Autor Wątek: Primaaprilisowy gameplay  (Przeczytany 1354 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaximusTDM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Primaaprilisowy gameplay
« dnia: 01 Kwiecień 2012, 17:43:17 »
Witajcie!

Z okazji prima aprilis chcialbym przedstawic wam nieoficjalny gameplay nakrecony na... poprzednie prima aprillis. Nie przeszedl on jednak, bo posiadal zbyt duza ilosc razacych bledow i spora dlugosc. Dlaczego w tym roku chce go jednak dodac? Pewnie dlatego, ze z lenistwa nie chcialo mi sie wymyslic jakiegos ciekawego zartu :)

Co prawda przez czlonkow teamu zostal cieplo przyjety rok temu, to od Xardasa nie dostal zielonego swiatla :

Cytat: Xardas17
Moj glos to 100 na nie

1 Npc z cyckami ( facet)
2 Zabugowane npc trenujace walke
3 Brak ikonek strzał
4 Przycinajacy sie Maximus szukajacy klawiszy animacji i jak ich nie znajduje mowi ze nie wazne
5 Widac czarne krzaki bez tekstur

To stanowczo widoczne błedy, ktore nie pozwole by zostaly ukazane zanim nie poprawimy
Tak wiec widzicie, ze nalezy podejsc do tego gp z dystansem i potraktowac jako ciekawostke. Oto on :

http://www.4shared.com/file/aLKB48Zf/Gameplay.html

Offline MaximusTDM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Primaaprilisowy gameplay
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2012, 17:44:33 »
PS : Nie mam neta od kilku dni i musialem to pisac z play'a bedac u babci, wiec sorki za bledy skladniiowe i brak pl liter.

PS2 : Skrocilem troche niusa, bo na play'u jest cudowny limit wiadomosci. Jak wroci mi net to poprawie.

PS3 : Wybaczcie za szukanie klawiszy, ale za cholere nie moglem przypomniec sobie kombinacji.

PS4 (nie wyszedl jeszcze) : Ostatnie przeprosiny za linka, na dniach wrzucimy na yt.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Primaaprilisowy gameplay
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2012, 17:44:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top