Autor Wątek: ShoutBox  (Przeczytany 2734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123Autor wątku

• Obywatel
  • Reputacja: 27
  • Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

ShoutBox
« dnia: 27 Grudzień 2011, 20:38:40 »
Witam. Mam pomysł dotyczący forum tawerny. Chodzi o wprowadznie ShoutBoxa. Mógłby się on znajdować u dołu strony, lub u góry. Myślę, że zintegrowałoby to użytkowników, oraz ułatwiło komunikację.
Jaszczurka, gdyż mężczyzna w szklankę niby pudełko azaliż wielbłąd podążąjąc ku kryzys osioł niczym piwo w kartce.

Offline Sado

• Weteran
  • Reputacja: 43
  • Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.

• Manga Soul Eater
Odp: ShoutBox
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:41:33 »
Jestem na nie.

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:43:48 »
Myślę, że zintegrowałoby to użytkowników, oraz ułatwiło komunikację.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? W czym obecna komunikacja sprawia Ci problemy?

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputacja: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:44:34 »
Ja też na nie.

Offline Julian

• Patron
  • Reputacja: 133
  • Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:44:57 »
Jestem na nie.
Chwała pradawnym Bogom!

Offline Sado

• Weteran
  • Reputacja: 43
  • Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.

• Manga Soul Eater
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:46:34 »
3 razy nie, dziękujemy.

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

got2

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Grudzień 2011, 21:26:45 »
Powiedz coś więcej ? Bo shotbox to offtopic
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2011, 07:51:34 wysłana przez Got2 »

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Grudzień 2011, 23:25:02 »
Bożydar był zdegustowany dziwnym pomysłem odnośnie stworzenia Offtopu vol. 2, o którym konwersowaliśmy w temacie "Czego brakuje,,,", tam staramy się wyperswadować każdemu nowemu użytkownikowi, że coś takiego jak Szutboks, nigdy nie powstanie na tym forum.

Ludzie litości. Mamy Serailowy idealny temat, w którym spamujemy na potęgę, integrujemy się i komunikujemy...

Offline Mogul

• Weteran
  • Reputacja: 117
  • Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Peran, Szlachcic Satein - Mogul Khan
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Grudzień 2011, 12:18:13 »
A jak chcecie robić gadki tak, by jeszcze więcej pospamić nic nie stoi na przeszkodzie by gadać na gg lub skypie. Tak jeszcze lepiej będzie, a po coś dane użytkownika są, i można zauważyć, że niektórzy mają wpisany nr. Już raz uczestniczyłem w konferencji gg z Gunsesem, Adamusem i Julianem.

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputacja: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #9 dnia: 28 Grudzień 2011, 12:27:57 »
Ale nikt ostatnio żądzy spamu nie ma. Niestety nie ma chętnych do konf ;[

Żeby nie było mamy określony skład i nie pożądane osoby nie zostaną przyjęty do konferencji. :P

Offline MISTRZ KODÓW

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • MISTRZ KODÓW nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń 2012, 17:25:13 »
Witam. Mam pomysł dotyczący forum tawerny. Chodzi o wprowadznie ShoutBoxa. Mógłby się on znajdować u dołu strony, lub u góry. Myślę, że zintegrowałoby to użytkowników, oraz ułatwiło komunikację.
POPIERAM!! <rycerz>
Jestem:
PALADYNEM,MAGIEM OGNIA,STRAŻNIKIEM ORAZ NAJEMNIKIEM I ŁOWCĄ SMOKÓW JEDNOCZEŚNIE!!!
MAM 40 TYSIĘCY MONET(DŁUGO GRAM)NO I RAPIER SMOCZĄ ZGUBĘ TOPÓR BOJOWY NO A WSZYSTKO INNE SPRZEDAJE!!!

Offline LilithBlade

• Obywatel
  • Reputacja: 20
  • LilithBlade ledwie co się liczy.LilithBlade ledwie co się liczy.

« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2012, 21:36:59 »
POPIERAM!! <rycerz>

A ja nie. Fajnie się spami na Offtopie. Przynajmniej jak kogoś nie było to może przeczytać o czym się pisało a na SB po iluś wpisach wiadomości znikają. Poza tym, temat na forum ma więcej możliwości niż sb.

Offline Yeed

• Kret
  • *
  • Yeed nie ma żadnego wpływu.

• Gothic Up
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Styczeń 2012, 10:25:42 »
Niestety nie ma chętnych do konf ;[

a ja? xD

Koza wyszedł z propozycją sb dla potrzeby spamowania i zapychania sb kozią furią ^^
Znane przypadki na naszym podwórku. Już nawet zapomniałem czy ty czasem kilku multi nie miałeś.
Sugeruję sprawdzić administracji dobrze :)

Sb rozleniwia i zamiast pisać post wszyscy spamują na krzykaczu.
Jestem wolny od uprzedzeń, nienawidzę wszystkich tak samo...

Offline MISTRZ KODÓW

• Kret
  • *
  • MISTRZ KODÓW nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #13 dnia: 14 Styczeń 2012, 13:34:50 »
Na każdym porządnym rofum powinno być tak samo jak stworzyłem czat pod postacią shotboxa
czescbook.pun.pl
trzeba se zrobic konto i mozna gadac;) <huh>i powtarzam TAK TAK TAK POPIERAM POPIERAM POPIERAM!!!!!!!
Jestem:
PALADYNEM,MAGIEM OGNIA,STRAŻNIKIEM ORAZ NAJEMNIKIEM I ŁOWCĄ SMOKÓW JEDNOCZEŚNIE!!!
MAM 40 TYSIĘCY MONET(DŁUGO GRAM)NO I RAPIER SMOCZĄ ZGUBĘ TOPÓR BOJOWY NO A WSZYSTKO INNE SPRZEDAJE!!!

Offline Izabell Ravlet

• Weteran
  • Reputacja: 84
  • Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 4 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Styczeń 2012, 13:42:38 »
Najwidoczniej nie jest to "porządne rofum", ale u nas rolę SB odgrywa temat Offtopic

got2

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Styczeń 2012, 10:34:14 »
Ja popieram. Może i na offtopie się dobrze spami, ale lepiej żeby pogadać na SB lub np., czacie który jest na nk.
Wtedy nie musiałoby się pisać PW. JAK dla mnie jest dobrze i popieram.
« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2012, 07:56:16 wysłana przez Marco »

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Sierpień 2012, 14:18:47 »
Jest chat, a konkretnie kanał IRC, dostępny tutaj.

Offline syriusz11

• Obywatel
  • syriusz11 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Maj 2014, 20:07:41 »
Ta strona jest jak trzeba i nietrzeba nic zmieniać .  :D

Offline xNoZoMi

• Magnat
  • Reputacja: 17
  • xNoZoMi ledwie co się liczy.xNoZoMi ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Maj 2014, 21:23:32 »
Punkt w którym gracze mogą np oferować sprzedaże choć by Gothic.

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2014, 08:43:54 »
Punkt w którym gracze mogą np oferować sprzedaże choć by Gothic.
Shoutbox to zwyczajny czat, więc nie nadaje się do zamieszczania ogłoszeń.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.