Autor Wątek: VisiGothic  (Przeczytany 1995 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
VisiGothic
« dnia: 27 Grudzień 2006, 11:14:33 »
Witam.

Otóż niemam już sił na tą modyfikację. Sciągnąłem polską wersję moda, zainstalowałem w folderze Gothic PL. Kiedy włączam moda poprzez ten program ktory włącza mody, wyskakuje okno gry. Wszystko ok, widać że to dzieło modderów [napisy etc]. Kiedy włączam nową grę, i pasek ładuje się do końca, to gra rozpoczyna sie jak normalny Gothic I tyle że bez Diega, i jest "goły" bohater :/ Bawiłem sie z tym długo, i nie umiem niestety temu poradzić...acz instalując angielską wersję moda wszystko jest....git.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2006, 11:18:28 wysłana przez Arkhan »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
VisiGothic
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2006, 11:33:36 »
Hmm...z tego, co pamiętam, miałem podobne problemy z tym modem, jak i również z modyfikacją "The Trial". Cóż, nie bardzo pamiętam, jakim sposobem udało mi się "normalnie" odpalić te modyfikacje, ale spróbuję Ci pomóc.

Oto możliwe przyczyny, które powodują, iż gra nie działa, jak powinna:
1. ÂŚciągnąłeś spolszczenie bądź moda w starszej wersji, może da coś odinstalowanie całego Visi Gothic, ściągnięcie go z innego źródła.
2. Masz starą wersję GothicStartera, albo włączasz nie to, co trzeba, w folderze powinny znajdować się 2 startery: "GothicStarter" i "GothicStarter_mod", uruchamiaj z tego drugiego, może w tym tkwi problem.
3. ÂŹle podmieniłeś/wkleiłeś pliki zawarte w ściągniętym modzie. Przeczytaj i przeglądnij dokładnie, jak i gdzie powinieneś wkleić pliki. Chyba, że masz wersję z instalatorem, która automatycznie podmienia pliki.

Forum Tawerny Gothic

VisiGothic
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2006, 11:33:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top