Autor Wątek: III zadanie Khaleba  (Przeczytany 1323 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
III zadanie Khaleba
« dnia: 26 Grudzień 2006, 23:37:36 »
Jak zwykle Khaleb wstał wcześnie rano i udał się prosto do Arkhana. Mistrzu słyszałem, że mogę zacząć szukać zgubionego amuletu! Nie wiesz przypadkiem gdzie mogę zacząć poszukiwania? Ja jakoś nie mam pomysłu...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2006, 10:56:46 »
Cóż, jak doniósł mi nowicjusz, amulet został zgubiony w drodze z miasta do klasztoru więc radzę udać sie tamtą drogą i poszukać zguby!
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2007, 21:04:01 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2006, 10:56:46 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2007, 21:32:38 »
Hmm gdzie ten mózg mógł zgubić ten amulet - rzekł do sibie Khaleb. Dobrze Mistrzu, wyruszam w drogę! Po tych słowach wyszedłem z komnaty. Szedłem długo, wzdłuż scieżki, lecz nagle podbiegł do mnie jakiś mężczyzna! Pomóż mi wędrowcze zabić 2 krwiopijców, a wynagrodze Cię hojnie - rzekł. No to chodżmy. Po przejściu paru metrów zobaczyliśmy owe stworzenia. Podbiegliśmy do nich i szybko je zgładziliśmy. Po zakończeniu walki wędrowiec powiedział...
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2007, 21:32:55 wysłana przez Khaleb »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2007, 20:08:25 »
Dziękuje ci za pomoc, proszę oto nagroda...

Nieznajomy wręczył ci piękny rzeźbiony pierścień. Wyryto w nim nieznajome ci dotąd znaki. Pożegnałeś się i poszłeś dalej. Idąc kamienną ścieżką, widzisz dwóch walczących ze sobą mężczyzn. Co robisz?

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2007, 20:20:01 »
Podbiegłem i rozdzieliłem ich! Uff - było ciężko. Po całym zajściu zapytałem ich o co chodzi. Jeden z agresorów rzekł: on ma pewną rzecz, która należy do mnie! Jaką, zapytałem - amulet krzyknął. Drugi mu odpowiedział: nie prawda, on jest mój! Panowie ale skąd macie ten amulet...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2007, 19:40:50 »
Ano poszedłem do miasta żeby zakupić zaopatrzenie na naszą farmę. Nagle w mieście zaczepił mnie jakiś wędrowny handlarz i zaproponował mi amulet za pieniądze. Ja go kupiłem i chciałem wrócić na farmę.
To nie prawda! - rzekł drugi. Szedłem sobie spokojnie drogą i ty mnie zaczepiłeś po czym wyrwałeś mi z szyji amulet. Ja cie zacząłem gonić i wtem...oto cała prawda!!!! Ty postanawiasz...

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Styczeń 2007, 21:02:36 »
Hmm a czy wiecie, że ten amulet należy do Klasztoru Adanosa? Jest własnością magów więc powinniście go zwrócić. Co wy na to? Przysłużycie się magom wody w dużym stopniu!

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Styczeń 2007, 22:19:03 »
Ha! Nieźle! Każdy tak może powiedzieć. A może cfaniaku my ci go oddamy, a ty se z nim zwiejesz i go sprzedasz za niezłą kasę? Nie tak szybko. Musimy mieć pewnosć co do ciebie...

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2007, 22:35:21 »
Hola Hola, możecie pójść ze mną pod mury klasztoru! Was tam nie wpuszczą ale mnie tak, w ten sposób przekonacie się, że nie kłamie... No i od razu może dostaniecie błogosławieństwo!

Forum Tawerny Gothic

III zadanie Khaleba
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2007, 22:35:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything