Strefa pomocy > Arcania: Gothic 4 oraz Upadek Setarrif

Czarne Tekstury w Arcani

(1/4) > >>

Wormsik:
Witam mam problem z teksturami w G4, a mianowicie, odpalam grę, gram jakiś czas i w pewnym momencie zaczynają świrować tekstury, ludzie nabierają czarnych kolorów, ich tekstury po prostu znikają i zastępuje je czarny kolor, ubrania, domy, ściany itp, nie da się zrobić screena, wywala do windowsa albo przy screenie jest po prostu czarny obraz więc nie zademonstruje wam tego, moja konfiguracja jest następująca :
Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
Memory: 4096MB RAM
Hard Drive: 1 TB Total
Video Card: NVIDIA GeForce GTS 450


Zainstalowałem hotfixy patche itp, nic nie pomaga i oczywiście mam oryginalną grę, dzisiaj zakupiłem razem z dodatkiem :)

got2:
Patrzyłeś w opcjach i ustawieniach komputera ? Ustawiłes sobie odpowiednio z do grafiki ?

Wormsik:
A co masz na myśli przez ustawienia ? Wszystko jest dobrze :) Sterowniki najnowsze, więc w czym problem ?

Elrond Ñoldor:
Marco <facepalm>
Miałem coś takiego w GTA 4. Po prostu jednostka mi się przegrzewała. Może też tak masz?

Wormsik:
Elrond, też tak sądze że wypowiedź Marco była bez sensu ;d Niee, wątpie żeby się przegrzewała, niedawno w ogole oddawalem cały sprzęt na gwarancje bo się przegrzał i zaczynając od procesora wszystko się spaliło, także wszystko nowe, nic nie powinno sie przegrzewać, jeszcze mam obudowe, specjalnie taką kupiłem żeby nic się nie grzało i do tej pory nawet grając latem nie mam z tym problemów, tylko jedynie w tej grze mam taki problem :) Widziałem gdzieś w internecie kolesia ktory mial podobny problem ale nie pomogli mu i temat zamkniety, wiec szukam pomocy tutaj :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej