Autor Wątek: Asasyni  (Przeczytany 4087 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Asasyni
« dnia: 25 Grudzień 2006, 22:54:08 »
"Zabić cię? Za kogo mnie masz? Oczywiście, że mogę cię zabić. Wystarczyło jedno uderzenie mojego ostrza. Mógłbym ci też pozwolić zapuścić się na palącą pustynię. Nawet ze swoim zapasem wody zginąłbyś w ciągu paru dni... Po co jednak miałbym to robić? Jesteś w dobrej formie, masz silne ręce i doświadczenie kowalskie - to cechy cenione przez moich klientów. Za takiego krzepkiego, doświadczonego robotnika mógłbym zażądać sporo forsy. Byłbym głupcem, gdybym cię zabił - zbyt wiele jesteś wart żywy. A ja zawsze dbam o zysk..."

- Rhon Al Varg, oddany swej pracy handlarz niewolników


Asasyni południa stanowią tajemnicę dla innych mieszkańców królestwa - wydają się kierować jedynie żądzą złota. Otwarcie sprzymierzają się z Orkami i łapią uciekających przed nimi ludzi tak, jak inni wyłapują zbiegłe bydło, oddalając ich potem za niemałe pieniądze nowym władcom Myrtany.  Asasynów uważa się za nieustraszonych wojowników, zdolnych złodziei i szemranych handlarzy, którzy ufają tak naprawdę tylko swoim pobratymcom.

Zawsze pełno było plotek, że wśród gorących piasków pustyni kryją się też inne, poważniejsze zagrożenia. Mówi się o prastarych ruinach pełnych mrocznych tajemnic i ukrytym miejscu, w którym zdecyduje się los światów. Najwyższą klasą Asasynów są Mroczni Magowie - Zuben, najpotężniejszy z nich, przewodzi całemu ludowi wprost z pałacu w mieście Ishtar.


Czarny Mag


Kupiec


Wojownik

« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2008, 09:47:58 wysłana przez MeGiddo »

Forum Tawerny Gothic

Asasyni
« dnia: 25 Grudzień 2006, 22:54:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything