Autor Wątek: Fraps  (Przeczytany 2085 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Fraps
« dnia: 10 Grudzień 2011, 23:12:29 »
Witam. Może to zły dział, z góry przepraszam, jeżeli tak (jeszcze się tu do końca nie orientuję). Otórz mam problem z frapsem. Chciałem coś nagrywać, wszystko pięknie, słoneczko świeci, wszyscy się cieszą. Przystępujemy do montażu (w Pinacle Studio 12, może to istotne, nie wiem...) i co się okazuje?! Okazuje się, że co 2-3 scena, to tylko czarna ikonka fragmentu, któregoż to fragmentu do filmu nie da się nawet wstawić (tak wiem, nie umiałem się wysłowić :) ). Dodam, że nie zarejestrowałem się na frapsie. Jakby mi ktoś mógł wyjaśnić co to jest za błąd+ jak się zarejestrować na frapsa, i czy ta rejestracja jest płatna. Mój pierwszy temat, więc proszę o łagodniejsze potraktowanie :)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Fraps
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2011, 09:58:27 »
Różnica w wersji zarejestrowanej od niezarejestrowanej polega głównie na tym, że na nagranym filmiku widoczny jest adres Fraps.com.

Odtwarzałeś nagrane materiały przed obróbką? Fraps nagrywa filmiki tak jak chciałeś?

Proponuje Ci zaktualizować sterowniki do karty graficznej. W jakiej grze próbowałeś nagrać filmik?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fraps
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2011, 09:58:27 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Fraps
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2011, 12:12:29 »
Różnica w wersji zarejestrowanej od niezarejestrowanej polega głównie na tym, że na nagranym filmiku widoczny jest adres Fraps.com.

Odtwarzałeś nagrane materiały przed obróbką? Fraps nagrywa filmiki tak jak chciałeś?

Proponuje Ci zaktualizować sterowniki do karty graficznej. W jakiej grze próbowałeś nagrać filmik?
Materiałów nie odtwarzałem,o był bodajże minecraft, którego mój brat nagrywał z mojego prywatnego komputera (wyjątkowo mu pozwoliłem :) ). Jeszcze jedno, czy ta rejestracja jest płatna?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Fraps
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2011, 15:38:48 »
Materiałów nie odtwarzałem,o był bodajże minecraft, którego mój brat nagrywał z mojego prywatnego komputera (wyjątkowo mu pozwoliłem :) ).
W Minecrafcie nagrywanie Frapes sprowadza się do zastosowania patentu pełnego ekranu. Inaczej nie wykryje gry.


Jeszcze jedno, czy ta rejestracja jest płatna?
Z tego co pamiętam to tak.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fraps
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2011, 15:38:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top