 »
Talenty:

Adamus - 3 (+1) Brązowe talenty
Otrzymujesz 100 grzywien premii

(#) - Premia ludzi

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kruk pośród Wron
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Lipiec 2012, 20:55:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top