Tawerna Gothic > Forum dyskusyjne

Nagrody w profilach [odbierz swoją nagrodę]

(1/108) > >>

Isentor:
Temat przeznaczony do odbioru nagród otrzymanych w konkursach, oraz za wyróżnienia. Jeśli wygrałeś konkurs. Wrzuć link do tematu, a zostanie Ci przyznana odpowiednia nagroda. To samo tyczy się wszystkich innych eventów.

Nagrody za konkursy [Najlepszy avatar] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu za najlepszy avatar.

[Najlepsza sygnaturka] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu za najlepszą sygnaturkę.

[Najlepszy tekst osobisty] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu za najlepszy tekst osobisty.

[Screen tygodnia] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu za najlepszy screen z gry.

[Statuetka Innosa] - Nagroda przyznawana podczas Gali Statuetek Innosa w jednej z kilku kategorii.

[Najbardziej klimatyczna wyprawa] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu na najbardziej klimatyczną wyprawę miesiąca.

Nagrody za aktywność [Witaj w Tawernie Gothic] - Nagroda przyznawana za napisanie postu w temacie powitalnym.

[Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!] - Nagroda przyznawana za kliknięcie lubię to na naszym fanpagu na Facebooku.

[Amulet życia] - Nagroda przyznawana za napisanie 500 postów na forum.

[Amulet siły] - Nagroda przyznawana za napisanie 1000 postów na forum.

[Amulet oświecenia] - Nagroda przyznawana za napisanie 2000 postów na forum.

[ÂŚwięta aura Innosa] - Nagroda przyznawana za napisanie 5000 postów na forum.

[Oko Innosa] - Nagroda przyznawana za napisanie 10000 postów na forum.

[Encyklopedysta] - Nagroda przyznawana za dodanie minimum 50 haseł do Encyklopedii.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za rok pobytu na forum.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za dwa lata pobytu na forum.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za trzy lata pobytu na forum.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za cztery lata pobytu na forum.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za pięć lat pobytu na forum.

[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za sześć lat pobytu na forum.

[Brązowa mikstura aktywności] - Nagroda przyznawana za spędzenie 50 dni online na forum.

[Zielona mikstura aktywności] - Nagroda przyznawana za spędzenie 100 dni online na forum.

[Hełm odwagi] - Nagroda przyznawana za rozpoczęcie 100 wątków na forum.

[Order sympatii] - Nagroda przyznawana za przekroczenie 10000 punktów reputacji na forum.

Nagrody za dotacje [Brązowy puchar] - Nagroda przyznawana za dotacje do 50 złotych.

[Srebrny puchar] - Nagroda przyznawana za dotacje do 100 złotych.

[Złoty puchar] - Nagroda przyznawana za dotacje powyżej 100 złotych.

Nagrody za tytuł w Marancie [Szlachcic] - Nagroda za tytuł Szlachcica dla gracza w Marancie.

[Baron] - Nagroda za tytuł Barona dla gracza w Marancie.

[Hrabia] - Nagroda za tytuł Hrabiego dla gracza w Marancie.

[Król] - Nagroda za tytuł Króla dla gracza w Marancie.

Nagrody za profesje w Marancie [Czeladnik łuczarstwa] - Nagroda za otrzymanie certyfikatu łuczarza.

[Czeladnik kowalstwa] - Nagroda za otrzymanie certyfikatu kowala.

[Czeladnik krawiectwa] - Nagroda za otrzymanie certyfikatu krawca.

[Czeladnik płatnerstwa] - Nagroda za otrzymanie certyfikatu płatnerza.

Patty:

--- Cytat: Isentor w 12 Marzec 2012, 20:22:34 --- [Brązowy puchar] - Nagroda przyznawana za dotacje do 50 złotych.

--- Koniec cytatu ---
Ja bym się zgłosił po tę nagrodę - swego czasu przelałem bodaj 50 zł, za co zresztą dostałem patrona - pamiętam, dzięki - ale z tego wynika, że taka nagroda również mi przysługuje, zatem chciałbym.

Isentor:

--- Cytat: Nif w 12 Marzec 2012, 20:42:42 ---Ja bym się zgłosił po tę nagrodę - swego czasu przelałem bodaj 50 zł, za co zresztą dostałem patrona - pamiętam, dzięki - ale z tego wynika, że taka nagroda również mi przysługuje, zatem chciałbym.

--- Koniec cytatu ---
Nagroda została Ci przyznana.

Dragosani:
To ja się upomnę o tą


--- Cytat: Isentor w 12 Marzec 2012, 20:22:34 ---Nagrody za konkursy [Najlepszy avatar] - Nagroda przyznawana za wygranie konkursu za najlepszy avatar.

--- Koniec cytatu ---

Ostatnią, dziesiątą edycję, wygrałem.

http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23324.0

I czy za, bodajże dwukrotną, dotację w wysokości 10 zł (czy ile to tam było) należy się Brązowy puchar?

Isentor:

--- Cytat: Dragosani w 12 Marzec 2012, 22:28:00 ---To ja się upomnę o tą

Ostatnią, dziesiątą edycję, wygrałem.

http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23324.0

--- Koniec cytatu ---
Nagroda przyznana.



--- Cytat: Dragosani w 12 Marzec 2012, 22:28:00 ---I czy za, bodajże dwukrotną, dotację w wysokości 10 zł (czy ile to tam było) należy się Brązowy puchar?

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście, że się należy. Nagroda przyznana.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej