Autor Wątek: Pomoc w nauce  (Przeczytany 1422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond ÑoldorAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Pomoc w nauce
« dnia: 14 Luty 2012, 18:33:58 »
Masz problemy z pracą domową? Matura za kilka miesięcy? Uczysz się na sesję i uważasz że pytanie się o coś innych użytkowników TG jest czymś zupełnie zdrowym? A może po prostu zapomniałeś wzór na pole kwadratu? Ten temat jest dla ciebie!

1. Zadajemy pytania w poprawnej formie języka polskiego.
2. Gdy padnie satysfakcjonująca, pełna odpowiedź, nie powielamy jej po kilkanaście razy (to nie offtop, będą kasowane).
3. Można wrzucać pełne prace (np. z j.polskiego), byśmy wyłapali błędy. Pamiętaj jednak że nie będziemy pisać Ci gotowców.
4. Nie zadajemy głupich pytań.
5. To nie offtop (kasowanie postów i ostrzeżenia).
6. Przydatne linki: www.google.pl, www.wikipedia.pl
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2012, 18:39:05 wysłana przez Elrond »

Offline Julian

• Patron
  • Reputacja: 133
  • Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
Odp: Pomoc w nauce
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty 2012, 18:37:00 »
Uczę się na konkurs historyczny i pytanie:
Czy  mógłby mi ktoś podać wszystkie reformy wojska I RP od 1764 roku? Wraz z opisami i tym, czy się udały.
Chwała pradawnym Bogom!

got2

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2012, 19:32:04 »
Mam pewien problem. Prosiłbym aby ktoś napisał mi język HTML. Na informatyce robimy stronę i jest mi to potrzebne. Z góry mówię że podstawowe ustawienia mam. Potrzebne są bardziej "rozwinięte."

Offline Elrond ÑoldorAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2012, 19:49:24 »
<html>
<script type="text/javascript">
var x=1
do {
    alert("test");
    x++;
}
while (x=200)
</script>
</html>

Wklej do notatnika, zapisz jako html i odpal.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.