Autor Wątek: "Erathia piaski pustyni..."  (Przeczytany 2250 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

got2

  • Gość
"Erathia piaski pustyni..."
« dnia: 31 Styczeń 2012, 14:39:32 »
Przedmowa:
Tą opowieść napisałem po połączeniu marantu gry z tawerny. Ale większość wymyśle sam z innych rzeczy brałem nazwy więc weźcie to pod uwagę.Przedstawię wam prolog. Historia będzie opowiadać o wojnie z barbarzyńcami, które królestwo Erathia wielokrotnie toczyła z nimi. To jakby część pierwsza. Porozdzielam ją na rozdziały, zaś jak będzie się podobać...


PROLOG:
Erathia królestwo wielkie i wspaniałe szczyciło się wieloma zdarzeniami. Działa tutaj Bractwo ÂŚwitu. Ludzie zacni i odważni. Jest tu wiele portów i miast. Wieś jest co parę kilometrów, tak jak i zalesienia. Na północy wielkie morze i na wschodzie tak samo. Na zachodzie doliny o góry i wzgórza i kopalnie się znajdą. Na południu dróg dużo jest handlowych.
Lecz jak w każdym królestwie ma ono swe tajemnicę. Na północnym-wschodzie pustynia jest i koczownicze ludy barbarzyńców, nomadów i nawet orków. ÂŻołnierze Erathii mordowali ich, a teraz zemsta barbarzyńców jest nieunikniona...

Jednak nie będzie o rycerzu. Osoba która pokona plemiona pustyńskie będzie farmer który zwie się TARNUM...
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2012, 15:56:17 wysłana przez Got2 »

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:04:31 »
Cytuj
Kopalnie tam są. Na południu dróg dużo jest handlowych. Lecz jak w każdym królestwie ma ono swe tajemnicę. Na północnym-
wschodzie pustynia jest i koczownicze ludy barbarzyńców, nomadów i
nawet orków.
Prawie jak mistrz Yoda nie pisz. Nie czas i nie miejsce na to jest.

Co do samego opow, pfu, prologu. Jestem na nie. Moim zdaniem nic nie wnosi, mogłoby go nie być. Widziałeś jakąś książkę, w której tak prezentowany jest opis świata?
Sprawa druga - mógłbyś przestać się wzorować na grach, bo robi to słabe wrażenie. Samo wzorowanie mogłoby być dobra, gdyby nie to jak to robisz. Chyba nie trudno wymyślić nazwę krainy, przynajmniej tak mi się wydaje. Mam na to nawet fajny sposób <nie zdradzę ;p>, a ty możesz wymyśleć swój własny lub improwizować. Nic nie stoi na przeszkodzie.

To wszystko co mam do powiedzenia (narazie?). Oceny nie będzie, bo nie ma za co

PS. Pisz, pisz dużo. Ale nie wszystko publikuj, bo nie zawsze to może Ci pomóc w jakikolwiek sposób

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:04:31 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:17:17 »
Mózg rozjebany. Dno, kompletny dno. Chociaż jak to mawiał mój polonista, "myślałem że to dno, a tam jeszcze dziesięć metrów mułu".

got2

  • Gość
Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2012, 15:57:33 »
Jedyne nazwy co użyłem TO:
-Bractwo ÂŚwitu
-Tarnum
-Erathia

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Luty 2012, 17:22:25 »
Jedyne nazwy co użyłem TO:
-Bractwo ÂŚwitu
-Tarnum
-Erathia
I co z tego? Dlaczego "TO", a nie "to"? Użyłeś cudzych nazw i to mi się nie podoba, nieważne, czy jedną, czy trzy, czy sto.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty 2012, 17:30:18 »
"Bractwo ÂŚwitu" jest znakiem towarowym "Marant" sp. z o. o., toteż na mocy uchwały z dnia 28.01.2012, w porozumieniu z ACTA, temat zostanie zamknięty, a autora czekają konsekwencje prawne.

Z poważaniem, Donald Tusk.

got2

  • Gość
Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2012, 07:32:16 »
Wznoszę o usunięcie tego tematu. Zrobię inną własna opowieść.

Z poważeniem Got.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Erathia piaski pustyni..."
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2012, 07:32:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top