Ankieta

Co myślisz o grze Minecraft?

Bardzo dobra gra
5 (41.7%)
Dobra gra
2 (16.7%)
Całkiem niezłe
0 (0%)
Takie sobie
0 (0%)
Niezbyt dobre
1 (8.3%)
Naprawdę bezsensowna produkcja
0 (0%)
Badziewie
4 (33.3%)
Jeszcze inna opinia
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Autor Wątek: Co myślisz o grze Minecraft?  (Przeczytany 2044 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Co myślisz o grze Minecraft?
« dnia: 15 Grudzień 2011, 20:58:26 »
Witam! Temat założyłem, aby poznać wasze opinie o tej, moim zdaniem naprawdę beznadziejnej grze. Proszę o uzasadnienie swoich opinii. Moim zdaniem ta gra jest naprawdę beznadziejna. Nie posiada fabuły, żadnych ciekawych elementów, ani niczego, co może zachwycić. Dla mnie np. gothic1,czy 2 NK są grami świetnymi, bo posiadającymi nieliniową fabułę, ciekawe lokacje, oraz przede wszystkim, są robione z pomysłem, i pozostawiają, prócz wciągającej fabuły, piękny, otwarty świat rozgrywki. Ten minecraft to zero inwencji twórczej. Nie wiem również, co ludzi w tym tak pociąga. Odpowiadajcie w ankiecie i piszcie w postach uzasadnienia swych odpowiedzi.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2011, 21:06:23 »
Przede wszystkim nie porównywałbym Minecrafta do Gothica, bo to całkowicie inne gry -.- Minecraft jest sandboxem, on z założenia nie ma fabuły i wciągającej historii. Twoje porównanie trochę przypomina zestawienie papieru toaletowego i gazety. Teoretycznie obu można użyć do wiadomej czynności, jakkolwiek gazeta jest raczej do czytania. Imo Minecraft wiele zyskuje jako multiplayer, ze zgraną ekipą można naprawdę dobrze spędzić czas. Ale możesz też zbierać drewno w singlu, czyli podcierać się naszą metaforyczną gazetą.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2011, 21:06:23 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2011, 21:18:31 »
Właśnie o to chodzi. Ja rozumiem, jedno to sanbox, drugie to zupełnie co innego. Chodzi mi właśnie o porównanie tych dwóch gatunków gier na konkretnym przykładzie. Chodzi mi o to, by poznać gusta ludzi, co się komu bardziej podoba, pod kątem gier komputerowych (zupełnie ogólnie), a nie pod kątem pojedynczych gatunków.

got2

  • Gość
Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2011, 11:23:50 »
Trudno porównać gry.
Przede wszystkim nie porównywałbym Minecrafta do Gothica, bo to całkowicie inne gry -.- Minecraft jest sandboxem, on z założenia nie ma fabuły i wciągającej historii.

Z tym się zgodzę.Jak dla mnie minecraft jest dla zabicia nudy, a nie grą codzienną.Chociaż ktoś to gra to nic.To są dwie różne gry.

Offline Amness

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 7
Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Luty 2012, 19:46:38 »
Według mnie Minecraft to wspaniała gra. Można w niej zbudować prawie wszystko. Np w trybie Kreatywność można nawet zbudować samolot (oczywiście nie latający :D ). Zbudowałem sobie miasto, rozbudowałem do końca i zrobiłem sobie 2 tygodniową przerwę, później do MC wróciłem. Tej grze dałbym 9+/10.

Offline Aharo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miej serce i patrzaj w serce
Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2012, 13:21:48 »
Badziewie :P

Nie rozumiem jak ludzi może uszczęśliwiać układanie kwadratów, na dodatek tak wysokiej jakości.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Co myślisz o grze Minecraft?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2012, 13:21:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything