Autor Wątek: Ogłoszenia prafialne.  (Przeczytany 1422 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ogłoszenia prafialne.
« dnia: 08 Marzec 2012, 20:20:26 »
A więc drodzy Gothicowcy. Mój jaśnie oświecony informator dał mi ostatnimi czasu bardzo ciekawego niusa. Jak wszyscy wiedzą pewna Polska grupa tworzy modyfikacje Czas Zapłaty. Jest ona chyba najbardziej oczekiwaną modyfikacją przez fanów Gothica. Co prawda był już jakiś tam prolog który był interesujący, no ale wiadomo co z takimi rzeczami jest. Ale koniec z nudzeniem.
Chciałem wszech i wobec ogłosić że wyszła wersja beta Czasu Zapłaty. Tu macie linka do wątku na theModders.
Tak więc zapraszam do ściągania (mnie już zasysa ;) ) i wypowiadania się na temat pierwszych wrażeń spowodowanych modyfikacją.

None

  • Gość
Odp: Ogłoszenia prafialne.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2012, 21:26:18 »
Pograłem kilka minut i muszę stwierdzić, że modyfikacja jest świetna. Szczególnie muzyka, która jest klimatyczna. ÂŚwietny jest ten pomysł ze zmianą jakości modeli i tekstur. Niestety ciągłe błędy i crashe, które wyrzucają do puplitu zniechęciły mnie do dalszej gry. Na szczęście rozpoczęto prace nad patchem poprawiającym większość bugów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogłoszenia prafialne.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2012, 21:26:18 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ogłoszenia prafialne.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2012, 21:28:43 »
Jak myślę że zauważyłeś że są tam dwa patche już wstawione. Sam jeszcze nie zacząłem grać bo mam nie wielkie problemy z instalacją a nie chce mi się już dziś z tym bawić. Btw. Jak rozkminisz jak zainstalować drugi patch to możesz pochwalić się swoją wiedzą.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogłoszenia prafialne.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2012, 21:28:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top