Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Henrik  (Przeczytany 3168 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

[ROZWIÂĄZANY] Henrik
« dnia: 28 Grudzień 2011, 18:02:13 »
Witam! Niedawno własnie zacząłem swoją przygodę z tą jakże wspaniałą grą, jaką jest Risen. Doszedłem już do II rozdziałui postanowiłem, że wykonam misję "Cyrus się spóźnia". Poszedłem w kierunku miejsca zaznaczonego na mapie zadania. Był tam Henrik. Zaoferowałem pomoc w upolowaniu pewnego stwora. Po drodze pokonaliśmy trochę gnomów. Aż tu nagle w ruinach... Henrik zamiast za mną iść stoi z łukiem i patrzy w kierunku muru. Od strony muru lecą we mnie natomiast różne przedmioty, którymi z reguły miotają gnomy. Sęk w tym, że przy murze, ani z jednej, ani z drugiej strony nie da się znaleźć ani jednego spośród naszych małych przyjaciół... A ten stoi w miejscu, ew. trochę się rusza, ale koniec końców ciągle jest zajęty tym murem... Co ja mam teraz zrobić? To jakiś błąd gry?
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:43:08 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Henrik
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudzień 2011, 20:17:55 »
Miałem to samo. Głupi gnom wpada w teksturę, dokładniej w podłogę. Henrik go wyczuwa, gnom sobie strzela, a zadanie szlag trafia. Jeśli nie masz zapisu gry sprzed tej feralnej ruiny to po ptokach. Może kody by coś pomogły? Nie wiem, ja miałem na szczęście zapis.
A jak będziesz drugi raz wpadał, to postaraj się zlikwidować szybko wszystkie, uniemożliwiając im cofanie się i poruszanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Henrik
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudzień 2011, 20:17:55 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Henrik
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudzień 2011, 23:44:46 »
Zapis mam, ale dopiero jak idę z rzeczonym mężczyzną na most... . No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wczytać ten zapis. Kilka minut różnicy mi nie zrobi. Próbowałem go nawet atakować, by odciągnąć jego uwagę, ale nic. Próbowałem zagadać, a ten nadal stoi z tym łukiem jak idiota. Swoją drogą, durny błąd.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Henrik
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudzień 2011, 23:44:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top