Autor Wątek: Der Kampf um die Bruderschaft  (Przeczytany 2192 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Der Kampf um die Bruderschaft
« dnia: 26 Grudzień 2006, 15:50:02 »
Oficjalna strona projektu: http://www.i2ac.de/Mod/

Kluczowe innowacje, przewidziane przez autorów:
  • Nowa historia, niezależna od oryginału
  • Całkowicie nowe lokacje i światy
  • Nowy bohater jako charakter główny
  • Dopasowany system handlowy
  • Nowe bronie, pancerze oraz ekwipunek
  • Kilka dodatkowych frakcji, wraz z własną hierarchią
  • Autorska ścieżka dźwiękowa (soundtrack)
  • Kompletne wyjście foniczne
  • Osiem rozdziałów fascynującej przygody, przewidzianej na ponad 100 godzin gry
Pięć lat, przed wrzuceniem bezimiennego do kolonii karnej
"Zanim Bezimienny bohater ujrzał granice wytyczaną przez magiczną barierę Y'Berion wraz ze swą wspólnotą nie próżnował. Wraz, ze swoimi braćmi założył wewnątrz obecnej kolonii znany nam już Obóz Bractwa ÂŚniącego tym samym rozwijając jedyną w swym rodzaju wspólnotę religijną z twardo ustaloną hierarchią i wewnętrznymi zasadami..."

Graczowi przyjdzie poznać przygodę bohatera bytującego, w "dolinie miny" a także w całkowicie nowej lokacji którą pod względem wielkości można równać z dużym obozem. Nowa przygoda przynosi za sobą nie tylko garść nowych frakcji, lecz również tak istotne szczegóły jak nowy system handlowy który będzie oparty jak dotychczas na rudzie, która stanowi w tych terenach odzwierciedlenie powszechnie używanych złotych monet.


Powyższy tekst jest tylko pobieżnym tłumaczeniem informacji pochodzących z oficjalnej strony dodatku. Raczej ciężko, z tego załapać ogólny zarys fabuły. Cóż, wiemy że całość dzieje się pięć lat przed wydarzeniami związanymi z Bezimiennym bohaterem a miejscem akcji jest znana już nam kolonia karna znana w modzie pod nazwą "dolina miny" (co do tej miny, to nie jestem pewien bo to jakieś dziwne słowo).


GrafikaUtwory Muzyczne (wspomniany soundtrack)TraileryPozostałe

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Der Kampf um die Bruderschaft
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2006, 16:31:28 »
Zapowiada się kolejny ciekawy mod. Bardzo ciekawy trailer, widać, że jest last, lochy jakaś pustynia.
Napisałeś, że obszar to coś w granicach starego obozu, ale mnie się wydaje, sądząc po trailerze, że będzie on o wiele większy. Aczkolwiek ja wciąż czekam na nasze polskie mody, i mam nadzieje że sie na nich nie zawiodę.

Garret

Forum Tawerny Gothic

Der Kampf um die Bruderschaft
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2006, 16:31:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything