Autor Wątek: Zamek w Górniczej Dolinie  (Przeczytany 7143 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Zamek w Górniczej Dolinie
« dnia: 13 Grudzień 2011, 16:01:16 »
Witam,zapewne niejedna osoba to zauważyła, ale jest to jednak temat dość intrygujący. Chciałbym, aby każdy z was przypomniał sobie teraz otwarcie bramy zamku w Górniczej Dolinie. Otórz każdy z was pewnie pamięta przerywnik filmowy, który w takiej sytuacji obejrzał. Mamy grzejących się w blasku ogniska orków. Wesoło sobie rozmawiają, aż tu nagle, jeden z zielonoskórych zauważa, że jakiś dureń otwarł bramę. Nie ma rady, orkowe hordy ruszają do szturmu. Przerywnik kończy się sceną śmierci jednego z królewskich ludzi, uderzonego wielkim, orkowym toporem. Ale zapewne nie każdy zwrócił uwagę na pancerz tego wojownika. Jest on ubrany w zbroję znaną nam jako ciężki pancerz straży Gomeza, lub zbroję strażnika Kruka. Wiadomo, że takie pancerze były używane przez wojsko króla w Górniczej Dolinie, jednak tylko przed buntem więźniów. Później nie spotykamy już ludzi króla w tego typu rynsztunku bojowym. Chciałbym poznać tutaj wasze opinie na ten temat. Skąd ten pancerz, pomyłka twórców, czy może coś innego. Jestem ciekaw waszych odpowiedzi. Według mnie twórcy mogli zrobić to celowo, aby zrobić nam kolejną niespodziankę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2011, 21:34:38 »
Tutaj link do materiału dla zainteresowanych. Podejrzewam, że poszli na łatwiznę użyli przygotowanego już wcześniej modelu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2011, 21:34:38 »

Offline Kaazmir1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Dopiero zaczynamy doceniać to , co straciliśmy"
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2013, 19:12:21 »
Ja myślę , że zrobili to celowo też to zauważyłem tak samo ten strażnik co jest w przerywniku jak pierwszy raz idziemy do GD , ma lekki pancerz strażnika z G1 ;]

Offline Pan Cienia Innubis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2013, 19:00:05 »
Myślę że twórcy na początku planowali dać strażnikom miejskim te stare pancerze z G1 i zrobili te filmiki, potem jednak jak się rozmyślili to już im się nie chciało robić nowych filmików...

Offline Bezimienny100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marzec 2013, 15:16:43 »
ja niewiem czemu jest w zbroji strażnika kruka a widzieliśćę tego jergena czy jako on tam ma na imię on jest w kopalni fajeta i on ma pancerz bandyty a nikt go nie bije dziwne

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2013, 22:39:03 »
Może robili filmiki na silniku/kodzie(nie znam się) z Gothica I
Ja też zauważyłem coś podobnego:Gdy w II rozdziale zchodzimy do zamku,na filmiku widać jak ludzie mają na sobie lekkie pancerze straży gomeza.

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2013, 19:59:27 »
Pewnie sie przebrali. Ja raz wybilem wszystkich orkow dookola zamku, i to bez kodow :D a jak otworzylem brame to i tak bylo ich pelno, i jak to wyjasnic? <poirytowany>

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2013, 16:55:09 »
Pewnie sie przebrali. Ja raz wybilem wszystkich orkow dookola zamku, i to bez kodow :D a jak otworzylem brame to i tak bylo ich pelno, i jak to wyjasnic? <poirytowany>
Fabularnie nie zabijasz orków przebywających dookoła zamku.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2013, 00:57:49 »
Ja też wybiłem wszystkie orki wokół  zamku a mimo to po otwarciu potem bramy i tak ich tam wciul wpadło,a z ta zbroja to nie wiem zauważyłem to kiedyś ale jakoś specjalnie nie zwróciłem na to uwagi :D

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopad 2013, 12:10:43 »
Fabularnie nie zabijasz orków przebywających dookoła zamku.
A najlepsze jest to, ze ci paladyni niby tacy bohaterowie, a tych kilkunastu orkow wyzyna ich w kilka sekund.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Listopad 2013, 00:13:15 »
A najlepsze jest to, ze ci paladyni niby tacy bohaterowie, a tych kilkunastu orkow wyzyna ich w kilka sekund.
Paladynów było zaledwie kilkunastu, orków niezliczona armia. Szturm na zamek miał jedynie zobrazować klęskę wojowników Innosa, których wyprawa nie miała najmniejszych szans na powodzenie.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopad 2013, 22:52:16 »
Juz same zbugowanie wszystkich gothicow wyjasnia to. Tworcy robili na odwal ale udalo im sie osiagnac sukces

Offline bossofmachinima

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Styczeń 2014, 14:03:09 »
To był bandyta morderca  <lol>

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Styczeń 2014, 23:06:28 »
Mi również nie spodobało się to ,że 2 paladynów którzy pilnują wejścia do Przełęczy Górniczej Doliny nie poradzili sobie z Poszukiwaczem ,chodzi mi o to gdy Bezi wraca już z Górniczej Doliny

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Luty 2014, 01:29:27 »
Mi również nie spodobało się to ,że 2 paladynów którzy pilnują wejścia do Przełęczy Górniczej Doliny nie poradzili sobie z Poszukiwaczem ,chodzi mi o to gdy Bezi wraca już z Górniczej Doliny
Wyobraź sobie że ci paladyni to milicja a poszukiwacz to sługa szatana. wynik oczywisty? :D


Co do pancerzy to myslę że to  Easter Eggi od twórców lub robili te filmiki we wczesnych etapach gry,(choć wątpie) gdy nie mieli jeszcze gotowych modeli pancerzy.

Offline XBadManX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolę gothica II niż Gta sa !
Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Luty 2014, 09:30:10 »
Jeśli chodzi o tych paladynów pilnujących przełęczy to ja się im dziwię. Po pierwsze kiedy idę do górniczej doliny zawsze zamykam za sobą drzwi, po drugie mieli miecze przeciw magi normalny wojak dawno by go rozwalił, i po trzecie było ich dwóch jak mogli to zwalić <huh>. Ale dziwne jest też to że strażnik głównej bramy (Jeśli jesteśmy łowcą smoków) nie zauważa że zabraliśmy mu klucz i otworzyliśmy drzwi do przełącznika. I jeszcze taka ciekawostka w modzie Straż Miejska można znaleźć bezimiennego i on na koniec otworzy główną bramę i jest filmik z orkami i koniec. <rycerz>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamek w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Luty 2014, 09:30:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top